Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order
ga: Ordú
