Customer Profile Type UI (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Edit
gl: Editar

en: None
gl: Ningún

en: Help text
gl: Texto de axuda

en: Name
gl: Nome
