Devel Mail Logger (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Body
ur: متن

en: Operations
ur: معاملات

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Subject
ur: موضوع

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Mail
ur: مراسلہ
