Demo Framework (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (352 entries)

en: list
ne: सूची

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Home
ne: गृह

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: select
ne: छान्नुहोस्

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Request new password via e-mail.
ne: इमेलमार्फत नयाँ पासवर्डको अनुरोध गर्नुहोस

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: approve
ne: स्वीकृति

en: E-mail
ne: ई-मेल

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Item
ne: वस्तु

en: Private
ne: निजि

en: content
ne: विषयवस्तु

en: Development
ne: विकास

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: yes
ne: हो

en: List
ne: सूचि

en: Subject
ne: विषय

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Explanation or submission guidelines
ne: वर्णन वा दाखिलाका मार्गदर्शनहरू

en: Article
ne: लेख

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: More
ne: थप

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Home page
ne: गृह पृष्ठ

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Version
ne: संस्करण

en: view
ne: दृश्य

en: Overview
ne: समिक्षा

en: File
ne: फ़ाइल

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: User registration form
ne: प्रयोगकर्ता दर्ता फर्म

en: User contact form
ne: प्रयोगकर्ता सम्पर्क फर्म

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Center
ne: केन्द्र

en: Types
ne: प्रकार

en: Required
ne: आवश्यक

en: Parent
ne: मूल

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Book
ne: पुस्तक

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Label
ne: लेबल

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Update
ne: अपडेट

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: Top
ne: माथि

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Time
ne: समय

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Menu
ne: मेनु

en: results
ne: परिणामहरू

en: search
ne: खोज

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Advanced search
ne: उन्नत खोजी

en: You are not authorized to access this page.
ne: यो पृष्ठको उपयोग गर्न तपाईलाई अनुमति छैन

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Attachment
ne: संलग्न

en: Upload
ne: अपलोड

en: Picture
ne: तस्विर

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: action
ne: कार्य

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: file
ne: फ़ाइल

en: status
ne: स्थिति

en: Error
ne: त्रुटि

en: Contact
ne: सम्पर्क

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Node
ne: नोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Done
ne: भयो

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: Page
ne: पृष्ठ

en: 1 hour | @count hours
ne[0]: १ घण्टा
ne[1]: @count घण्टा

en: 1 day | @count days
ne[0]: १ दिन
ne[1]: @count दिन

en: Site name
ne: साइटको नाम

en: Site slogan
ne: साइटको नारा

en: Only site administrators can create new user accounts.
ne: साईट प्रशासकहरूले मात्र नयाँ प्रयोगकर्ताको खाता बनाउन सक्छन्।

en: Up to date
ne: अपडेट

en: Header
ne: हेडर

en: Left sidebar
ne: वायाँतर्फको स्तम्भ

en: Right sidebar
ne: दायाँतर्फको स्तम्भ

en: Footer
ne: फुटर

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: To
ne: लाई

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Hostname
ne: होष्टनाम

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Signature
ne: हस्ताक्षर

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Poll duration
ne: चुनाब को अवाधि

en: E-mail address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Time zone
ne: समय क्षेत्र

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Search settings
ne: खोजी निर्धारणहरू

en: Normal
ne: साधारण

en: Warning
ne: चेतावनी

en: OK
ne: ठिक छ

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: %time ago
ne: %time अगाडी

en: Authored by
ne: लेखक

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: System
ne: प्रणाली

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Code
ne: कोड

en: security
ne: सुरक्षा

en: Day
ne: दिन

en: January
ne: जनवरी

en: February
ne: फेब्रुअरी

en: March
ne: मार्च

en: April
ne: अप्रिल

en: May
ne: मे

en: June
ne: जुन

en: July
ne: जुलाई

en: August
ne: अगस्ट

en: September
ne: सेप्टेम्बर

en: October
ne: अक्टूबर

en: November
ne: नोभेम्बर

en: December
ne: डिसेम्बर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: !time ago
ne: !time अघि

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Blog
ne: ब्लग

en: reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ne: @site मा अहिले मर्मत-संभारको काम भईराखेको छ। यसको लागि केहि बेर लाग्नसक्छ। यहाँको धैर्यताको लागि धन्यवाद।

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: <All>
ne: <सबै>

en: Save and edit
ne: बचत गरेर सम्पादन गर्नुहोस्

en: Optional
ne: ऐच्छिक

en: Recent comments
ne: हालको कमेन्टहरु

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस

en: Original
ne: असली

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: Arabic
ne: अरबिक

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Spanish
ne: स्पेनिश

en: Japanese
ne: जापानीज

en: Korean
ne: कोरियन

en: Sources
ne: स्रोत

en: Clear
ne: सफा

en: menu
ne: आज्ञावली

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Titles only
ne: शीर्षक मात्र

en: Upload picture
ne: फोटो अपलोड गर्नुहोस्

en: Source
ne: स्रोत

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Undo
ne: पूर्वस्थितिमा फर्काउनुस

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Your search yielded no results
ne: तपाईँको खोजीको केहि पनि परिणाम भेटिएन

en: Request new password
ne: नयाँ पासवर्डको अनुरोध

en: Languages
ne: भाषाहरू

en: Configure block
ne: ब्लकहरु कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Greater than
ne: भन्दा ठुलो

en: Less than
ne: भन्दा सानो

en: Log out
ne: लगआउट

en: Create new account
ne: नयाँ खाता बनाउनुहोस्।

en: Info
ne: जानकारी

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: warning
ne: चेतावनी

en: Site information
ne: साईटको जानकारी

en: open
ne: खुल्ला

en: Visitor
ne: आगंतुक

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: New comments
ne: नयाँ कमेन्टहरु

en: details
ne: विस्तृत जानकारी

en: Themes
ne: आवरणहरू

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Comment settings
ne: कमेन्टको सेटिंग

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्

en: date
ne: मिति

en: Timezone
ne: समय क्षेत्र

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Tasks
ne: कार्यहरु

en: Blocks
ne: ब्लक

en: The block has been created.
ne: ब्लकको बनेको छ

en: Menus
ne: मेनु

en: Index
ne: सूची

en: Permission
ne: अनुमति

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Date - newest first
ne: मिति - नयाँ पहिला

en: Date - oldest first
ne: मिति - पुरानो पहिला

en: 1 comment | @count comments
ne[0]: १ कमेन्ट
ne[1]: @count कमेन्ट

en: file system
ne: फाइल प्रणाली

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: Language neutral
ne: भाषा निष्पक्ष

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Loading
ne: लोडिंग हुदैछ...

en: 1 user | @count users
ne[0]: १ प्रयोगकर्ता
ne[1]: @count प्रयोगकर्ता

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।

en: My account
ne: मेरो खाता

en: 1 year | @count years
ne[0]: १ वर्ष
ne[1]: @count वर्ष

en: 1 week | @count weeks
ne[0]: १ हप्‍ता
ne[1]: @count हप्‍ता

en: 1 min | @count min
ne[0]: १ मिनेट
ne[1]: @count मिनेट

en: 1 sec | @count sec
ne[0]: १ सेकेण्ड
ne[1]: @count सेकेण्ड

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Featured
ne: फेचर्ड

en: Account
ne: खाता

en: and
ne: र

en: Save translations
ne: अनुवाद लाई सेभ गर्नुहोस्

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Search this site
ne: यो साईटमा खोज्नुस

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: List, edit, or add user roles.
ne: प्रयोगकर्ताको भूमिका , सुची , सम्पादन गर्नुहोस् वा थप्नुहोस्

en: add translation
ne: अनुवाद थप्नुहोस

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ne: एउटा अनपेक्षित विकल्प भेटिएको छ। कृपया साईट प्रशासकलाई सम्पर्क गर्नुस।

en: Book outline
ne: पुस्तक(बुक) रूपरेखा

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: The size of the file.
ne: फाईलको आकार

en: @type %title has been created.
ne: @type %title बनाईयो

en: Save translation
ne: अनुवादलाई बचत गर्नुहोस

en: Multilingual support
ne: बहुभाषा समर्थन

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: form
ne: फाराम

en: contact
ne: सम्पर्क

en: Illegal choice %choice in %name element.
ne: %name मा अवैध रोजाई  %choice ।

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: Date and time
ne: मिति र समय

en: Content translation
ne: विषयवस्तु अनुवाद

en: Delete picture
ne: तस्वीरलाई हटाउनुहोस

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Structure
ne: संरचना

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: Edit shortcuts
ne: सर्टकटहरू सम्पादन गर्नुहोस्।

[ctx: datetime]
en: Month
ne: महिना

[ctx: datetime]
en: Day
ne: दिन

[ctx: datetime]
en: Hour
ne: घण्टा

en: File not found: @uri.
ne: फाईल भेट्न सकिएन: @uri

en: Results: @dump
ne: नतिजा :@dump

en: You must enter a valid Email address.
ne: तपाईले प्रयोग हुने ईमेल ठेगाना हल्नुपर्छ
