Easy booking (7.x-2.11) - en to hu translation catalogue (295 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Article
hu: Cikk

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Tags
hu: Címkék

en: Home page
hu: Címlap

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Go
hu: Mehet

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Napi

en: None
hu: Nincs

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Types
hu: Típusok

en: none
hu: nincs

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Label
hu: Címke

en: Help
hu: Súgó

en: Font
hu: Betűtípus

en: Move
hu: Mozgatás

en: Update
hu: Frissítés

en: Icon
hu: Ikon

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Main
hu: Fő

en: View
hu: Megtekintés

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Theme
hu: Smink

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: Titles
hu: Címek

en: type
hu: típus

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Extensions
hu: Kiterjesztések

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Custom
hu: Egyéni

en: Revision ID
hu: Változatazonosító

en: Published
hu: Közzétéve

en: Log message
hu: Üzenet

en: Type name
hu: Típus neve

en: Normal
hu: Általános

en: Centered
hu: Középrezárt

en: %time ago
hu: %time óta

en: URL:
hu: Webcím:

en: Updated:
hu: Frissítve:

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Calendar
hu: Naptár

en: Events
hu: Események

en: Mon
hu: h

en: Tue
hu: k

en: Wed
hu: sze

en: Thu
hu: cs

en: Fri
hu: p

en: Sat
hu: szo

en: Sun
hu: v

en: January
hu: január

en: February
hu: február

en: March
hu: március

en: April
hu: április

en: May
hu: máj

en: June
hu: június

en: July
hu: július

en: August
hu: augusztus

en: September
hu: szeptember

en: October
hu: október

en: November
hu: november

en: December
hu: december

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Color
hu: Szín

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Case
hu: Ügy

en: Leaderboard
hu: Ranglista

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Optional
hu: Nem kötelező

en: Operation
hu: Művelet

en: Duration
hu: Időtartam

en: Authoring information
hu: Szerzői információk

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Time format
hu: Időformátum

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Languages
hu: Nyelvek

en: Features
hu: Jellemzők

en: Publishing options
hu: Közzétételi beállítások

en: Create new revision
hu: Új változat készítése

en: Middle
hu: Közép

en: body
hu: törzs

en: Alignment
hu: Igazítás

en: acting user
hu: cselekvő felhasználó

en: Revert
hu: Visszaállítás

en: Unit
hu: Egység

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Add state
hu: Állapot hozzáadása

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Create new account
hu: Új fiók létrehozása

en: White
hu: Fehér

en: Unit name
hu: Szervezeti egység neve

en: unit
hu: egység

en: Units
hu: Mértékegységek

en: units
hu: egység

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: revert
hu: visszaállítás

en: Image Settings
hu: Kép beállítások

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Revision of %title from %date
hu: %title %date dátumú változata

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: News
hu: Hírek

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Webform
hu: Űrlap

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
hu: Új kérdőív vagy űrlap készítése a felhasználóknak. A beküldések, illetve az azokból készített statisztikák csak a jogosult felhasználók számára lesznek elérhetőek.

en: Mandatory
hu: Szükséges

en: Bold
hu: Vastag

en: Information
hu: Információ

en: Menus
hu: Menük

en: Page width
hu: Oldalszélesség

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Float
hu: Lebegőpontos

en: Inset
hu: Sülyesztett

en: Hide
hu: Elrejtés

en: file system
hu: fájlrendszer

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan visszaállítható?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
hu: „%revision-date” változat biztosan törölhető?

en: Shadow
hu: Árnyék

en: Left above
hu: Bal fent

en: Right above
hu: Jobb fent

en: Left below
hu: Bal lent

en: Right below
hu: Jobb lent

en: Greek
hu: görög

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: types
hu: típusok

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Accessibility
hu: Akadálymentesség

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Attribution
hu: Tulajdonos

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: clone
hu: klónozás

en: Regions
hu: Régiók

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Main Content
hu: Tartalom

en: Landscape
hu: Fekvő

en: Portrait
hu: Álló

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: event
hu: esemény

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: export
hu: exportálás

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: translate
hu: lefordít

en: Edit Link
hu: Hivatkozás szerkesztése

en: Light
hu: Világos

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Created on
hu: Létrehozva

en: Revision information
hu: Változatinformáció

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Upper case
hu: Nagybetűs

en: Lower case
hu: Kisbetűs

en: exposed
hu: felfedett

en: The log message entered when the revision was created.
hu: A változat létehozásakor megadott naplóüzenet.

en: Compare
hu: Összehasonlítás

en: Vietnamese
hu: vietnámi

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
hu: %name: a cím nem egyezik.

en: Styles
hu: Stílusok

en: manage fields
hu: mezők kezelése

en: %name: invalid input.
hu: %name: érvénytelen bevitel.

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Main content
hu: Fő tartalom

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Max width
hu: Megengedett szélesség

en: User information
hu: Felhasználói információk

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: (active tab)
hu: (aktív fül)

en: Status message
hu: Állapotüzenet

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.

en: manage display
hu: megjelenés beállítása

en: Public files
hu: Nyilvános fájlok

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
hu: %directory könyvtár nem létezik és nem hozható létre.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: Menu Bar
hu: Menüsor

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Khmer
hu: khmer

en: 1 error | @count errors
hu[0]: 1 hiba
hu[1]: @count hiba

en: 1 warning | @count warnings
hu[0]: 1 figyelmeztetés
hu[1]: @count figyelmeztetés

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv

en: Capitalize
hu: Nagy kezdőbetűs

en: Image Alignment
hu: Képigazítás

en: Adults
hu: Felnőttek

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %time. A dátumformátum YYYY-MM-DD és %timezone az időzóna eltolás az UTC-hez képest. Üresen kell hagyni az űrlap beküldési dátumának használatához.

en: Tertiary
hu: Harmadlagos

en: Dark
hu: Sötét

en: Owned by @name
hu: Tulajdonos: @name

en: Created @date
hu: Létrehozva: @date

en: New order
hu: Új rendelés

en: Updated @date
hu: Frissítve: @date

en: Update log message
hu: Naplóüzenet frissítése

en: Owned by
hu: Tulajdonos:

en: Create new revision on update
hu: Frissítéskor új változat létrehozása

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
hu: Frissítési naplóüzenet megadásakor akkor is létrejön új változat, ha ez nincs bejelölve.

en: One column
hu: Egy oszlop

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: %time hence
hu: %time óta

en: The owner's user ID.
hu: A tulajdonos felhasználói azonosítója.

en: !label of field %name
hu: %name mezőhöz tartozó !label

en: Headings
hu: Főcímek

en: Allows users to perform any action on @entity_type.
hu: Lehetővé teszi, hogy a felhasználók bármilyen műveletet végrehajthassanak @entity_type entitáson.

en: Create @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type létrehozása

en: Edit own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type szerkesztése

en: Edit any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type szerkesztése

en: View own @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú saját @entity_type megtekintése

en: View any @entity_type of any type
hu: Bármilyen típusú @entity_type megtekintése

en: Create %bundle @entity_type
hu: %bundle @entity_type létrehozása

en: Edit own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type szerkesztése

en: Edit any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type szerkesztése

en: View own %bundle @entity_type
hu: Saját %bundle @entity_type megtekintése

en: View any %bundle @entity_type
hu: Bármilyen %bundle @entity_type megtekintése

en: Set the page width
hu: Oldalszélesség beállítása

en: <strong>Set the page width</strong>
hu: <strong>Oldalszélesség beállítása</strong>

en: Tablet Layout
hu: Tablet elrendezés

en: Default font
hu: Alapértelmezett betűtípus

en: Creation log message
hu: Létrehozás naplóbejegyzése

en: Please choose dates.
hu: Ki kell választani a dátumokat.

en: Include destination
hu: Cél befoglalása

en: viewport
hu: látómező

en: Apple touch icons
hu: Apple érintőikonok

en: HTML5 support in IE
hu: HTML5 támogatás IE-ben

en: Breakpoints
hu: Töréspontok

en: grouped
hu: csoportosított

en: Revision user
hu: Változatot készítő felhasználó

en: On Request
hu: Előjegyzés

en: Revision date
hu: Változat dátuma

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the link action.
hu: Egy érkezési paraméter belefoglalása a hivatkozásba, ami visszahozza a látogatót az eredeti nézethez a hivatkozott művelet végrehajtása után.

en: See <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>
hu: Lásd <a target="_blank" href="!webkithelp">http://developer.apple.com...</a>

en: events
hu: események

en: Target Entity Type
hu: Cél entitástípus

en: Event deleted
hu: Esemény törölve

en: Update value
hu: Érték frissítése

en: Save Type
hu: Típus mentése

en: Delete Type
hu: Típus törlése
