Field Group (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (30 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: yes
is: já

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Enable
is: Virkja

en: Article
is: Grein

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Field
is: Svæði

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Update
is: Uppfæra

en: Refresh
is: Endurnýja

en: ID
is: Kenni

en: Picture
is: Mynd

en: Contact
is: Tengiliður

en: no
is: nei

en: User picture
is: Mynd af notanda

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Fields
is: Svæði

en: Clone
is: Klóna

en: Hidden
is: Falið

en: Next page
is: Næsta síða

en: (active tab)
is: (virkur flipi)
