Form Builder (7.x-1.20) - en to nl translation catalogue (101 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Markup
nl: Opmaak

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Number
nl: Getal

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: Display
nl: Weergeven

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Configure
nl: Instellen

en: Options
nl: Opties

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: New file
nl: Nieuw bestand

en: Rows
nl: Rijen

en: Close
nl: Sluiten

en: Collapsible
nl: Inklapbaar

en: Collapsed
nl: Ingeklapt

en: Hidden
nl: Verborgen

en: one
nl: één

en: two
nl: twee

en: three
nl: drie

en: Select list
nl: Selectielijst

en: characters
nl: tekens

en: Standard
nl: Standaard

en: Loading...
nl: Bezig met laden...

en: Analysis
nl: Analyse

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Please wait...
nl: Even geduld...

en: Copy
nl: Kopieren

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Remove field
nl: Veld verwijderen

en: Grid
nl: Raster

en: Columns
nl: Kolommen

en: Validation
nl: Validatie

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Add a field
nl: Een veld toevoegen

en: Properties
nl: Eigenschappen

en: average
nl: gemiddeld

en: Export code
nl: Code exporteren

en: New textfield
nl: Nieuw tekstveld

en: Special
nl: Speciaal

en: The %title field value must be a valid URL.
nl: De %title-veldwaarde dient een geldige URL te zijn.

en: Add a field to a form.
nl: Een veld aan een formulier toevoegen.

en: Configure field
nl: Veld instellen

en: Configure a field within a form.
nl: Een veld in een formulier instellen.

en: Remove a field from a form.
nl: Een veld uit een formulier verwijderen.

en: Form builder
nl: Formulierbouwer

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: New fieldset
nl: Nieuwe fieldset

en: New number
nl: Nieuw getal

en: New select list
nl: Nieuwe selectielijst

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: New checkboxes
nl: Nieuw keuzevakje

en: New radios
nl: Nieuwe keuzerondjes

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: New textarea
nl: Nieuw tekstvlak

en: New image
nl: Nieuwe afbeelding

en: Import code
nl: Code importeren

en: Form preview
nl: Voorbeeldweergave van formulier

en: This fieldset is empty. Drag a form element into it.
nl: Deze fieldset is leeg. Sleep een formulierelement in de fieldset.

en: Remove the field %title?
nl: Veld %title verwijderen?

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Unique
nl: Uniek

en: New e-mail
nl: Nieuw e-mailadres

en: Page break
nl: Pagina-einde

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: New HTML Markup
nl: Nieuwe HTML-opmaak

en: Changes to the form have been saved.
nl: Veranderingen aan het formulier zijn opgeslagen.

en: Changes to the form have been discarded.
nl: Veranderingen aan het formulier zijn verworpen.

en: good
nl: goed

en: excellent
nl: uitstekend

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Title display
nl: Titelweergave

en: No field selected
nl: Geen veld geselecteerd

en: Drag a field from the palette to add it to this form.
nl: Sleep een veld vanaf het palet om het toe te voegen aan het formulier.

en: Disabled (read-only)
nl: Uitgeschakeld (alleen lezen)

en: New date
nl: Nieuwe datum

en: New grid
nl: Nieuw raster

en: question one
nl: Vraag één

en: question two
nl: Vraag twee

en: question three
nl: Vraag drie

en: New time
nl: Nieuwe tijd

en: No dependent modules found.
nl: Geen afhankelijke modules gevonden.
