G Captcha (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Normal
ur: عمومی
