Internationalization (7.x-1.27) - en to fa translation catalogue (190 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: content
fa: محتوا

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: view
fa: مشاهده

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Taxonomy term
fa: واژه طبقه‌بندی

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Node type
fa: نوع گره

en: Menu
fa: منو

en: Updated
fa: به‌روز

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Submission guidelines
fa: زاهنما های ثبت

en: n/a
fa: هیچ

en: Paths
fa: مسیرها

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Block
fa: بلوک

en: Node types
fa: انواع گره

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Published
fa: منتشر شده

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Title label
fa: عنوان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: String
fa: رشته

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: English
fa: انگلیسی

en: menu
fa: منو

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Moderate
fa: مدیریت

en: Autocomplete taxonomy
fa: تکمیل خودکار طبقه‌بندی

en: terms
fa: واژه‌ها

en: Revision
fa: بازبینی

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: Sticky
fa: ماندگار

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Edit translation
fa: ویرایش ترجمه

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: (source)
fa: (منبع)

en: Translatable
fa: قابل ترجمه

en: Variables
fa: متغیرها

en: Multilingual system
fa: سیستم چندزبانه

en: Content selection mode
fa: نوع انتخاب محتوا

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
fa: عادی - همه زبان‌های فعال مجاز خواهند بود.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
fa: گسترده - همه زبان‌های تعریف‌شده مجاز خواهند بود.

en: Multilingual options
fa: گزینه‌های چندزبانه

en: Multilingual settings
fa: تنظیمات چند زبانه

en: Supports translatable custom menu items.
fa: پشتیبانی از آیتم‌های منوی قابل‌ترجمه سفارشی.

en: Strings
fa: عبارات

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستم را ذخیره می‌کند، اما برای نمایش از نام مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: @type: added %title.
fa: @type: %title اضافه شد.

en: Context
fa: زمینه

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Translate
fa: ترجمه

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: Node options
fa: گزینه‌های گره

en: Original text
fa: متن اصلی

en: vocabulary
fa: واژگان

en: original
fa: اصلی

en: translate
fa: ترجمه

en: outdated
fa: منسوخ

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fa: <strong>@language_name</strong> (منبع)

en: add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Translations of %title
fa: ترجمه‌های %title

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: @type %title has been created.
fa: @type %title ایجاد شد.

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: The post could not be saved.
fa: محتوای ارسال شده نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Found no valid post with that title: %title
fa: هیچ ارسال معتبری با این عنوان یافت نشد: %title

en: Save translation
fa: ذخیره ترجمه

en: Save string
fa: ذخیره رشته

en: Edit string
fa: ویرایش رشته

en: locale
fa: منطقه

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Hide content translation links
fa: مخفی نمودن پیوندهای ترجمه محتوا

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
fa[0]: ۱ گره به مجموعه ترجمه افزوده شد.
fa[1]: @count گره به مجموعه ترجمه افزوده شد.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
fa[0]: ۱ گره از مجموعه ترجمه حذف شد.
fa[1]: @count گره از مجموعه ترجمه حذف شد.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
fa: این ماژول پشتیبانی از محتوای چند زبانه را در سایت‌های دروپال بهبود می‌بخشد:

en: Shows content depending on page language.
fa: محتوا را بر اساس زبان صفحه نمایش می‌دهد.

en: Handles multilingual variables.
fa: متغیر های چند زبانه را مورد استفاده قرار می دهد

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
fa: گزینه زبان توسعه‌یافته برای انواع محتوای انتخاب شده. برای این انواع محتوا، ترجمه به تمام زبان‌ها امکان‌پذیر می‌شود، نه تنها برای زبان‌های فعال‌شده.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
fa: ارائه یک بلوک برای انتخاب زبان و دو تابع در پوسته: <em>i18n_flags</em> و <em>i18n_links</em>.

en: Multilingual menu items.
fa: آیتم‌های منو چند زبانه.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
fa: جهت فعال کردن پشتیبانی چندزبانه از انواع محتوا به <a href="@configure_content_types">پیکربندی انواع محتوا</a> مراجعه نمایید.

en: Extended language support
fa: پشتیبانی زبان توسعه یافته

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
fa: پیکربندی گزینه های تمدید برای محتوای چند زبانه و ترجمه ها.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
fa: توسعه پشتیبانی دروپال از قابلیت‌های چندزبانه

en: Content type names
fa: نام‌های انواع محتوا

en: Already added languages
fa: قبلا زبان‌ها افزوده شده‌اند

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
fa: یک زبان را می‌توان به صورت سراسری به یک واژگان منسوب کرد.

en: Different terms for each language with translation relationships.
fa: اصطلاحات مختلف برای هر زبان با ارتباطات ترجمه

en: Enables multilingual taxonomy.
fa: طبقه‌بندی چند زبانه را فعال می کند

en: Add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: Text group
fa: گروه متن

en: String not found.
fa: رشته یافت نشد.

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های HTML مجاز: @tags

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: The name of the taxonomy term.
fa: نام واژه طبقه‌بندی.

en: The optional description of the taxonomy term.
fa: شرح اختیاری واژه طبقه‌بندی

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
fa: واژگانی که این واژه رده‌بندی به آن متعلق است.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
fa: واژه والد این واژه طبقه‌بندی، اگر وجود داشته باشد.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
fa: نام واژگان رده‌بندی

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
fa: شرح اختیاری واژگان رده‌بندی

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.

en: Add new @node_type
fa: افزودن @node_type جدید

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
fa: مسیر این پیوند منو. این مسیر می‌تواند یک مسیر داخلی دروپال مثل %add-node یا یک آدرس خارجی مثل %drupal باشد. برای پیوند به صفحه اول %front را وارد کنید.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمق برای یک منو و تمامی زیر شاخه‌هاش محدود به !maxdepth است. چنانچه هنگام پیمایش منو انتخاب برخی اقلام منو باعث تجاوز از این محدودیت شود، آن پیوند منو به عنوان والد در دسترس نخواهند بود.

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title

en: There is currently no content classified with this term.
fa: در حال حاضر هیچ محتوایی با این واژه طبقه‌بندی نشده است.

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس

en: Not saved due to source string missing.
fa: به دلیل مفقود بودن رشته منبع، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to missing form values.
fa: به دلیل مفقود بودن مقادیر فرم، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to insufficient permissions.
fa: به دلیل نداشتن مجوز‌های لازم، ذخیره انجام نگرفت.

en: Configurable blocks titles and content.
fa: عنوان و محتوای بلو‌ک‌های قابل تنظیم

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
fa: فیلد های توضیحات ، پیش فرض ها و گزینه های قابل تنظیم

en: Default translated
fa: ترجمه شده به صورت پیش فرض

en: Translate field properties
fa: ترجمه مشخصات فیلد

en: Translatable menu items: title and description.
fa: اقلام قابل‌ترجمه منو : عنوان و توضیحات.

en: Content type names, descriptions, help texts.
fa: نام های نوع محتوا ، توضیحات ، متن های راهنما

en: API module for multilingual content selection
fa: ماژول API برای انتخاب محتوای چند زبانه

en: Refresh user defined strings.
fa: نوسازی رشته های کاربری تعریف شده

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
fa: عنوان‌های واژگان و اسامی واژه‌ها برای واژگان قابل محلی‌سازی.

en: The name of the content type.
fa: نام نوع محتوا

en: The optional description of the content type.
fa: توضیح اختیاری نوع محتوا

en: Languages for content
fa: زبان‌ها برای محتوا

en: Administer content translations
fa: ترجمه محتوای مدیریت

en: Add or remove existing content to translation sets.
fa: افزودن و حذف محوای موجود به مجموعه های ترجمه

en: Define translations for generic paths
fa: تعریف ترجمه برای مسیرهای عمومی

en: Options for user defined strings.
fa: گزینه های رشته های تعریف شده توسط کاربر

en: Configure multilingual variables.
fa: تنظیم متغیرهای چندزبانه.

en: Language selection
fa: انتخاب زبان

en: Name (localized)
fa: نام (محلی شده)

en: Description (localized)
fa: توضیحات (محلی شده)

en: Vocabulary (localized)
fa: واژگان (محلی)

en: Parent term (localized)
fa: اصطلاح والد (محلی سازی شده)

en: Plain text (localized)
fa: متن ساده

en: Translation sets
fa: مجموعه ترجمه‌ها

en: Translation sets overview.
fa: نمای کلی مجموعه ترجمه‌ها

en: Overview of existing translation sets.
fa: بررسی کلی مجموعه ترجمه های موجود

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
fa: انجمن‌های چندزبانه را فعال می‌کند، نام‌ها و نگهدارنده‌ها را ترجمه می‌کند.

en: No translation sets available.
fa: مجموعه ترجمه‌ای موجود نیست.

en: Multilingual - Internationalization
fa: چندزبانه - بین‌المللی‌سازی

en: Configurable contact form categories.
fa: دسته‌های فرم تماس قابل‌تنظیم

en: menu items
fa: اقلام منو

en: translated
fa: ترجمه شده

en: not translated
fa: ترجمه نشده

en: Translations of term %title
fa: ترجمه‌های عبارت %title

en: - Select a language -
fa: - یک زبان را انتخاب کنید -

en: Contact category
fa: دسته تماس

en: Field instance
fa: نمونه فیلد

en: Multiple language
fa: چند زبانه

en: Translate user-defined strings
fa: ترجمه رشته های تعریف شده توسط کاربر

en: Translate user-defined strings that are created as part of content or configuration.
fa: ترجمه رشته های تعریف شده توسط کاربرکه به عنوان بخشی از محتوا یا پیکربندی ساخته شده اند.

en: Translate admin strings
fa: ترجمه رشته‌های مدیریت
