Internationalization (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (307 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Pages
nl: Pagina's

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Edit
nl: Bewerken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Help text
nl: Helptekst

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Path
nl: Pad

en: Node type
nl: Node-type

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Unknown
nl: Onbekend

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Paths
nl: Paden

en: Configure
nl: Instellen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Block
nl: Blok

en: Node types
nl: Node-types

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Menu link
nl: Menulink

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Title label
nl: Titel label

en: Fields
nl: Velden

en: Terms
nl: Termen

en: String
nl: Tekenreeks

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: English
nl: Engels

en: Languages
nl: Talen

en: Moderate
nl: Modereren

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: terms
nl: termen

en: Promote
nl: Promoten

en: Revision
nl: Revisie

en: Not published
nl: Niet gepubliceerd

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Comment settings
nl: Reactie-instellingen

en: Sticky
nl: Vastgeplakt (sticky)

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: Selection
nl: Selectie

en: Edit translation
nl: Vertaling bewerken

en: Not translated
nl: Niet vertaald

en: (source)
nl: (bron)

en: Translatable
nl: Vertaalbaar

en: Variables
nl: Variabelen

en: Multilingual system
nl: Systeem voor meertaligheid

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Reset language for all terms.
nl: Stel de taal opnieuw in voor alle termen.

en: Content selection mode
nl: Inhoud selectie-modus

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
nl: Normaal - alle ingestelde talen zijn toegestaan.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
nl: Uitgebreid - Alle gedefinieerde talen zijn toegestaan.

en: Multilingual options
nl: Opties voor meertaligheid

en: Multilingual content
nl: Meertalige inhoud

en: Multilingual settings
nl: Instellingen voor meertaligheid

en: This is a multilingual variable.
nl: Dit is een meertalige variabele.

en: Supports translatable custom menu items.
nl: Ondersteunt vertaalbare, aangepaste menu-items.

en: Strings
nl: Tekenreeksen

en: Synchronize translations
nl: Vertalingen synchroniseren

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
nl: Selecteer welke velden u wilt synchroniseren voor alle vertalingen van dit inhoudstype.

en: Edit term translations
nl: Term-vertalingen bewerken

en: Blocks
nl: Blokken

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
nl: Het menusysteem slaat alleen systeempaden op, maar gebruikt de URL-alias om weer te geven. %link_path wordt opgeslagen als %normal_path

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Auto-reply
nl: Automatisch antwoorden

en: Translate
nl: Vertalen

en: Translate to @language
nl: Vertaal naar @language

en: Save translations
nl: Vertalingen opslaan

en: Create @name
nl: @name aanmaken

en: Node options
nl: Node-opties

en: Original text
nl: Originele tekst

en: vocabulary
nl: woordenlijst

en: original
nl: origineel

en: translate
nl: vertalen

en: outdated
nl: verouderd

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Translations of %title
nl: Vertalingen van %title

en: Book outline
nl: Boekstructuur

en: Save translation
nl: Vertaling opslaan

en: Save string
nl: Tekenreeks opslaan

en: Edit string
nl: Tekenreeks bewerken

en: Source language
nl: Brontaal

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Hide content translation links
nl: Links naar vertalingen verbergen

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
nl: Verberg de links naar vertalingen in berichtteksten en teasers. Indien u deze optie kiest, is het alleen nog mogelijk om van taal te verwisselen in het taal-schakelblok.

en: Switch interface for translating
nl: Interface voor omschakelen van vertalingen

en: Select translations for %title
nl: Selecteer vertalingen voor %title

en: Update translations
nl: Vertalingen bijwerken

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
nl[0]: Node toegevoegd aan de vertalingset.
nl[1]: %count nodes toegevoegd aan de vertalingset

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
nl: Deze module verbetert de ondersteuning voor meertalige inhoud in Drupal-sites.

en: Shows content depending on page language.
nl: Toont de inhoud afhankelijk van de taal van de pagina.

en: Handles multilingual variables.
nl: Behandelt meertalige variabelen.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
nl: Uitgebreide taalopties voor gekozen inhoudstypes. Voor deze inhoudstypes worden vertalingen toegelaten voor alle gedefiniëerde talen, niet enkel de ingeschakelde talen.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
nl: Voorziet een blok voor taalkeuze en twee themafuncties: <em>i18n_flags</em> en <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
nl: Dit is de basis voor andere verschillende modules die functies toevoegen:

en: Multilingual menu items.
nl: Meertalige menu-items.

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
nl: Meertalige taxonomie voegt een taalveld toe voor woordenlijsten en termen.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
nl: Voor meer informatie, zie het online handboek voor de <a href="@i18n">Internationalization-module</a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
nl: Om meertaligheid te ondersteunen voor specifieke inhoudstypen, ga naar <a href="@configure_content_types">Inhoudstypes instellen</a>.

en: Extended language support
nl: Uitgebreide taalondersteuning

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
nl: Uitgebreide opties instellen voor meertalige inhoud en vertalingen.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
nl: Breidt de Drupal-ondersteuning voor meertalige functies uit.

en: This module provides support for multilingual blocks.
nl: Deze module biedt ondersteuning voor meertalige blokken.

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
nl: U kunt een taal voor een blok instellen of het blok definiëren als vertaalbaar:

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
nl: Blokken met een taal wordt alleen weergegeven in pagina's met die taal.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
nl: Vertaalbare blokken kunnen worden vertaald met behulp van de lokalisatie-interface.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
nl: Gebruik om tekenreeksen te zoeken en vertalen de pagina's <a href="@translate-interface">interface vertalen</a>.

en: Content type names
nl: Namen van inhoudstypen

en: Menu translation
nl: Menuvertaling

en: Select text groups
nl: Tekstgroepen selecteren

en: Refresh strings
nl: Teksten verversen

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
nl: Dit maakt alle ontbrekende teksten voor de geselecteerde tekstgroepen aan.

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
nl: Lees meer in het <em>Internationalization handboek</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Het vertalen van de door de gebruiker aangemaakte teksten</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
nl: Op deze pagina kunnen de door de gebruiker aangemaakte teksten ververst en bijgewerkt worden.

en: Already added languages
nl: Talen die reeds zijn toegevoegd

en: String translation
nl: Tekenreeksvertaling

en: This module synchronizes content taxonomy and fields accross translations:
nl: Deze module synchroniseert de taxonomie-inhoud en -velden tussen de vertalingen:

en: Synchronizes taxonomy and fields accross translations of the same content.
nl: Synchroniseert taxonomie en velden tussen de vertalingen van dezelfde inhoud.

en: Term translations have been updated.
nl: Termvertalingen zijn opgeslagen.

en: The term translation has been deleted.
nl: De termvertaling is verwijderd.

en: Create new translation
nl: Nieuwe vertaling maken

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
nl: Deze module voegt ondersteuning toe voor meertalige taxonomie. U kunt de opties voor meertaligheid per woordenlijst instellen:

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
nl: %capital_name is een vertaalbare woordenlijst. U kunt de termen en beschrijvingen vertalen middels de <a href="@translate-interface">vertaal interface</a> pagina's.

en: Translation mode
nl: Vertaalmodus

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
nl: Deze term hoort bij een meertalige woordenlijst. Er kan een taal worden ingesteld.

en: Taxonomy translation
nl: Taxonomievertaling

en: Enables multilingual taxonomy.
nl: Schakelt meertalige taxonomie in.

en: Add translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Languages not yet added
nl: Talen die nog niet zijn toegevoegd

en: String not found.
nl: Tekenreeks niet gevonden.

en: Allowed HTML tags: @tags
nl: Toegelaten HTML-tags: @tags

en: Set current language as default for new content.
nl: Stel de huidige taal in als standaard voor nieuwe inhoud.

en: Lock language (Cannot be changed).
nl: Taal vergrendelen (kan niet worden gewijzigd).

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
nl: Als een tekstgroep hier niet te zien is betekent dit dat deze faciliteit niet geïmplementeerd is.

en: Cannot refresh strings for %group.
nl: Kan tekenreeks niet vernieuwen voor %group

en: Not restricted
nl: Geen beperking

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
nl: De bovenliggende term van de taxonomieterm, indien aanwezig.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
nl: Specificeer pagina's door hun paden te gebruiken. Gebruik één regel per pad. Gebruik eventueel '*' als jokerteken. Voorbeeldpaden zijn %blog voor de blog pagina en %blog-* voor iedere persoonlijke blog. %front is de voorpagina.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
nl: Pagina's waarop deze PHP-code <code>TRUE</code> teruggeeft (alleen voor experts)

en: Pages or PHP code
nl: Pagina's of PHP-code

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
nl: Als voor de PHP-optie is gekozen, voer dan PHP-code in tussen %php. Let op dat het uitvoeren van foutieve PHP-code de website onbereikbaar kan maken.

en: Add new @node_type
nl: @node_type toevoegen

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
nl: Het pad voor deze menulink. Dit kan een intern pad zijn zoals %add-node of een externe URL zoals %drupal. Voer %front in voor een link naar de voorpagina.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
nl: Het maximum aantal sublinks dat onder een menulink geplaatst kan worden is !maxdepth. Sommige menulinks kunnen niet als bovenliggend geselecteerd worden omdat dan het aantal sublinks deze !maxdepth overschrijdt.

en: <em>Edit @type</em> @title
nl: <em>@type</em> @title <em>bewerken</em>

en: There is currently no content classified with this term.
nl: Er is momenteel geen inhoud met deze term geclassificeerd.

en: Contact forms
nl: Contactformulieren

en: [empty string]
nl: [lege tekenreeks]

en: Not saved due to source string missing.
nl: Niet bijgewerkt vanwege missende brontekst.

en: Not saved due to missing form values.
nl: Niet opgeslagen vanwege ontbrekende formulierwaarden.

en: Not saved due to insufficient permissions.
nl: Niet opgeslagen vanwege onvoldoende toegangsrechten.

en: Configurable blocks titles and content.
nl: Instelbare bloktitels en inhoud.

en: Block languages
nl: Bloktalen

en: Enables language selector for blocks and optional block translation.
nl: Schakelt het taalkeuzemenu voor blokken en optionele blokvertalingen in.

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
nl: Instelbare veldbeschrijvingen, beginwaarden, opties, etc.

en: Default translated
nl: Standaard vertaald

en: Field translation
nl: Veldvertaling

en: Translate field properties
nl: Veldeigenschappen vertalen

en: Translatable menu items: title and description.
nl: Vertaalbare menu-items: titel en beschrijving

en: Content type names, descriptions, help texts.
nl: Namen van inhoudstypes, beschrijvingen en helpteksten.

en: Extended node options for multilingual content
nl: Uitgebreide node-opties voor meertalige inhoud

en: Multilingual select
nl: Meertalig selecteren

en: API module for multilingual content selection
nl: API-module voor meertalige inhoudselectie

en: Refresh user defined strings.
nl: Ververs de door gebruikers aangemaakte tekenreeksen.

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
nl: Woordenlijstnamen en termen voor vertaalbare woordenlijsten.

en: Forum containers
nl: Forumcontainers

en: Languages for content
nl: Talen voor inhoud.

en: Enabled languages only.
nl: Enkel ingeschakelde talen.

en: All defined languages will be allowed.
nl: Alle gedefiniëerde talen worden toegelaten.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
nl: Bepaalt welke talen worden toegelaten voor het aanmaken van inhoud.

en: Mixed options for multilingual sites.
nl: Gemengde opties voor meertalige sites.

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
nl: Als geen enkele taal geselecteerd is wordt het blok voor alle talen getoond.

en: Not translatable
nl: Niet vertaalbaar

en: Restricted to certain languages
nl: Beperkt tot bepaalde talen

en: Administer content translations
nl: Vertalingen van de inhoud beheren

en: The path translation has been saved.
nl: De vertaling van het pad is opgeslagen

en: Path translation.
nl: Padvertaling.

en: Add path translation
nl: Padvertaling toevoegen

en: Edit path translation
nl: Padvertaling bewerken

en: Path translation
nl: Padvertaling

en: Content to filter by language
nl: Inhoud filteren op taal

en: Translatable text formats
nl: Vertaalbare tekstformaten

en: <strong>Important:</strong> To configure which text formats are safe for translation, visit the <a href="@configure-strings">configure strings</a> page before refreshing your strings.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Om in te stellen welke tekstformaten veilig te vertalen zijn, bezoekt u de <a href="@configure-strings">instellingen voor meertaligheid</a> voordat de tekenreeksen worden ververst.

en: Text format: @name
nl: Tekstformaat: @name

en: Options for user defined strings.
nl: Opties voor de door gebruikers gedefinieerde tekenreeksen.

en: Create also new revision for translations
nl: Een nieuwe revisie voor de vertalingen aanmaken

en: Standard node fields
nl: Standaard node-velden

en: Configurable fields
nl: Instelbare velden

en: Multilingual variables, main variable names.
nl: Meertalige variabelen, de belangrijkste variabelenamen.

en: Multilingual variables, real variable names.
nl: Meertalige variabelen, echte namen van variabelen.

en: Configure multilingual variables.
nl: Meertalige variabelen instellen.

en: Multilingual variables that switch language depending on page language.
nl: Meertalige variabelen die van taal verwisselen afhankelijk van de pagina taal.

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Optional descriptive name for this set.
nl: Optionele beschrijvende naam voor deze set.

en: There are no path translations to save.
nl: Er zijn geen vertalingen van het pad om op te slaan.

en: Enable for specific pages
nl: Voor specifieke pagina's inschakelen

en: Select nodes by language
nl: Nodes per taal selecteren

en: Select taxonomy terms by language
nl: Taxonomietermen per taal selecteren

en: Enable translation for language
nl: Vertaling per taal inschakelen

en: Debug string translation
nl: Tekenreeksvertaling debuggen

en: There are no translations to be saved.
nl: Er zijn geen vertalingen om op te slaan.

en: Name (localized)
nl: Naam (gelokaliseerd)

en: Description (localized)
nl: Omschrijving (gelokaliseerd)

en: Vocabulary (localized)
nl: Woordenlijst (gelokaliseerd)

en: Parent term (localized)
nl: Bovenliggende term (gelokaliseerd)

en: Link (localized)
nl: Link (gelocaliseerd)

en: Plain text (localized)
nl: Platte tekst (gelokaliseerd)

en: Translation set
nl: Vertalingset

en: Translation sets
nl: Vertalingsets

en: Translation sets overview.
nl: Overzicht van vertalingsets.

en: Overview of existing translation sets.
nl: Overzicht van bestaande vertalingsets.

en: Simple translation sets API for generic objects
nl: Eenvoudig vertalingset-API voor generieke objecten

en: Multilingual forum
nl: Meertalig forum

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
nl: Schakel meertalig forum in, dit vertaald namen en containers.

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
nl: Voer de items in die worden beschouwd als vertalingen van elkaar.

en: The item translation has been saved.
nl: De vertaling van het item is opgeslagen.

en: The item translation has been deleted.
nl: De vertaling van het item is verwijderd.

en: Translation redirect
nl: Vertaling omleiden

en: Skip tags
nl: Labels overslaan

en: No translation sets available.
nl: Geen vertalingsets beschikbaar.

en: No translations
nl: Geen vertalingen

en: Extended language options
nl: Uitgebreide taalopties

en: Redirect to translated page when available. SEO for multilingual sites.
nl: Indien beschikbaar, omleiden naar de vertaalde pagina. SEO voor meertalige sites.

en: The language switcher will appear only after configuring <a href="!url">language detection</a>. You need to enable at least one method that alters URLs like <em>URL</em> or <em>Session</em>.
nl: De taalkeuze zal pas verschijnen na instellen van de <a href="!url">taaldetectie</a>. U dient tenminste één methode te activeren die URLs aanpast, zoals <em>URL</em> of <em>Sessie</em>.

en: Select translations
nl: Vertalingen selecteren

en: Predefined language. If set, it will apply to all items.
nl: Vooraf gedefinieerde taal. Indien ingesteld, zal het voor alle items gelden.

en: Clean up left over strings.
nl: Overgebleven teksten opruimen.

en: Variable translation
nl: Vertaling van variabele

en: Multilingual - Internationalization
nl: Meertalig - Internationalisering

en: To translate the block content itself, <a href="@menu_translate_url">translate the menu</a> that is being shown.
nl: Om de inhoud van het blok te vertalen, klik op <a href="@menu_translate_url">vertaal het menu</a> dat wordt weergegeven.

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
nl: Dit blok heeft gegenereerde inhoud, alleen de titel kan worden vertaald.

en: Make this block translatable
nl: Maak dit blok vertaalbaar

en: Show this block for these languages
nl: Toon dit blok voor de volgende talen

en: Save and translate
nl: Opslaan en vertaal

en: Configurable contact form categories.
nl: Instelbare categorieën voor contactformulier.

en: Contact translation
nl: Vertaling van contact

en: Makes contact categories and replies available for translation.
nl: Maakt contactcategorieën en antwoorden beschikbaar voor vertaling.

en: To translate the forum, <a href="@edit">edit and make it translatable</a>, then <a href="@translate">translate the forum</a> and <a href="@list">its containers and sub-forums</a> on the taxonomy administration page.
nl: Vertaal het forum door: <a href="@edit">het forum vertaalbaar te maken</a>, vervolgens <a href="@translate">het forum te vertalen</a> en <a href="@list">de containers en sub-forums</a> op de taxonomie beheerpagina  te vertalen.

en: Translations of menu item %title
nl: Vertalingen van het menu-item %title

en: menu items
nl: menu-items

en: Menus can also be configured to have no translations.
nl: Menu's kunnen ook ingesteld worden om geen vertalingen te hebben.

en: %language translation of menu item %title
nl: %language vertaling van het menu-item %title

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Delete path translation
nl: Pad vertaling verwijderen

en: translated
nl: vertaald

en: not translated
nl: niet vertaald

en: Translate @name
nl: Vertaal @name

en: Translations of term %title
nl: Vertaling van de term %title

en: %language translation of term %title
nl: %language vertaling van de term %title

en: - Select a language -
nl: - Selecteer een taal -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
nl: Geen opties voor meerdere talen voor @item_name_multiple. Alleen de @container_name is vertaalbaar.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
nl: Lokaliseer. @item_name_multiple_capitalized zijn gemeenschappelijk voor alle talen, maar de naam en beschrijving kunnen vertaald worden.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
nl: Vertaal. Per taal zijn meerdere @item_name_multiple toegestaan en kunnen worden vertaald.

en: Items in this translation set
nl: Items in de vertalingset

en: Are you sure you want to delete %title translation set?
nl: Weet u zeker dat u de %title vertalingset wilt verwijderen?

en: The translation set has been deleted.
nl: De vertalingset is verwijderd.

en: Contact category
nl: Contactcategorie

en: Field instance
nl: Veld

en: Option %name
nl: Optie %name

en: Instance
nl: Exemplaar

en: forum containers
nl: forumcontainers

en: [Source not found]
nl: [Bron niet gevonden]

en: [String not found]
nl: [Tekst niet gevonden]

en: Multilingual node options
nl: Meertalige node-opties

en: Extended node options for multilingual sites.
nl: Uitgebreide node-opties voor meertalige sites.

en: Default language for content types with Multilingual support disabled.
nl: Standaardtaal voor inhoudstypen waarvoor meertalige ondersteuning niet is ingeschakeld.

en: The site's default language (Default behaviour).
nl: De standaardtaal van de site (standaard gedrag)

en: Language neutral (Recommended).
nl: Taal neutraal (Aanbevolen)

en: Language that will be used as the source language for string translations. The default is the site default language.
nl: Taal die wordt gebruikt als brontaal voor vertalingen van tekenreeksen. De standaard is de standaardtaal van de site.

en: This works differently to Drupal standard localization system: The strings will be translated from the <a href="@configure-strings">source language</a>, which defaults to the site default language (it may not be English), so changing the default language may cause all these translations to be broken.
nl: Dit werkt anders dan het standaard Drupal-localizatiesysteem. De tekenreeksen zullen worden vertaald vanuit de <a href="@configure-strings">brontaal</a>, die standaard op de standaardtaal van de site staat (mogelijk niet het Nederlands). Het wijzigen van de standaardtaal kan dus tot gevolg hebben dat deze vertalingen niet langer werken.

en: <strong>Warning</strong>: Changing the default language may have unwanted effects on string translations. Check also the <a href="@configure-strings">source language</a> for translations and read more about <a href="@i18n_string-help">String translation</a>
nl: <strong>Opgelet</strong>: Het wijzigen van de standaardtaal kan ongewenste effecten hebben op vertalingen van tekenreeksen. Controleer eveneens de <a href="@configure-strings">brontaal</a> voor vertalingen en lees meer over <a href="@i18n_string-help">Vertalen van een tekenreeks</a>

en: This term already belongs to a <a href="@term-translation">translation set</a>. Changing language to <i>Language neutral</i> will remove it from the set.
nl: Deze term behoort reeds tot een 
    <a href="@term-translation">verzameling vertalingen</a>. 
    Het wijzigen van de taal naar <i>Taal neutraal</i>
    zal hem verwijderen uit de verzameling.

en: To set up multilingual options for blocks go to the <a href="@configure_blocks">Blocks administration page</a>.
nl: Ga naar <a href="@configure_blocks">Administratiepagina voor Blokken</a> om meertaligheid opties voor blokken in te stellen.

en: There are no translations to save.
nl: Er zijn geen vertalingen om op te slaan.

en: Refreshed one string for enabled modules. | Refreshed @count strings for the enabled modules.
nl[0]: 1 tekenreeks voor actieve modules bijgewerkt.
nl[1]: @count tekenreeksen voor actieve modules bijgewerkt.

en: Multiple language
nl: Meerdere talen

en: Not saved due to: !reason
nl: Niet opgeslagen vanwege: !reason

en: Not saved due to unknown reason.
nl: Niet opgeslagen vanwege een onbekende reden.

en: Source string not found.
nl: Bron van tekenreeks niet gevonden.

en: Standard XSS filter.
nl: Standaard XSS-filter.

en: Unknown filter: @name
nl: Onbekende filter: @name

en: A translation was saved successfully. | @count translations were saved successfully.
nl[0]: Een vertaling is succesvol opgeslagen.
nl[1]: @count vertalingen zijn succesvol opgeslagen

en: A translation could not be saved. | @count translations could not be saved.
nl[0]: Een vertaling kon niet opgeslagen worden.
nl[1]: @count vertalingen konden niet opgeslagen worden.

en: Translate admin strings
nl: Beheertekenreeksen vertalen
