OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-2.2) - en to hu translation catalogue (126 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Age
hu: Kor

en: Article
hu: Cikk

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Search
hu: Keresés

en: Message
hu: Üzenet

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Container
hu: Tároló

en: Category
hu: Kategória

en: Add container
hu: Tároló hozzáadása

en: Back
hu: Vissza

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Views
hu: Nézetek

en: Region
hu: Régió

en: add
hu: hozzáadás

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: CSS class
hu: CSS osztály

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Vote
hu: Szavazat

en: Start
hu: Kezdete

en: End
hu: Vég

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Users
hu: Felhasználók

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Votes
hu: Szavazatok

en: Share
hu: Megosztás

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: ago
hu: óta

en: Community
hu: Közösség

en: Post comment
hu: Beküldés

en: User page
hu: Felhasználói oldal

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
hu: A név csak betűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: News
hu: Hírek

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: My account
hu: Saját adatok

en: Panel pages
hu: Paneloldalak

en: Add comment
hu: Új hozzászólás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Add row
hu: Sor hozzáadása

en: Column
hu: Oszlop

en: Regions
hu: Régiók

en: Dates
hu: Dátumok

en: Add region
hu: Régió hozzáadása

en: User email
hu: Felhasználói e-mail

en: Column settings
hu: Oszlop beállításai

en: Row
hu: Sor

en: Row settings
hu: Sor beállításai

en: First sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Bio
hu: Életrajz

en: Canvas
hu: Vászon

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Go to Homepage
hu: Ugrás a főoldalra

en: No user
hu: Nincs felhasználó

en: @current of @max
hu: @current / @max

en: CSS Class
hu: CSS osztály

en: Administrative title
hu: Adminisztratív cím

en: Administrative description
hu: Adminisztratív leírás

en: Show layout designer
hu: Elrendezésszerkesztő megjelenítése

en: Remove column
hu: Oszlop eltávolítása

en: Add row to top
hu: Sor hozzáadása a tetejéhez

en: Add row to bottom
hu: Sor hozzáadása az aljához

en: Remove row
hu: Sor eltávolítása

en: Add column
hu: Oszlop hozzáadása

en: Add column to left
hu: Oszlop hozzáadása a bal oldalhoz

en: Add column to right
hu: Oszlop hozzáadása a jobb oldalhoz

en: Region settings
hu: Régió beállításai

en: Remove region
hu: Régió eltávolítása

en: Invalid item id.
hu: Érvénytelen elemazonosító.

en: Configure column
hu: Oszlop beállítása

en: Configure row
hu: Sor beállítása

en: Configure region
hu: Régió beállítása

en: Region title
hu: Régió címe

en: Hide layout designer
hu: Elrendezésszerkesztő elrejtése

en: Mentions
hu: Említések

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Region class
hu: Régió osztálya

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hu: A <em>Fő</em> menü célja jellemzően a webhely főbb egységeinek hivatkozása, általában a felső navigációs sávban.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hu: Egyszerű, táblázatokat nem használó, egyoszlopos, alkalmazkodó szélességű adminisztrációs smink.

en: Time left
hu: Hátralévő idő

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: You must choose a machine name.
hu: Egy programok által használt nevet választani kell.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
hu: Ez az adminisztratív felületen fog megjelenni a könnyebb azonosíthatóság érdekében.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
hu: Ennek az elrendezésnek melyik kategóriában kell megjelennie. Üresen hagyva a kategória "Egyéb" lesz.

en: Builders
hu: Építők

en: Reuse layout
hu: Elrendezés felhasználása

en: Canvas settings
hu: Vászon beállításai

en: Configure canvas
hu: Vászon beállítása

en: Canvas class
hu: Vászon osztálya

en: Column class
hu: Oszlop osztálya

en: Row class
hu: Sor osztálya

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
hu: Egy használni kívánt CSS osztály megadása. Ez például a saját sminkből történő automatikus formázáshoz használható.

en: Save this layout for reuse
hu: Elrendezés mentése

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
hu: Az elrendezés programok által használt neve. Egyedinek kell lennie, és csak betűket, számokat és aláhúzásokat tartalmazhat. Ha már egyszer létre lett hozva többé nem módosítható ez az érték!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
hu: Egy adminisztratív használatra szolgáló leírás arról, hogy mi ez az elrendezés, mit csinál vagy mire való.

en: That name is used by another layout: @layout
hu: Ezt a nevet egy másik elrendezés már használja: @layout

en: Upload an image to go with this article.
hu: Kép feltöltése a cikkhez.

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
hu: Ha mentjük ezt az elrendezést ismételt felhasználás céljából, akkor ez megjelenik az újra felhasználható elrendezések listájában az admin/structure/panels/layouts oldalon és azt ott lehet szerkeszteni. A továbbiakban ez az elrendezés választási lehetőséggé válik a később létrehozandó paneleknél.

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Ideas
hu: Ötletek

en: Hashtags
hu: Kettőskeresztes címkék

en: Challenges
hu: Kihívások

en: All Ideas
hu: Minden ötlet

en: Latest Ideas
hu: Legutóbbi ötletek

en: Popular Ideas
hu: Népszerű ötletek

en: My commented ideas
hu: Ötletek, melyekhez hozzászóltak

en: My ideas
hu: Saját ötletek

en: My voted ideas
hu: Ötletek, melyekre szavaztak

en: Powered by !url
hu: Honlapmotor: !url

en: Key stats
hu: Kulcsstatisztikák
