OpenideaL - idea management system (7.x-4.9) - en to hy translation catalogue (33 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Add container
hy: Ավելացնել բեռնարկղ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Error
hy: Սխալ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Vote
hy: քվեարկել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Log out
hy: Ելք

en: My account
hy: Իմ հաշիվը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
