Image Approval (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: Image
nl: Afbeelding

en: Update
nl: Bijwerken

en: Time
nl: Tijd

en: User
nl: Gebruiker

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Pending moderation
nl: Wacht op moderatie
