iShopping (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Go
it: Vai

en: Help
it: Aiuto

en: Top
it: In cima

en: Back to Top
it: Torna in cima

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: Highlighted
it: Evidenziato

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale
