Lightweight Directory Access Protocol (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: edit
az: redaktə et
