Lightweight (7.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Help
sq: Ndihmë

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe
