Log Filter (7.x-1.2) - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Type
fa: نوع

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Administration
fa: مدیریت

en: new
fa: جدید

en: error
fa: خطا

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: Message
fa: پیغام

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Time
fa: زمان

en: Event
fa: رویداد

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: User role
fa: نقش کاربر

en: Severity
fa: شدت

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Last
fa: آخرین

en: Descending
fa: نزولی

en: Close
fa: بستن

en: First
fa: اولین

en: warning
fa: هشدار

en: critical
fa: بحرانی

en: or
fa: یا

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: debug
fa: اشکال‌زدایی

en: info
fa: اطلاعات

en: Any
fa: هر

en: deleted
fa: حذف شده

en: notice
fa: توجه

en: alert
fa: اخطار

en: emergency
fa: اضطراری

en: View events that have recently been logged.
fa: جدیدترین رویدادهای گزارش شده را ببینید.

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها
