Mailchimp (7.x-2.6) - en to nl translation catalogue (170 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Roles
nl: Rollen

en: Send
nl: Versturen

en: List type
nl: Lijsttype

en: Clicks
nl: Klikken

en: Optional
nl: Optioneel

en: Stats
nl: Statistieken

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Key
nl: Sleutel

en: Global Settings
nl: Algemene instellingen

en: List Settings
nl: Lijstinstellingen

en: From Name
nl: Naam afzender

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Newsletter Subscription
nl: Nieuwsbrief inschrijvingen

en: Manage MailChimp Settings.
nl: MailChimp-instellingen beheren

en: Require subscribers to Double Opt-in
nl: Dubbele opt-in verplicht voor abonnee's

en: Show Subscription Options on User Edit Screen
nl: Toon abonnementopties op het account formulier

en: You have chosen to subscribe to %list. An email will be sent to your address. Click the link in the email to confirm the subscription.
nl: U heeft gekozen om u te abonneren op %list. Een e-mail zal naar uw adres worden gezonden. Klik de link in de e-mail om te bevestigen.

en: You have subscribed to %list.
nl: U bent ingeschreven op %list.

en: You have unsubscribed from %list.
nl: U bent uitgeschreven van %list.

en: Campaigns
nl: Campagnes

en: Save as draft
nl: Als concept opslaan

en: Subscribe to the @newsletter newsletter
nl: Inschrijven voor de @newsletter nieuwsbrief

en: %name has been deleted.
nl: %name is verwijderd.

en: administer mailchimp
nl: mailchimp beheren

en: Add a list
nl: Lijst toevoegen

en: Send time
nl: Tijd versturen

en: newsletter subscription page
nl: nieuwsbrief abonneerpagina

en: Show subscription options on the user registration form.
nl: Toon abonnementopties op het gebruiker registratieformulier.

en: Newsletter Subscriptions
nl: Inschrijvingen Nieuwsbrief

en: From Email
nl: Afzendere-mail

en: You have updated your settings in %list.
nl: Instelling in %list is aangepast.

en: Delete list
nl: Lijst verwijderen

en: Mailchimp API Key
nl: Mailchimp API-sleutel

en: The API key for your MailChimp account. Get or generate a valid API key at your !apilink.
nl: De API-sleutel voor uw MailChimp-account. Verkrijg of genereer een geldige API-sleutel op uw !apilink.

en: Batch limit
nl: Batch-limiet

en: Maximum number of users to process in a single cron run. Mailchimp suggest keeping this below 5000-10000. Ignored if updates take place on user add / edit.
nl: Maximum aantal te bewerken gebruikers in een enkele Cron run. Mailchimp stelt voor dit onder de 5000-10000 te houden. Genegeerd als updates plaatsvinden op gebruiker toevoegen / bewerken.

en: Mailchimp Subscription Form: @name
nl: Mailchimp-inschrijfformulier: @name

en: Subscribe to @title
nl: Abonneer op @title

en: Edit a list
nl: Een lijst bewerken

en: Interest Groups
nl: Interessegroepen

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

en: There was a problem with your newsletter signup: @msg
nl: Er was een probleem met uw nieuwsbrief inschrijving: @msg

en: MCAPI Error: %errmsg
nl: MCAPI-fout: %errmsg

en: A problem occurred subscribing @email to list @list. Message: @msg
nl: Er heeft zicht een probleem voorgedaan bij het abonneren van @email op de lijst @list. Bericht: @msg

en: MailChimp email service integration.
nl: MailChimp e-mailservice-integratie.

en: @email was subscribed to list @list.
nl: @email is geabonneerd op lijst @list.

en: @email was updated in list @list.
nl: @email is aangepast in lijst @list.

en: MailChimp List
nl: MailChimp-lijst

en: The label for this list that will appear on forms.
nl: Het label voor deze lijst dat wordt weergegeven op formulieren.

en: Type of list
nl: Soort lijst

en: Retrieving merge fields for this list.
nl: Invoegvelden voor deze lijst ophalen.

en: Merge Fields
nl: Invoegvelden

en: There are no merge fields configured for this list.
nl: Er zijn geen Invoegvelden voor deze lijst ingesteld.

en: This will only apply for lists granted to an authenticated role.
nl: Dit is alleen van toepassing op lijsten toegekend aan een geverifieerde rol.

en: Include interest groups on subscription form.
nl: Interessegroepen op het inschrijformulier tonen.

en: Sync List During Cron
nl: Lijst tijdens cron synchroniseren

en: List @name has been saved.
nl: Lijst @name is bewaard.

en: There has been an error saving your list.
nl: Er heeft zich een fout voorgedaan bij het opslaan van de lijst.

en: Complete List
nl: Volledige lijst

en: Added !add_count, updated !update_count records in MailChimp
nl: !add_count items toegevoegd, !update_count items bijgewerkt in MailChimp

en: Add a new MailChimp list.
nl: Nieuwe MailChimp-lijst toevoegen

en: Edit a new MailChimp list.
nl: Nieuwe MailChimp-lijst bewerken

en: MailChimp Lists
nl: MailChimp-lijsten

en: Manage and integrate MailChimp lists.
nl: MailChimp-lijsten beheren en integreren.

en: Free form
nl: Vrije vorm

en: Present all available free form newsletter subscriptions.
nl: Alle beschikbare vrije vorm-nieuwsbriefabonnementen presenteren.

en: Webhook type !type has been processed.
nl: Webhooktype !type is verwerkt.

en: MailChimp webhooks endpoint
nl: MailChimp webhooks-eindpunt

en: Use Secure Connection
nl: Gebruik beveiligde verbinding

en: Communicate with the MailChimp API over a secure connection.
nl: Over een beveiligde verbinding communiceren met de MailChimp-API.

en: Enable MailChimp webhooks for this list
nl: MailChimp-webhooks inschakelen voor deze lijst

en: Unable to connect webhooks: @msg
nl: Verbinding met webhooks niet mogelijk: @msg

en: Interest groups label
nl: Label van interessegoepen

en: Label to appear above the interest group options.
nl: Label dat boven de interessegroepen wordt getoond.

en: This action cannot be undone, although it will not have any effect on the MailChimp list.
nl: Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden, maar heeft geen effect heeft op de MailChimp-lijst.

en: This description will be shown to the user on the
          list signup and user account settings pages
nl: De omschrijving zal aan de gebruiker worden getoond op de      lijstinschrijvings- en de gebruiker-accountinstellingenpagina's

en: New subscribers will be sent a link with an email
          they must follow to confirm their subscription.
nl: Aan nieuwe abonnees wordt een e-mail gestuurd met een link om de aanmelding te bevestigen.

en: If set, a tab will be presented for managing
          newsletter subscriptions when editing an account.
nl: Indien geselecteerd, wordt een tab gepresenteerd voor het nieuwsbriefbeheer bij het bewerken van een account.

en: If set, users will be able to select applicable
          interest groups when registering or editing their accounts.
nl: Indien geselecteerd, kunnen gebruikers een toepasselijke interessegroep kiezen tijdens registratie of bewerken van hun account.

en: If this is set, users will be subscribed to the
          required list during cron runs. Otherwise subscription will take place when a user is added/edited.
nl: Indien ingesteld, worden gebruikers geabonneerd op de verplichte lijst gedurende cron-uitvoering. Anders vindt inschrijving plaats wanneer gebruiker wordt toegevoegd of bewerkt.

en: When a user unsubscribes from a list or updates
          their profile outside of Drupal, MailChimp will trigger an event to
          update the user's cached MailChimp member information. This will
          <em>not</em> update any of their Drupal user information.
nl: Wanneer een gebruiker zich uitschrijft of zijn profiel buiten Drupal aanpast, zal MailChimp een event genereren om de gecachte MailChimp-lidinformatie aan te passen. Dit zal de Drupal-gebruikersinformatie <em>NIET</em> bijwerken.

en: Choose which roles may subscribe to this list. All
          users will see the lists they're eligble for at the !subscribe and in
          the subscription block. Lists assigned to the Authenticated role may
          also apear in the registration form if that option is selected below.
          Authenticated user may also manage their list settings from their profile.
          The Anonymous role may <em>only</em> be set for free form lists.
nl: Kies welke rollen zich mogen abonneren op deze lijst. Alle gebruikers zien de lijsten waarvoor ze in aanmerking komen op de !subscribe en in het inschrijfblok. Lijsten toekend aan de geverifeerde rol kunnen ook in het registratieformulier weergegeven worden indien de onderstaande optie werd gekozen. Geverifieerde gebruikers mogen ook hun lijstinstellingen in hun profiel beheren. De Geverifieerde rol kan <em>alleen</em> gezet worden voor vrije vorm lijsten.

en: MailChimp List Settings
nl: MailChimp-lijstinstellingen

en: Available MailChimp lists. If this field is empty,
          create a list at !MailChimp first.
nl: Beschikbare MailChimp-lijsten. Als dit veld leeg is, maak dan eerst een lijst op !MailChimp aan.

en: Email is required and must map to a Drupal user's email.
nl: E-mail is verplicht en moet met het e-mailadres van een Drupal-gebruiker overeenstemmen.

en: The anonymous role can only be set for free form lists.
nl: De anonieme rol kan alleen worden gekozen bij vrije vorm lijsten.

en: The email merge field must be set to the user mail token.
nl: Het e-mail-invoegveld moet worden ingesteld op het mail-token van de gebruiker.

en: Lists and Users
nl: Lijsten en gebruikers

en: Manage MailChimp Lists and user settings.
nl: MailChimp-lijsten en gebruikersinstellingen beheren.

en: List @name has been converted.
nl: Lijst @name is geconverteerd.

en: There has been an error converting list @name.
nl: Er is een fout bij het converteren van lijst @name.

en: Are you sure you want to queue existing users in %name?
nl: Weet u zeker dat u bestaande gebruikers in wachtrij %name wilt plaatsen?

en: This action will queue all users who belong in this list based on roles 
           for processing and cannot be undone. If you have lots of users, it could 
           take some time and possibly timeout.
nl: Deze actie plaatst alle gebruikers die op basis van hun rol tot deze lijst behoren in een wachtrij voor bewerking. Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Als er veel gebruikers zijn, kan het lang duren met een mogelijke time-out.

en: Queue existing users
nl: Bestaande gebruikers in wachtrij plaatsen

en: @count users have been queued for update in %list.
nl: @count gebruikers in de wachtrij geplaatst voor een update in %list.

en: Add existing users to a required lists queue.
nl: Voeg bestaande gebruikers toe aan een vereiste lijstwachtrij.

en: Emails sent
nl: Verzonden e-mails

en: A unique machine-readable name for this list. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor deze lijst. Het mag alleen kleine letters, nummer en onderstrepingstekens bevatten.

en: MailChimp Campaigns
nl: MailChimp-campagnes

en: MailChimp list
nl: MailChimp-lijst

en: Campaign content preview
nl: Campagne-voorbeeldweergave

en: Delete campaign
nl: Campagne verwijderen

en: An internal name to use for this campaign. By default, the campaign subject will be used.
nl: Een interne naam voor deze campagne. Standaard wordt het campagneonderwerp gebruikt.

en: Select the list this campaign should be sent to.
nl: Selecteer de lijst voor deze campagne.

en: the From: email address for your campaign message.
nl: Het afzender-e-mailadres voor uw campagnebericht.

en: the From: name for your campaign message (not an email address)
nl: de naam van de afzender voor het campagnebericht (geen e-mailadres)

en: Select a MailChimp user template to use. Due to a limitation in the API, only templates that do not contain repeating sections are available. If empty, the default template will be applied.
nl: Selecteer een MailChimp-gebruikertemplate. Als gevolg van een beperking in de API zijn alleen templates zonder herhaalde secties beschikbaar. Als dit leeg is wordt standaardtemplate gebruikt.

en: Content sections
nl: Inhoudssecties

en: The HTML content or, if a template is selected, the content for each section.
nl: De HTML-inhoud of, als een template is geselecteerd, de inhoud voor iedere sectie.

en: The HTML content of the campaign.
nl: De HTML-inhoud van een campagne.

en: Preview content
nl: Voorbeeldweergave van inhoud

en: Please provide a valid From email address.
nl: Geef een geldig afzender-e-mailadres.

en: This action will delete both the MailChimp campaign and Drupal entity and cannot be undone.
nl: Deze actie zal zowel de MailChimp-campagne als de Drupal-entity verwijderen en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Campaign %name has been deleted.
nl: Campagne %name is verwijderd.

en: Are you sure you want to send %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt versturen?

en: This action will send the campaign through MailChimp and cannot be undone.
nl: Deze actie zal de campagne via MailChimp verzenden en kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Send campaign
nl: Campagne versturen

en: Campaign %name has been sent.
nl: Campagne %name is verstuurd.

en: MailChimp Campaign
nl: MailChimp-campagne

en: Full Campaign
nl: Volledige campagne

en: Rendered template HTML (!archive)
nl: Verwerkte template-HTML (!archive)

en: Administer MailChimp campaigns
nl: MailChimp-campagnes beheren

en: Create and send MailChimp campaigns.
nl: MailChimp-campagnes aanmaken en versturen.

en: View Archive
nl: Archief weergeven

en: Campaign %cid was successfully saved.
nl: Campagne %cid is met succes bewaard.

en: MailChimp Campaign filter
nl: MailChimp-campagnefilter

en: Add content and covert URLs for sending as MailChimp campaigns.
nl: Inhoud toevoegen en URL's omzetten voor het verzenden van de MailChimp-campagnes.

en: The campaign stats are unavailable at this time.
nl: De campagnestatistieken zijn op dit ogenblik niet beschikbaar.

en: Hourly stats for the first 24 hours of the campaign
nl: Statistieken op uurbasis voor de eerste 24-uren van de campagne

en: Other campaign metrics
nl: Andere campagnegegevens

en: MailChimp campaign %name has been sent.
nl: MailChimp-campagne %name is verzonden.

en: MailChimp campaign %cid was deleted.
nl: MailChimp-campagne %cid is verwijderd.

en: Manage MailChimp Campaigns.
nl: MailChimp-campagnes beheren.

en: Add a Campaign
nl: Een campagne toevoegen

en: Add a new MailChimp campaign.
nl: Nieuwe MailChimp campagne toevoegen.

en: Edit a MailChimp campaign.
nl: Een MailChimp-campagne bewerken.

en: Create, send and import MailChimp campaigns.
nl: MailChimp-campagnes aanmaken, versturen en importeren.

en: !link have been refreshed.
nl: !link is ververst.

en: E-Mail is subscribed to a mailchimp list
nl: E-mail is geabonneerd op een MailChimp-lijst

en: E-Mail address
nl: E-mailadres

en: The e-mail address for which to check whether it is subscribed to a list.
nl: Het te controleren e-mailadres of het is ingeschreven op een lijst.

en: Mailchimp list
nl: MailChimp-lijst

en: Subscribe user to a mailchimp list
nl: Abonneer gebruiker op een mailchimp-lijst

en: The user to subscribe to a list.
nl: De gebruiker te abonneren op een lijst.

en: Unsubscribe mail address from a mailchimp list
nl: E-mailadres van een Mailchimp-lijst uitschrijven

en: The mail address to unsubscribe from the given list.
nl: Het e-mailadres om van een lijst uit te schrijven.

en: There are no available newsletter subscriptions.
nl: Er zijn geen nieuwbrief-abonnementen beschikbaar.

en: Sign up for %title
nl: Inschrijven voor %title

en: Removed !rem_count records in MailChimp
nl: !rem_count records verwijderd in MailChimp

en: Refresh lists from MailChimp
nl: Lijsten van MailChimp verversen

en: Refresh lists from MailChimp.
nl: Lijsten van MailChimp verversen.

en: Queue existing
nl: Queue bestaat
