Media Browser Plus (7.x-3.0-beta4) - en to he translation catalogue (36 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: Actions
he: פעולות

en: more
he: עוד

en: Download
he: הורדה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Scheme
he: סכמה

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Parent
he: אב

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: File name
he: שם קובץ

en: Media
he: מדיה

en: Desc
he: יורד

en: Navigation
he: ניווט

en: Folder
he: תיקיה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Usage
he: שימוש

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Any
he: הכל

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Add link
he: הוספת קישור

en: - Choose an operation -
he: - בחירת פעולה -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Media browser
he: מאתר המדיה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
