Menu Minipanels (7.x-1.0-rc7) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: None
th: ไม่มี

en: False
th: เท็จ

en: Menu
th: เมนู

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Menu item
th: เมนูย่อย

en: Red
th: แดง

en: Green
th: เขียว

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
th: กำหนดหน้าโดยใช้ path ของหน้านั้นๆ และให้กรอกบรรทัดละ path ใช้เครื่องหมาย '*' สำหรับ path ใดๆ เช่น ถ้า path ของหน้าบล็อก คือ %blog ให้ใช้ %block-* สำหรับบล็อกส่วนตัวใดๆ ถ้าต้องการใช้หน้าแรก ให้กรอก %frong
