Metatag (7.x-1.28) - en to gl translation catalogue (119 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Groups
gl: Grupos

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Audience
gl: Audiencia

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Article
gl: Artigo

en: Currency
gl: Divisa

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Country
gl: País

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Book
gl: Libro

en: Export
gl: Exportar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Views
gl: Vistas

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Region
gl: Área

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Notes
gl: Notas

en: Event
gl: Evento

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Paths
gl: Rutas

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Locale
gl: Localización

en: Page URL
gl: URL de páxina

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Fields
gl: Campos

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Gallery
gl: Galería

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Medium
gl: Medio

en: Price
gl: Prezo

en: Company
gl: Compañía

en: General
gl: Xeral

en: Color
gl: Cor

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Blog
gl: Blogue

en: Override
gl: Sobreescribir

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Pattern
gl: Patrón

en: Profile
gl: Perfil

en: Tracker
gl: Seguimento

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Fax number
gl: Número de fax

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Condition
gl: Condición

en: Source
gl: Orixe

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: (disabled)
gl: desactivado

en: Revert
gl: Volver

en: People
gl: Persoas

en: Day(s)
gl: Dia(s)

en: Week(s)
gl: Semana(s)

en: Year(s)
gl: Ano(s)

en: Product
gl: Produto

en: Street address
gl: Enderezo

en: Video width
gl: Anchura do video

en: Video height
gl: Altura do video

en: Review
gl: Revisión

en: Form
gl: Formulario

en: Abstract
gl: Abstracto

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Context
gl: Contexto

en: Pager
gl: Paxinador

en: Identifier
gl: Identificador

en: Keyword
gl: Chave

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Translate
gl: Traducir

en: Creator
gl: Creador

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument

en: Tokens related to views.
gl: Comodíns relativos as vistas.

en: The human-readable name of the view.
gl: O nome da vista para os usuarios.

en: The description of the view.
gl: Descrición da vista.

en: The machine-readable name of the view.
gl: O nome da vista para o sistema.

en: The title of current display of the view.
gl: Título da presentación actual da vista.

en: The URL of the view.
gl: A URL da vista.

en: Basic tags
gl: Etiquetas básicas

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is used as an indicator in <a href="@google_news">Google News</a>.
gl: Unha lista de palabras chave acerca da páxina. Esta meta tag emprégase como un indicador nas <a href="@google_news">Google News</a>.

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 150 characters or less. Where as the description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results, the abstract tag may be used to archive a summary about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by major search engines.
gl: Entradiña breve e concisa do contido da páxina, preferiblemente 150 caracteres ou menos. Os motores de busca poden empregar a meta tag de descrición para amosar un fragmento de información sobre a páxina nos resultados de busca, a etiqueta abstracta pode empregarse para arquivar un resumo sobre a páxina. Esta meta tag <em>non</em> está soportada pola maioría dos motores de busca.

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page, or as the page title in a search engine result. It is common to append '[site:name]' to the end of this, so the site's name is automatically added. It is recommended that the title be no greater than 55 - 65 characters long, including spaces.
gl: O texto que se vai amosar na barra de título do navegador dun visitante cando vexa esta páxina. Esta meta tag tamén se pode empregar como título da páxina cando un visitante a marca como favorita, ou como título da páxina no resultado dun motor de busca. É común engadir '[site:name]' ao final do texto, dado que o nome do sitio engádese automáticamente. Recoméndase que o título non sexa maior de 55 - 65 caracteres, incluíndo espazos.

en: A comma-separated list of keywords about the page. This meta tag is <em>no longer</em> supported by most search engines anymore.
gl: Unha lista de palabras chave acerca da páxina. Esta meta tag <em>non</em> está soportada pola maioría dos motores de busca.

en: A brief and concise summary of the page's content that is a maximum of 160 characters in length. The description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results.
gl: Entradiña breve e concisa do contido da páxina, cun máximo de 160 caracteres. Os motores de busca poden empregar a meta tag da descrición para amosar un fragmento sobre a páxina nos resultados de busca.
