Metatag (7.x-1.32) - en to af translation catalogue (61 entries)

en: Title
af: Titel

en: Pages
af: Bladsye

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Audience
af: Gehoor

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Article
af: Artikel

en: Currency
af: Geldeenheid

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: none
af: geen

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Unknown
af: Onbekend

en: User
af: Gebruiker

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Locale
af: Lokaal

en: Page URL
af: Bladsy URL

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Overridden
af: Oorheers

en: Price
af: Prys

en: Color
af: Kleur

en: Profile
af: Profiel

en: Source
af: Bron

en: Revert
af: Rol terug

en: People
af: Mense

en: Product
af: Produk

en: Review
af: Hersiening

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: Translate
af: Vertaal
