Mica Distribution (7.x-5.1) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: The configuration options have been saved.
hy: Կոնֆիգուրացված տարբերակները պահպանված են:

en: Link
hy: Հղում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Width
hy: Լայնություն

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Color scheme
hy: Գույնի սխեմա
