Mica Distribution (7.x-8.0-rc3) - en to cs translation catalogue (2986 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: user
cs: uživatel

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Markup
cs: Značkování

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Configure content moderation.
cs: Nastavit moderování obsahu.

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Real name
cs: Skutečné jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: Wrong username or password.
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo.

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Node type settings
cs: Nastavení typu obsahu

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Project
cs: Projekt

en: Categories
cs: Kategorie

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: Available variables are:
cs: Dostupné proměnné jsou:

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: None
cs: Žádné

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Password
cs: Heslo

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Center
cs: Na střed

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: root
cs: kořen

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: header
cs: hlavička

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: username
cs: uživatel

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Move
cs: Přesun

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Core
cs: Jádro

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: History
cs: Historie

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: hidden
cs: skryto

en: Path
cs: Cesta

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Clear index
cs: Vyčistit index

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Visible
cs: Viditelné

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Add custom link
cs: Přidat vlastní odkaz

en: Edit custom link
cs: Upravit vlastní odkaz

en: link
cs: odkaz

en: Placeholder tokens
cs: Nahrazující tokeny

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Feed URL
cs: URL zdroje

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Notes
cs: Poznámky

en: Add item
cs: Přidat položku

en: @type
cs: Typ

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Icons
cs: Ikony

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: style
cs: styl

en: read more
cs: číst dál

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Total
cs: Celkem

en: Components
cs: Komponenty

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: n/a
cs: není

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
cs: V cestě i názvu lze použít následující zástupné tokeny (slova) , které  budou nahrazeny příslušnými hodnotami.

en: Mail
cs: E-mail

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Maximum items
cs: Maximální počet položek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: action
cs: akce

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: status
cs: stav

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Optional Title
cs: Nepovinný název

en: Required Title
cs: Vyžadován název

en: No Title
cs: Žádný název

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: URL Display Cutoff
cs: Ořiznutí zobrazené URL adresy

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
cs: Pokud uživatel nevyplní název odkazu, použije se místo něj URL odkazu. Uveďte, kde se má název odkazu oříznout a zakončit výpustkem (&hellip;)? Pokud ponecháte pole prázdné, délka nebude omezena.

en: Default (no target attribute)
cs: Výchozí (prázdný atribut target)

en: Open link in window root
cs: Otevřít odkaz v tomto okně

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Allow the user to choose
cs: Povolit výběr uživateli

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Titles are required for all links.
cs: Názvy jsou povinné pro všechny odkazy.

en: Open URL in a New Window
cs: Otevřít URL v novém okně

en: Defines simple link field types.
cs: Umožňuje definovat jednoduché typy polí pro odkaz.

en: term
cs: podmínka

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: days
cs: dny

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Good
cs: Dobré

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Public registrations
cs: Veřejná registrace

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Never
cs: Nikdy

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Selected
cs: Vybráno

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Zkuste to později.

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Your e-mail address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: Send e-mail
cs: Poslat e-mail

en: You must enter a valid e-mail address.
cs: Je třeba zadat platnou e-mailovou adresu.

en: Menu link
cs: Položka menu

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Feed title
cs: Nadpis zdroje

en: Feed description
cs: Popis zdroje

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Vydáno

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Poll duration
cs: Trvání ankety

en: Poll votes
cs: Hlasy v anketě

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Severity
cs: Vážnost

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Warning
cs: Varování

en: Items
cs: Položky

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Nahoru

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: 1 day
cs: 1 den

en: Range
cs: Rozsah

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Load
cs: Načíst

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Processors
cs: Procesory

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Owner
cs: Vlastník

en: next
cs: další

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: node
cs: uzel

en: General
cs: Obecné

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Example
cs: Příklad

en: Method
cs: Metoda

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: here
cs: zde

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Veřejný klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
cs: Soukromý klíč získáte po registraci na <a href="@url" target="_blank">recaptcha.net</a>.

en: Secure Connection
cs: Zabezpečené spojení

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
cs: Připojit se k serveru reCAPTCHA pomocí zabezpečeného spojení.

en: Security
cs: Bezpečnost

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: String
cs: Řetězec

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Minimum cache lifetime
cs: Minimální životnost cache

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Exists
cs: Existuje

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Default front page
cs: Výchozí titulní strana

en: Both
cs: Obojí

en: Last
cs: Poslední

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: Anonymous
cs: Anonym

en: <All>
cs: <Vše>

en: Save and edit
cs: Uložit a upravit

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Administer views
cs: Administrace pohledů

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: Integer
cs: Celé číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Template
cs: Šablona

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profil

en: You must give a profile name.
cs: Je třeba zadat jméno profilu.

en: Close
cs: Zavřít

en: filters
cs: filtry

en: Visibility settings
cs: Nastavení viditelnosti

en: File browser settings
cs: Nastavení prohlížeče souborů

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: fields
cs: pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Operation
cs: Operace

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Original
cs: Původní

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Unsupported database.
cs: Nepodporovaná databáze.

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 3 Days
cs: 3 dny

en: 4 Days
cs: 4 dny

en: 5 Days
cs: 5 dní

en: 6 Days
cs: 6 dní

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 2 Weeks
cs: 2 týdny

en: 1 Month
cs: 1 měsíc

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Protocol
cs: Protokol

en: Labels
cs: Názvy

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: with comments
cs: s komentáři

en: without comments
cs: bez komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: comments
cs: komentáře

en: Full
cs: Celé

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: SMTP Authentication
cs: SMTP autentifikace

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: pattern
cs: vzorek

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Browse
cs: Procházet

en: Root
cs: Kořen

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: normal
cs: normální

en: Show
cs: Ukázat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: Key
cs: Klíč

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Change
cs: Změnit

en: English
cs: Anglicky

en: in
cs: v

en: Messages
cs: Zprávy

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Tokens
cs: Tokeny

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
cs: <p>Kompletní dokumentace je na adrese !link.</p>

en: Calendar Legend
cs: Legenda kalendáře

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: Countries
cs: Země

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Sources
cs: Zdroje

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: update
cs: aktualizovat

en: Titles only
cs: Jen titulky

en: Full text
cs: Celý text

en: Source
cs: Zdroj

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Editor width
cs: Šířka editoru

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: published
cs: vydáno

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
cs: Návštěvníci si mohou vytvářet účty a není potřeba schválení administrátorem.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Languages
cs: Jazyky

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: Publishing options
cs: Možnosti vydání

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: First
cs: První

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: Query
cs: Dotaz

en: Code length
cs: Délka kódu

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Characters to use in the code
cs: Znaky, které se mají použít v kódu

en: Math question
cs: Matematický příklad

en: For language %lang_name (code %lang_code)
cs: Pro jazyk %lang_name (kód %lang_code)

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Block name
cs: Název bloku

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Link label
cs: Text odkazu

en: author
cs: autor

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Empty
cs: Prázdný

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: any
cs: nějaký

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Days
cs: Dnů

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Log out
cs: Odhlásit

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: What links here
cs: Co sem odkazuje

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
cs: Definuje téma použité pro reCAPTCHA.

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: Included
cs: Integrovat

en: warning
cs: varování

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Deleting
cs: Smazání

en: or
cs: nebo

en: No limit
cs: Žádný limit

en: open
cs: otevřené

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: Blogs
cs: Blogy

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: Website
cs: Webová stránka

en: Session
cs: Relace

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Search options
cs: Možnosti hledání

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Append page title to breadcrumb
cs: Připojit název stránky k drobečkové navigaci

en: Choose whether or not the page title should be included in the breadcrumb.
cs: Vyberte, zda má být název stránky součástí drobečkové navigace.

en: Hide the breadcrumb if the breadcrumb only contains the link to the front page.
cs: Skrýt drobečkovou navigaci, pokud obsahuje pouze odkaz na titulní stránku.

en: Choose whether or not the breadcrumb should be hidden if the breadcrumb only contains a link to the front page (<em>Home</em>.).
cs: Vyberte, zda má být drobečková navigace skryta, pokud obsahuje pouze odkaz na titulní stránku (<em>Domů</em>.).

en: Last modified
cs: Naposled upraveno

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Length of trimmed posts
cs: Délka oříznutého příspěvku

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
cs: Maximální počet znaků, které se zobrazí v oříznuté verzi příspěvku. Drupal podle tohoto nastavení určí, kde se má příspěvek uříznout. Oříznutá verze se obvykle používá jako upoutávka na hlavní stránce, v RSS atd. Chcete-li upoutávky vypnout, nastavte na „Neomezeno“. Poznámka: toto nastavení ovlivní jen nový či aktualizovaný obsah a nezmění existující upoutávky.

en: System default
cs: Výchozí

en: Authentication
cs: Ověření

en: Not published
cs: Nevydáno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
cs: Vaše nastavení PHP omezuje maximální velikost souboru na %size.

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Inclusion
cs: Zahrnutí

en: Documents
cs: Dokumenty

en: previous
cs: předchozí

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: details
cs: detaily

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: image
cs: obrázek

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Current search
cs: Aktuální hledání

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: <Hidden>
cs: <Skrytý>

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Minutes
cs: Minuty

en: comment
cs: komentář

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: administer nodes
cs: administrovat uzly

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Default options
cs: Výchozí nastavení

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: cancel
cs: zrušit

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Storage
cs: Ukládání

en: Complete
cs: Dokončit

en: Line break converter
cs: Zlom konců řádek

en: Insert !image or !link.
cs: Vložit !image nebo !link.

en: Page name
cs: Název stránky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: low
cs: nízká

en: medium
cs: střední

en: high
cs: vysoká

en: Passwords match:
cs: Hesla se shodují:

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: The name used to indicate anonymous users.
cs: Jméno označující anonymního uživatele.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
cs: Titulní stránka zobrazí obsah tohoto relativního URL. Pokud nepoužíváte čistá URL, zadejte část za „?q=“. Pokud si nejste jist/a, zadejte „node“ (bez uvozovek).

en: Apply
cs: Použít

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Select
cs: Vybrat

en: Display on separate page
cs: Zobrazit na zvláštní stránce

en: Add CAPTCHA administration links to forms
cs: Přidat k formulářům odkaz na CAPTCHA administraci

en: administer CAPTCHA settings
cs: spravovat nastavení CAPTCHA

en: Challenge description
cs: Popis testu

en: Always add a challenge.
cs: Vždy přidat test.

en: Log wrong responses
cs: Zaznamenávat chybné odpovědi

en: The CAPTCHA settings were saved.
cs: Nastavení CAPTCHA bylo uloženo.

en: Challenge type
cs: Typ testu

en: Illegal form_id
cs: Neplatné form_id

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla smazána.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla deaktivována.

en: 10 more examples of this challenge.
cs: Dalších 10 příkladů tohoto testu.

en: Location of comment submission form
cs: Umístění formuláře pro odeslání komentáře

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
cs: CAPTCHA je ochranná známka Univerzity Carnegie Mellon

en: skip CAPTCHA
cs: přeskočit CAPTCHA

en: This question is for testing whether you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
cs: Tato otázka je pro ověření, zda jste opravdový návštěvník a ne automatizovaný spamový robot.

en: general CAPTCHA settings
cs: základní CAPTCHA nastavení

en: Enabled challenge
cs: Povolené testy

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
cs: Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
cs: Spravovat nastavení jak a kde má být CAPTCHA použita.

en: Examples
cs: Příklady

en: An overview of the available challenge types with examples.
cs: Náhled dostupných typů testů včetně příkladů.

en: Code settings
cs: Nastavení kódu

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: large
cs: velké

en: Additional variation of text color
cs: Další varianty barvy textu

en: moderate
cs: moderovat

en: Distortion and noise
cs: Deformace a šum

en: Distortion level
cs: Úroveň zkreslení

en: Noise level
cs: Úroveň šumu

en: Image CAPTCHA
cs: Obrázkové CAPTCHA

en: What code is in the image?
cs: Jaký kód je na obrázku?

en: Provides an image based CAPTCHA.
cs: Poskytuje obrázkové CAPTCHA.

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Information
cs: Informace

en: Plugins
cs: Pluginy

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: Image size for language icons, in the form "width x height".
cs: Velikost obrázku pro ikony jazyků; ve tvaru"šířka x výška".

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: Menus
cs: Menu

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
cs: Povolí jQuery popup kalendář a widgety pro vstup času při výběru data a času.

en: Until
cs: Dokud

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
cs: Date Repeat API vypočítá opakující se data a časy podle pravidel iCal.

en: Default time zone
cs: Výchozí časové pásmo

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Used in
cs: Použito v

en: No fields have been defined for any content type yet.
cs: Zatím nebyla definována pole pro žádný typ obsahu.

en: Fieldgroup
cs: Skupina polí

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Defines a field type for referencing one node from another.
cs: Definuje typ pole, které umožňuje vytvořit odkaz z jednoho uzlu na jiný.

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Precision
cs: Přesnost

en: User roles that can be referenced
cs: Uživatelské role, na které je možné odkazovat

en: User status that can be referenced
cs: Statuty uživatele, na které je možné odkazovat

en: Use SSL
cs: Použít SSL

en: Index
cs: Rejstřík

en: Form
cs: Formulář

en: For all users
cs: Pro všechny uživatele

en: Debug
cs: Ladění

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Unpublish
cs: Schovat

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Grid
cs: Mřížka

en: API documentation
cs: Dokumentace API

en: Hide
cs: Skrýt

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Date - newest first
cs: Datum - od nejnovějších

en: Date - oldest first
cs: Datum - od nejstarších

en: Global
cs: Globální

en: arguments
cs: argumenty

en: File format
cs: Formát souboru

en: file system
cs: systém souborů

en: Examples:
cs: Příklady:

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Profiles
cs: Profily

en: All buttons
cs: Všechna tlačítka

en: Thread
cs: Vlákno

en: Hot topic threshold
cs: Mez oblíbené diskuse

en: Topics per page
cs: Témat na stránku

en: Posts - most active first
cs: Příspěvky - nejprve nejaktivnější

en: Posts - least active first
cs: Příspěvky - nejprve nejméně aktivní

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Title text
cs: Text názvu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Postal Code
cs: PSČ

en: Mapping
cs: Mapování

en: Distinct
cs: Jedinečné

en: <None>
cs: <Nic>

en: Extension
cs: Přípona

en: Services
cs: Služby

en: Space
cs: Mezera

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: SMTP.module is active.
cs: Modul SMTP je aktivní.

en: SMTP.module error: Can't find file.
cs: Nastala chyba v SMTP modulu: Nebylo možné najít soubor.

en: SMTP.module is INACTIVE.
cs: Modul SMTP je neaktivní.

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
cs: Pokud chcete tento modul odinstalovat, musíte jej nejdříve vypnout.

en: SMTP server settings
cs: Nastavení SMTP serveru

en: The address of your outgoing SMTP server.
cs: Adresa odchozího SMTP serveru.

en: this page
cs: tato stránka

en: Use TLS
cs: Použít TLS

en: This allows connection to an SMTP server that requires SSL encryption such as Gmail.
cs: Umožňuje připojení na SMTP server, který vyžaduje SSL šifrování (např. Gmail).

en: Your PHP installation does not have SSL enabled. See the !url page on php.net for more information. Gmail requires SSL.
cs: Vaše instalace PHP nemá aktivované SSL. Podívejte se na !url stránku php.net pro více informací. Gmail vyžaduje SSL.

en: OpenSSL Functions
cs: Funkce OpenSSL

en: Use encrypted protocol
cs: Použít šifrovaný protokol

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
cs: Ponechte prázdné pokud váš SMTP server nevyžaduje autentifikaci.

en: SMTP Username.
cs: Uživatelské jméno na SMTP server.

en: E-mail options
cs: Nastavení e-mailu

en: check the logs
cs: zkontrolovat záznamy logů

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Change to lower case
cs: Převést na malá písmena

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymazat všechny aliasy typu @label. Počet aliasů k vymazání: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Available
cs: K dispozici

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Node access
cs: Přístup k uzlu

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Loading
cs: Načítání

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Switch user
cs: Přepnout uživatele

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Query log
cs: Logování DB dotazů

en: by source
cs: dle zdroje

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
cs: Vložte nějaký kód. Nepoužívejte tagy <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
cs: Vykonat

en: empty
cs: prázdné

en: Package
cs: Balík

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Restore
cs: Obnova

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Enter your keywords
cs: Zadejte hledaný termín

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Raw
cs: Nezpracováno

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Sort
cs: Řazení

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: New @s
cs: Nové @s

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: contains
cs: obsahuje

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: The subject cannot contain linebreaks.
cs: Předmět nesmí obsahovat zalomení řádků.

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Print
cs: Tisk

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: E-mail notification settings
cs: Nastavení oznámení e-mailem

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: No name
cs: Beze jména

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default format
cs: Výchozí

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: Create field
cs: Vytvořit pole

en: Email Contact Form
cs: E-mailový kontaktní formulář

en: "%mail" is not a valid email address
cs: "%mail" není platná e-mailová adresa

en: %name-from sent an e-mail at %form.
cs: %name-from zaslal/a e-mail pomocí formuláře %form.

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Or
cs: Nebo

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Default picture
cs: Výchozí obrázek

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
cs: URL obrázku pro uživatele, kteří nemají vlastní obrázek. Můžete nechat nevyplněné pro žádný obrázek.

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Domains
cs: Domény

en: Update mode
cs: Režim aktualizace

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: and
cs: a

en: Optional URL
cs: Nepovinná URL adresa

en: Allow user-entered tokens
cs: Povolit tokeny zadané uživateli.

en: Rel Attribute
cs: Rel atribut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento rel atribut. Nejčastěji se používá <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> pro zamezení sledování odkazu vyhledávacími roboty.

en: At least one title or URL must be entered.
cs: Musíte zadat alespoň jeden název nebo URL.

en: You cannot enter a title without a link url.
cs: Nelze zadat název bez URL adresy odkazu.

en: Title, as link (default)
cs: Název, jako odkaz (výchozí)

en: URL, as link
cs: URL, jako odkaz

en: Short, as link with title "Link"
cs: Krátce, jako odkaz s názvem "Odkaz"

en: Label, as link with label as title
cs: Popisek jako odkaz; popisek se použije jako nadpis odkazu

en: Separate title and URL
cs: Oddělit název a URL

en: Turn this module on or off
cs: Zapněte nebo vypněte tento modul

en: SMTP backup server
cs: Záložní SMTP server

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
cs: E-mailová adresa, od které budou všechny e-maily.

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
cs: Testovací e-mail byl odeslán na @email. Můžete zkontrolovat !check chybové zprávy (pokud jsou).

en: Send test e-mail
cs: Odeslat testovací e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
cs: E-mailová adresa pro zaslání testovacího e-mailu

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
cs: Napište e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat testovací e-mail.

en: You must enter an SMTP server address.
cs: Musíte zadat adresu SMTP serveru.

en: You must enter an SMTP port number.
cs: Musíte zadat číslo portu SMTP serveru.

en: Sending mail to: @to
cs: Odeslání e-mailu na: @to

en: Error sending e-mail from @from to @to : !error_message
cs: Chyba při odesílání e-mailu od @from pro @to : !error_message

en: SMTP Authentication Support
cs: Podpora SMTP autentifikace

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Auto-reply
cs: Automatická odpověď

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
cs: Maximální počet zpráv, které může uživatel odeslat za hodinu.

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Link this field to its user or an author's homepage
cs: Odkazovat toto pole na domovskou stránku jeho uživatele nebo autora

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: field
cs: pole

en: nodes
cs: uzly

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: clone
cs: klonovat

en: Week @week
cs: Týden @week

en: Translate
cs: Přeložit

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
cs: Import překladu selhal, protože soubor %filename nelze načíst.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgstr“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgid_plural“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje syntaktickou chybu na řádku %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgid“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr[]“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr“.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: neočekávaný řetězec na řádku %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
cs: Soubor s překladem %filename neočekávaně skončil na řádku %line.

en: Save translations
cs: Uložit překlady

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: WARNING
cs: VAROVÁNÍ

en: Block type
cs: Typ bloku

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Effect
cs: Efekt

en: Fonts
cs: Fonty

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.

en: Embed
cs: Vložit

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Original text
cs: Původní text

en: Patterns
cs: Vzorky

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Acronym
cs: Zkratka

en: original
cs: originál

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: Dates
cs: Data

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Validator
cs: Validátor

en: Debugging
cs: Ladění

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Add salt and pepper noise
cs: Přidat šum typu sůl a pepř

en: Generate
cs: Generovat

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
cs: Maximální povolené rozlišení obrázku (např. 800x600). Hodnota 0 - bez omezení. Pokud je nainstalován <a href="!image-toolkit-link">soubor obrázkových nástrojů</a> obrázky přesahující tuto hodnotu budou zmenšeny.

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Widgets
cs: Widgety

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: SimpleXML
cs: SimpleXML.

en: Relations
cs: Vztahy

en: Start Year
cs: Počáteční rok

en: Matched
cs: Souhlasí

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: of
cs: z

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: translate
cs: přeložit

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: outdated
cs: zastaralé

en: <strong>@language_name</strong> (source)
cs: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
cs: přidat překlad

en: Translations of %title
cs: Překlady pro: %title

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Row
cs: Řádek

en: IP address
cs: IP adresa

en: permissions
cs: oprávnění

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Variants
cs: Varianty

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
cs: Pro jednodušší vývoj tématu je registr témat obnoven při každém načtení stránky. Je <em>extrémně</em> důležité <a href="!link">vypnout tuto vlastnost</a> v produkčním prostředí.

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: Settings were imported from the profile %name
cs: Nastavení bylo importováno z profilu %name

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Profile has been added.
cs: Profil byl přidán.

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
cs: Opravdu smazat profil %name?

en: Profile has been deleted.
cs: Profil byl smazán.

en: Duplicate directory paths are not allowed.
cs: Nejsou povoleny duplicitní adresářové cesty.

en: Create thumbnails
cs: Vytvořit náhledy

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Create a new image
cs: Vytvořit nový obrázek

en: directory (%dir)
cs: adresář (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Upload failed.
cs: Nahrávání selhalo.

en: File deletion successful: %files.
cs: Smazání souborů úspěšné: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
cs: Zadejte rozměry v povoleném rozsahu ve formátu 1x1 do

en: File resizing successful: %files.
cs: Změna velikosti souborů úspěšná: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
cs: Vytvoření náhledu (%thumbnames) pro %filename úspěšné.

en: %filename is not an image.
cs: %filename není obrázek.

en: Scaling up is not allowed.
cs: Zvětšování není povoleno.

en: %filename(%dimensions) already exists.
cs: %filename(%dimensions) již existuje.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
cs: Soubor %filename nemůže být změněn na rozměry @dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
cs: Nepodařilo se zjistit pracovní adresář prohlížeče souborů.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
cs: Neexistuje platný adresář, specifikovaný pro prohlížeč souborů!

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
cs: Procházení souborů je v adresáři %dir zakázané.

en: Do you want to refresh the current directory?
cs: Obnovit aktuální adresář?

en: Delete selected files?
cs: Smazat vybrané soubory?

en: Please select a thumbnail.
cs: Zvolte náhled.

en: You must select at least %num files.
cs: Je nutné vybrat alespoň %num souborů.

en: Tips
cs: Tipy

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
cs: Vyberte soubor kliknutím na odpovídající řádek v seznamu souborů.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
cs: Seřadit soubory kliknutím na hlavičku sloupce seznamu souborů.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
cs: Klávesové zkratky pro seznam souborů: up, down, left, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
cs: Klávesové zkratky pro seznam adresářů: up, down, left, right, home, end.

en: Limitations
cs: Omezení

en: !num files using !dirsize of !quota
cs: !num souborů využívá !dirsize z !quota

en: unlimited quota
cs: neomezený limit

en: Add language icons
cs: Přidat ikony jazyků

en: Link types to add language icons.
cs: Typy odkazů, ke kterým se mají přidat jazykové ikony.

en: Language switcher block
cs: Blok pro přepínání jazyka

en: Icon placement
cs: Umístění ikony

en: Where to display the icon, relative to the link title.
cs: Kde se má zobrazit ikona (vzhledem k textu odkazu).

en: Icons file path
cs: Cesta k souboru s ikonami

en: This module manages language icons for multilingual sites:
cs: Tento modul spravuje ikony jazyků pro vícejazyčné stránky:

en: Adds icons to language links.
cs: Přidá ikony k odkazům na jazykové verze.

en: Decimal point
cs: Desetinná čárka

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy automatického dokončování. Vezměte na vědomí, že volba <em>Obsahuje</em> může na webech s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobit problémy s výkonem.

en: View used to select the nodes
cs: Pohled, který se použije pro výběr uzlů

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: %name: this post can't be referenced.
cs: %name: na tento uzel není možné odkazovat.

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům s daným uživatelským oprávněním.

en: Site default language
cs: Výchozí jazyk webu

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Uses
cs: Použití

en: The comment you are replying to does not exist.
cs: Komentář, na který odpovídáte, neexistuje.

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Ends with
cs: Končí na

en: Undated
cs: Bez data

en: Switch to plain text editor
cs: Přepnout do editoru prostého textu

en: Toolbar
cs: Panel nástrojů

en: Current path: !path
cs: Aktuální cesta: !path

en: Enter mode
cs: Režim Enter

en: Font formats
cs: Formáty písma

en: Predefined styles
cs: Předdefinované styly

en: Predefined styles path
cs: Cesta k předdefinovaným stylům

en: Path to uploaded files
cs: Cesta k nahraným souborům

en: Absolute path to uploaded files
cs: Absolutní cesta k nahraným souborům

en: This profile name is reserved. Please choose a different name.
cs: Toto jméno profilu je rezervováno. Vyberte jiné jméno.

en: The profile name must be unique. A profile with this name already exists.
cs: Jméno profilu musí být unikátní. Profil s tímto jménem již existuje.

en: Troubleshooting
cs: Řešení problémů

en: Uploading images and files
cs: Nahrávání obrázků a souborů

en: There are three ways for uploading files:
cs: Existují tři způsoby nahrávání souborů:

en: By using the core upload module.
cs: Použitím modulu jádra upload.

en: Configure the rich text editor.
cs: Nastavení editoru formátovaného textu.

en: Files not found
cs: Soubory nenalezeny

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Nadpis, který se má použít, pokud je argumetn přítomen. Přepíše nadpis pohledu a nadpisy předchozích argumentů. Argument zde můžete nahradit znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
cs: Zobrazené protokoly jsou globálně k dispozici. Další protokoly můžete přidat změnou proměnné  <em>filter_allowed_protocols</em> ve vaší instalaci.

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Use default RSS settings
cs: Použít výchozí nastavení RSS

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: Primary
cs: Primární

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No role
cs: Žádná role

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Solr port
cs: Port serveru

en: Solr path
cs: Cesta k Solr

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: %title field is required.
cs: Pole %title je vyžadováno.

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: The MIME type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: Attached to
cs: Připojeno k

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru

en: Add @name
cs: Přidat @name

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Save translation
cs: Uložit překlad

en: Save string
cs: Uložit řetězec

en: Edit string
cs: Upravit řetězec

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: Enabled, with translation
cs: Zapnuto, s překladem

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Slash
cs: Lomítko

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: First letter of name
cs: První písmeno jména

en: First two letters of name
cs: První dvě písmena jména

en: Abbreviated name
cs: Zkrácené jméno

en: Show week numbers
cs: Zobrazit čísla týdnů

en: 3 items
cs: 3 položky

en: 5 items
cs: 5 položek

en: 10 items
cs: 10 položek

en: Too many items
cs: Příliš mnoho položek

en: Show maximum, add 'more' link
cs: Zobrazit maximální počet, připojit odkaz 'více'

en: Hide all, add link to day
cs: Skrýt vše, přidat odkaz na den

en: Behavior when there are more than the above number of items in a single day. When there more items than this limit, a link to the day view will be displayed.
cs: Pokud je počet denních položek vyšší než definuje limit, potom je zobrazen odkaz do pohledu reprezentujícího den.

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Legend
cs: Legenda

en: Click to see all @count events
cs: Klikněte pro zobrazení všech událostí - celkem: @count

en: Views plugin to display views containing dates as Calendars.
cs: Plugin modulu Views pro zobrazování datumů prostřednictvím kalendářů.

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
cs: !repeats_every_interval v !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
cs: !repeats_every_interval vždy v !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_days z !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
cs: !repeats_every_interval !count krát

en: !repeats_every_interval until !until_date
cs: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
cs: !repeats_every_interval mimo !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
cs: !repeats_every_interval kde týden začíná v !day_of_week

en: every week | every @count weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé @count týdny
cs[2]: každých @count týdnů

en: every month | every @count months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé @count měsíce
cs[2]: každých @count měsíců

en: every year | every @count years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé @count roky
cs[2]: každých @count let

en: every day | every @count days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé @count dny
cs[2]: každých @count dnů

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: Check all
cs: Zaškrtnout vše

en: Uncheck all
cs: Odškrtnout vše

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
cs: Nastavte vlastní zprávu, která se objeví nad přihlašovacím formulářem

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
cs: Prosím, napište znovu vaši e-mailovou adresu pro její ověření.

en: LoginToboggan logged in block
cs: LoginToboggan blok přihlášených

en: Allow users to login using their e-mail address
cs: Umožňuje uživatelům přihlášení pomocí jejich e-mailové adresy

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
cs: Uživatelé se mohou přihlásit buď pomocí uživatelského jména, nebo jejich emailové adresy.

en: Never delete
cs: Nikdy nemazat

en: Delete unvalidated users after
cs: Smazat neověřené uživatele po

en: Immediate login
cs: Okamžité přihlášení

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
cs: Pokud nastavíte, uživatel bude přihlášen okamžitě po registraci. Poznámka: toto platí jen pokud je zapnuta výše uvedená možnost 'Nastavit heslo'.

en: Present login form on access denied (403)
cs: Umístit přihlašovací formulář na stránku přístup odepřen (403)

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
cs: Anonymní uživatelé uvidí přihlašovací formulář a zprávu o odepřeném přístupu.

en: You must enter a password.
cs: Musíte vložit heslo.

en: The password contains an illegal character.
cs: Heslo obsahuje neplatný znak.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
cs: Heslo je příliš krátké: musí být dlouhé minimálně %min_length znaků.

en: You have successfully validated your e-mail address.
cs: Úspěšně jste ověřili vaši e-mailovou adresu.

en: Your account is currently blocked -- login cancelled.
cs: Váš účet je momentálně zablokován –– přihlášení zrušeno.

en: You have successfully validated %user.
cs: Úspěšně jste ověřili %user.

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Username or e-mail
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
cs: Můžete se přihlásit buď s přiděleným uživatelským jménem nebo vaší e-mailovou adresou.

en: The password field is case sensitive.
cs: Políčko pro heslo rozlišuje velikost písmen.

en: Purged the following unvalidated users: !purged_users
cs: Odstranit následující neověřené uživatele: !purged_users

en: Validate e-mail address
cs: Ověřit e-mailovou adresu

en: Re-send validation e-mail
cs: Znovu zaslat ověřovací e-mail

en: Improves Drupal's login system.
cs: Vylepšuje přihlašovací systém Drupalu.

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: No alias
cs: Žádný alias

en: View this forum
cs: Zobrazit toto fórum

en: Post in this forum
cs: Napsat do tohoto fóra

en: Moderators
cs: Moderátoři

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Numeric
cs: Číselné

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: You need to specify the 'allowed values' for this field.
cs: Pro toto pole musíte specifikovat 'povolené hodnoty'.

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Punctuation
cs: Interpunkce

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
cs: Pro změnu hesla aktuálního uživatele zadejte nové heslo do obou polí.

en: Translation updates
cs: Aktualizace překladu

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Advanced settings for the Taxonomy Manager
cs: Rozšířené nastavení modulu Taxonomy Manager

en: No terms available
cs: Žádné termíny nejsou k dispozici

en: Delete children of selected terms, if there are any
cs: Smazat podřazené položky zvoleného termínu, pokud nějaké existují

en: Moving of terms
cs: Přesun termínů

en: Parent term(s)
cs: Nadřazený termín či termíny

en: Child terms of a selected term
cs: Podřazené termíny zvoleného termínu

en: Export now
cs: Exportovat nyní

en: Disabeling this feature speeds up the Taxonomy Manager
cs: Deaktivace této funkce zrychlí Taxonomy Manager

en: No terms for deleting selected
cs: Nebyly zvoleny žádné termíny ke smazání

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Create customized lists and queries from your database.
cs: Vytvořit vlastní seznamy a dotazy z vaší databáze.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozhraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářet ani upravovat.

en: Display all values
cs: Zobrazit všechny hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
cs: Skrýt pohled / Stránka nenalezena (404)

en: Display empty text
cs: Zobrazit text pro nulový výsledek

en: Provide default argument
cs: Poskytnout výchozí argument

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v přehledu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Transform spaces to dashes in URL
cs: Převést mezery na pomlčky v URL

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: Output this field as a link
cs: Zobrazit pole jako odkaz

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
cs: Pokud je zaškrtnuto, pole bude převedeno na odkaz. Cíl musí být uveden níže.

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený před tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený za tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: Add an ellipsis
cs: Přidat trojtečku

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: If checked, the number will be rounded.
cs: Pokud je zaškrtnuto, číslo bude zaokrouhleno.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
cs: Určete počet číslic vypsaných za desetinnou čárkou.

en: What single character to use as a decimal point.
cs: Jaký znak použít jako desetinnou čárku.

en: What single character to use as the thousands separator.
cs: Jaký znak použít jako oddělovač tisíců.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený před číslo, například symbol měny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: This identifier is not allowed.
cs: Tento identifikátor není povolen.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: not in
cs: není v

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: not
cs: ne

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Contains any word
cs: Obsahuje jakékoliv slovo

en: Contains all words
cs: Obsahuje všechna slova

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: desc
cs: pop.

en: @time ms
cs: %time ms

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Přeskupit @type

en: Default settings for this view.
cs: Výchozí nastavení pro tento pohled.

en: Displays rows one after another.
cs: Zobrazí řádky jeden po druhém.

en: Displays rows as an HTML list.
cs: Zobrazí řádky jako HTML seznam.

en: Displays rows in a grid.
cs: Zobrazí řádky v mřížce.

en: Displays rows in a table.
cs: Zobrazí řádky v tabulce.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům kterékoliv z těchto rolí.

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: sort criterion
cs: kritérium řazení

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: Files maintained by Drupal and various modules.
cs: Soubory spravované Drupalem a různými moduly.

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The status of the file.
cs: Stav souboru.

en: The date the file was uploaded.
cs: Datum, kdy byl soubor nahrán.

en: Taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The term weight field
cs: Pole váhy termínu

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: The user or author name.
cs: Jméno uživatele nebo autora.

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: Provide a simple link to edit the user.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu uživatele.

en: User ID from URL
cs: ID uživatele z URL

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: contact
cs: kontakt

en: Contact %user
cs: Kontaktovat %user

en: Unknown group
cs: Neznámá skupina

en: Unknown language
cs: Neznámý jazyk

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Current installed version
cs: Aktuálně nainstalovaná verze

en: Node IDs separated by , or +
cs: ID uzlů oddělené , nebo +

en: No vocabulary
cs: Žádný slovník

en: Current language
cs: Aktuální jazyk

en: Usernames
cs: Uživatelská jména

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: Change the title that this display will use.
cs: Změnit titulek, který bude použit pro toto zobrazení

en: Use AJAX
cs: Použít AJAX

en: Change this display's pager setting.
cs: Změnit nastavení stránkování tohoto zobrazení.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Exposed form in block
cs: Vystavení formuláře v bloku

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
cs: Počet položek zobrazených na stránce. Zadejte 0 pro žádný limit.

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Back to !info.
cs: Zpět na !info.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
cs: Zobrazení "@display" používá cestu, ale tato cesta není nadefinována

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Inherit exposed filters
cs: Zdědit vystavené filtry

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Žádné menu

en: Change settings for the parent menu
cs: Změnit nastavení pro nadřazené menu

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
cs: Vodorovné zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem doprava. Svislé zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem dolů.

en: None defined
cs: Není definováno

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Formatted html link
cs: Formátovaný HTML odkaz

en: Must users preview posts before submitting?
cs: Musí si uživatelé před odesláním zobrazit náhled příspěvku?

en: Default email link
cs: Výchozí e-mailový odkaz

en: Email contact form
cs: E-mailový kontaktní formulář

en: Email SpamSpan
cs: SpamSpan e-mailový odkaz

en: Hourly threshold for a CCK Email contact form
cs: Hodinový limit pro počet odeslaných e-mailů pomocí CCK e-mailového kontaktního formuláře

en: Administer flood control settings for email contact forms
cs: Administrovat kontrolu počtu (prahovou hodnotu) odeslaných e-mailů pomocí e-mailových kontrolních formulářů

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: - All -
cs: - Vše -

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Compare
cs: Porovnat

en: Select translations for %title
cs: Zvolte překlady pro %title

en: Update translations
cs: Aktualizace překladů

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
cs: Pro zapnutí vícejazyčné podpory pro určité typy obsahu jděte na stránku <a href="@configure_content_types">konfigurace typů obsahu</a>.

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Already added languages
cs: Již přidané jazyky

en: Translation mode
cs: Režim překladu

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
cs: Adresa <em>odesílatele</em> v automaticky odesílaných e-mailech, např. při registraci uživatele nebo při požadavku na nové heslo a jiných upozorněních. (Pro snížení pravděpodobnosti, že takové zprávy budou označovány jako spam, použijte adresu z Vaší domény.)

en: Languages not yet added
cs: Prozatím nepřidané jazyky

en: String not found.
cs: Řetězec nenalezen.

en: The string has been saved.
cs: Řetězec byl uložen.

en: The language selected for import is not supported.
cs: Jazyk zvolený pro import není podporován.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
cs: Soubor s překladem %filename má zřejmě poškozenou hlavičku.

en: Error importing interface translations
cs: Chyba při importu uživatelského rozhraní.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
cs: Načten soubor %file do %locale. Nových řetězců: %number, aktualizovaných: %update a odstraněných: %delete.

en: Allowed HTML tags: @tags
cs: Povolené HTML značky: @tags

en: HTML filter
cs: HTML filtr

en: Default number of forum topics displayed per page.
cs: Počet diskusních témat na stránku.

en: Default display order for topics.
cs: Výchozí řazení témat.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
cs: Výchozí jazyk tohoto účtu pro e-maily a obsah webu.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
cs: Povolit vícejazyčnou podporu pro tento typ obsahu. Vícejazyčná podpora přidává pole pro výběr jazyka do formuláře pro editaci. Umožňuje to vybrat jeden z <a href="!languages">povolených jazyků</a>. Pokud je vypnuta, nové příspěvky se uloží s výchozím jazykem. Stávající obsah nebude změnou této hodnoty ovlivněn.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
cs: Uživatelé s právem <em>administrace uzlů</em> mohou tato nastavení změnit.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: Number of posts on main page
cs: Počet příspěvků na hlavní stránce

en: Notes:
cs: Poznámky:

en: The value provided for %field is not a valid URL.
cs: Hodnota pro pole %field není platné URL.

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: The name of this website.
cs: Název tohoto webu

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
cs: Motto, hlavní cíl nebo heslo (často se zobrazuje vedle nadpisu webu).

en: Default 403 (access denied) page
cs: Standardní stránka 403 (přístup zamítnut)

en: Default 404 (not found) page
cs: Standardní stránka 404 (stránka nenalezena)

en: Number of items in each feed
cs: Počet položek v každém zdroji

en: Default number of items to include in each feed.
cs: Výchozí počet položek obsažených v každém zdroji.

en: Feed content
cs: Obsah zdroje

en: Titles plus teaser
cs: Titulek + upoutávka

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
cs: Globální nastavení výchozího zobrazení položek každého zdroje.

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
cs: Povolte vícejazyčnou podporu tomuto typu obsahu. Pokud je povoleno, do změnového formuláře bude přidáno pole výběru jazyka, které umožní vybrání jednoho z <a href="!languages">povolených jazyků</a>.  Také můžete zapnout překlad pro tento typ obsahu, který vám umožní přeložit obsah do některého z povolených jazyků. Pokud je vypnuto, nové příspěvky budou uloženy ve výchozím jazyku. Existující obsah nebude změnou této volby dotčen.

en: Translation settings
cs: Nastavení překladů

en: Flag translations as outdated
cs: Označit překlad jako zastaralý

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
cs: Pokud byla provedena významná změna, která znamená, že by se překlady měly upravit, mohou být všechny překlady tohoto příspěvku označeny jako zastaralé. Nezmění to žádné další vlastnosti těchto příspěvku, jako například zda jsou či nejsou vydané.

en: This translation needs to be updated
cs: Tento překlad potřebuje úpravu

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
cs: Pokud je zaškrtnuto toto políčko, je potřeba tento překlad upravit, protože se změnil zdrojový příspěvek. Až bude překlad opět aktuální, toto políčko odškrtněte.

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
cs: Návštěvníci si mohou vytvářet účty, ale je potřeba schválení administrátorem.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
cs: Vyžadovat ověření e-mailu při vytvoření uživatelského účtu

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
cs: Jestli je zaškrtnuto, tak před přihlášením do webu budou muset noví uživatelé ověřit své emailové adresy a bude jim přiděleno systémem vygenerované heslo. Pokud není zaškrtnuto, tak se uživatelé mohou přihlásit bezprostředně po registraci a mohou si během registrace zvolit své vlastní heslo.

en: User registration guidelines
cs: Návod pro registraci uživatelů

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
cs: Tento text je zobrazen na vrchu registračního formuláře uživatele a je užitečný pro nápovědu či pokyny pro uživatele.

en: Welcome, new user created by administrator
cs: Uvítání, nový uživatel vytvořený administrátorem.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům, vytvořeným administrátorem.

en: Welcome, no approval required
cs: Uvítání, není potřeba schválení.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům při registraci, při které není potřeba schválení administrátorem.

en: Welcome, awaiting administrator approval
cs: Uvítání, čeká se na schválení administrátorem.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům při registraci, při které je potřeba schválení administrátorem.

en: Password recovery email
cs: E-mail pro zaslání hesla

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
cs: Upravit emailovou zprávu zaslanou uživateli, který si vyžádal nové heslo.

en: Account activation email
cs: E-mail pro aktivaci účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
cs: Zapnout a upravit emailovou zprávu, která se zasílá uživatelům při aktivaci konta (poté, administrátor aktivuje účet uživatele, který se zaregistroval na webu, který vyžaduje schválení administrátorem).

en: Notify user when account is activated.
cs: Upozornit uživatele po aktivaci účtu.

en: Account blocked email
cs: E-mail po blokaci účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
cs: Zapnout a upravit emailové zprávy zaslané uživatelům, když je jejich účet zablokován.

en: Notify user when account is blocked.
cs: Upozornit uživatele po blokaci účtu.

en: Account deleted email
cs: E-mail po smazání účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
cs: Zapnout a upravit emailové zprávy zaslané uživatelům po smazání jejich účtu.

en: Notify user when account is deleted.
cs: Upozornit uživatele po smazání účtu.

en: Signature support
cs: Podpora podpisů

en: Picture support
cs: Podpora obrázků (avatarů)

en: Picture maximum dimensions
cs: Maximální rozměry obrázku

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
cs: Maximální rozměry obrázků, v pixelech.

en: Picture maximum file size
cs: Maximální velikost obrázku

en: Maximum file size for pictures, in kB.
cs: Maximální velikost souboru obrázku, v kB.

en: Picture guidelines
cs: Rady pro obrázky

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
cs: Tento text se zobrazí u formuláře pro nahrávání obrázků. Můžete zde napsat rady a doporučení.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na Váš e-mail byly odeslány další instrukce.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: default challenge type
cs: výchozí typ testu

en: @type (from module @module)
cs: @type (z modulu @module)

en: Form protection
cs: Ochrana formuláře

en: Default challenge type
cs: Výchozí typ testu

en: Add a description to the CAPTCHA
cs: Přidat popis k CAPTCHA

en: CAPTCHA description
cs: Popis CAPTCHA

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description.
cs: Nastavitelný popis CAPTCHA. Pokud necháte prázdné, budou nastaveny původní hodnoty.

en: Default CAPTCHA validation
cs: Výchozí ověření CAPTCHA

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
cs: Rozlišovat velikost písmen: odpověď musí přesně souhlasit se zadáním.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
cs: Nerozlišovat velikost písmen: chyby v malých/velkých písmenech jsou ignorovány.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
cs: Reset CAPTCHA popisu pro jazyk %language.

en: Reset of CAPTCHA description.
cs: Reset CAPTCHA popisu.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
cs: CAPTCHA: žádné testy nejsou aktivní

en: extra large
cs: extra velké

en: tight
cs: úzký

en: wide
cs: široký

en: extra wide
cs: extra široký

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
cs: Uložit název, href a atributy pro sestavení odkazu do databáze.

en: URL, as plain text
cs: URL, jako prostý text

en: Names
cs: Názvy

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Item ID
cs: ID položky

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: %name: found no valid user with that name.
cs: %name: nebyl nalezen žádný platný uživatel s tímto jménem.

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Text format
cs: Formát textu

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgctxt“.

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Indexed
cs: Indexováno

en: View the calendar.
cs: Zobrazit kalendář.

en: Select the calendar time period for this display.
cs: Vyberte časové období kalendáře pro toto zobrazení.

en: Add new date link
cs: Přidej nový odkaz na datum

en: Display a link to add a new date of the specified content type. Displayed only to users with appropriate permissions.
cs: Zobrazit odkaz pro přidání nového data zadaného typu obsahu. Zobrazí se pouze uživatelům s odpovídajícím oprávněním.

en: Vocabulary Legend Types
cs: Typy slovníků v legendě

en: Calendar day of week names
cs: Názvy dnů v kalendáři

en: The way day of week names should be displayed in a calendar.
cs: Způsob jakým mají být v kalendáři zobrazena názvy dní v týdnu.

en: Whether or not to show week numbers in the left column of calendar weeks and months.
cs: Uvádět čísla týdnů v levém sloupci při zobrazení týdne nebo měsíce?

en: Time grouping
cs: Seskupení podle času

en: Group items together into time periods based on their start time.
cs: Seskup položky do časových období podle jejich počátečního času.

en: Half hour
cs: Půl hodiny

en: Custom time grouping
cs: Vlastní seskupování podle času

en: When choosing the 'custom' Time grouping option above, create custom time period groupings as a comma-separated list of 24-hour times in the format HH:MM:SS, like '00:00:00,08:00:00,18:00:00'. Be sure to start with '00:00:00'. All items after the last time will go in the final group.
cs: Když je výše zvoleno vlastní seskupování dle času, je nutné vytvořit vlastní časové intervaly jako čárkami oddělený seznam ve 24-hodinovém formátu  HH:MM:SS (např. '00:00:00,08:00:00,18:00:00'). Ujistěte se, že začínáte časem '00:00:00'. Všechny položky po posledním čase budou zařazeny do konečné skupiny.

en: Field grouping
cs: Seskupování polí

en: All times
cs: Všechny časy

en: Before @time
cs: Před @time

en: Empty day
cs: Den bez události

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom formats
cs: Vlastní formáty

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
cs: Použít výchozí jQuery timepicker

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
cs: Ruční zadání času, žádný jQuery timepicker

en: Current exceptions
cs: Aktuální výjimky

en: Date wizard
cs: Průvodce nastavením data

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Jestliže se nejedná o již existující typ obsahu, bude vytvořen nový.

en: Content type label
cs: Název typu obsahu

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Název pro tento typ obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
cs: Typ obsahu s datem, který je propojený s kalendářem ve views.

en: Content type description
cs: Popis typu obsahu

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Popis typu obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: Date field name
cs: Jméno pole pro datum

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Nelze použít již existující názvy.

en: Date field label
cs: Název pole s datem

en: The human-readable label for this field.
cs: Název tohoto pole

en: Date widget type
cs: Typ widgetu pro datum

en: Show repeating date options
cs: Zobrazit možnosti opakování

en: Date field type
cs: Typ pole pro datum

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
cs: Až na data v minulosti nebo data s rozlišením roku nebo měsíce je doporučeným typem Datetime. Starší nebo nekompletní datumy by měly použít typ Date (ISO datum).

en: Date timezone handling
cs: Nastavení časové zóny

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
cs: U rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Create a calendar for this date field
cs: Vytvořit kalendář pro toto pole s datem

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
cs: Jméno typu obsahu již existuje. Nové pole bylo přidáno k existujícímu typu obsahu.

en: This field name already exists.
cs: Tento název pole už existuje.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
cs: Pro rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
cs: Nástroje pro import a automatické vytváření datumů a kalendářů.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Solr search
cs: Solr vyhledávání

en: Did you mean
cs: Měli jste na mysli

en: More like this
cs: Více jako toto

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Show fewer
cs: Zobrazit méně

en: Grant !op access
cs: Udělit přístup !op

en: The permissions have been reseted to the content type defaults.
cs: Oprávnění byla nastavena do výchozího stavu u daného typu obsahu.

en: Role based access control settings
cs: Nastavení kontroly přístupu podle uživatelských rolí

en: View this container
cs: Zobrazit tento kontejner

en: Note: Changes to moderators are not saved until you click [!Save] below.
cs: Poznámka: změny nastavení moderátorů se neprojeví, dokud nekliknete na tlačítko [!Save].

en: manage fields
cs: správa polí

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
cs: %name musí být celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Add new group: you need to provide a label.
cs: Přidat novou skupinu: je potřeba, aby byl zadán popisek.

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: %name: found no valid post with that title.
cs: %name: nebyl nalezen žádný příspěvek s tímto názvem.

en: View used to select the users
cs: Pohled (view) použitý k výběru uživatelů

en: New field
cs: Nové pole

en: Regional settings
cs: Místní nastavení

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Resize tree
cs: Změnit velikost stromu

en: Search under selected terms
cs: Vyhledat pod následujícími termíny

en: Double Tree
cs: Zdvojený strom

en: Move right
cs: Přesunout vpravo

en: Move left
cs: Přesunout vlevo

en: Show unfiltered tree
cs: Zobrazit strom bez použití filtrů

en: Terms must be of the same language
cs: Termíny musí být ze stejného jazyka

en: Terms %terms moved to parents %parents.
cs: Termíny @terms přesunuty do nadřazených @parents.

en: Terms %terms moved to vocabulary %voc.
cs: Termíny @terms byly přesunuty do slovníku @voc.

en: Select all children
cs: Zvolit všechny podřazené

en: Go to term page
cs: Přejít na stránku termínu

en: Minimum sitemap lifetime
cs: Minimální životnost mapy webu

en: No minimum
cs: Žádné minimum

en: Number of links in each sitemap page
cs: Počet odkazů na každé stránce mapy webu

en: Maximum number of sitemap links to process at once
cs: Maximální počet zpracovávaných odkazů v jednom okamžiku

en: Sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache (mezipaměť) mapy webu

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
cs: Mapa webu je aktuální a není nutné ji obnovovat.

en: Rebuild sitemap
cs: Obnovit mapu webu

en: Default (@value)
cs: Výchozí hodnota

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Click on the table headers to change sorting.
cs: Pro změnu způsobu řazení, klikněte na popis sloupce tabulky.

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Rebuild the site map.
cs: Obnovit mapu webu.

en: XML sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache XML mapy webu

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Automatic (recommended)
cs: Automaticky (doporučeno)

en: (highest)
cs: (nejvyšší)

en: (normal)
cs: (standardní)

en: (lowest)
cs: (nejnižší)

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
cs: Obnova mapy webu není zapotřebí. Jestliže si přesto přejete obnovit soubory mapy webu, můžete <a href="@link-cron">spustit cron manuálně</a>.

en: Priority: @value
cs: Priorita: @value

en: Gallery page
cs: Stránka galerie

en: Structure
cs: Struktura

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: URL of update XML
cs: URL aktualizačního serveru (XML)

en: features
cs: vlastnosti

en: Unique
cs: Unikátní

en: Color and image settings
cs: Nastavení obrázku a barvy

en: PNG with transparent background
cs: PNG s transparentním pozadím

en: @level - no distortion
cs: @level - bez zkreslení

en: @level - low
cs: @level - nízká

en: @level - medium
cs: @level - střední

en: @level - high
cs: @level - vysoká

en: Check for updates of disabled modules and themes
cs: Kontrolovat aktualizace vypnutých modulů a témat

en: Existing sitemap.xml file found.
cs: Nalezen existující soubor sitemap.xml.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
cs: Modul XML sitemap nemůže zobrazit svůj XML výstup, pokud na tomto webu již soubor sitemap.xml existuje.

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu

en: Menu depth
cs: Hloubka menu

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Title type
cs: Typ titulku

en: every !interval
cs: každých !interval

en: Fetcher
cs: Načítač

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: Path to uploaded files relative to the document root.
cs: Cesta k nahraným souborům relativní ke kořenovému adresáři.

en: official project page
cs: oficiální stránka projektu

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: The name of the role.
cs: Název role.

en: Hide empty fields
cs: Skrýt prázdná pole

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Length is shorter than
cs: Délka je kratší než

en: shorter than
cs: kratší než

en: Length is longer than
cs: Délka je delší než

en: longer than
cs: delší než

en: Exposed form
cs: Vystavení formuláře

en: Inherit pager
cs: Zdědit stránkovač

en: Use theme ckeditor.styles.js
cs: Použít téma ckeditor.styles.js

en: Define path to ckeditor.styles.js
cs: Definovat cestu k ckeditor.styles.js

en: Select the file browser that you would like to use to upload files.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který chcete použít k nahrávání souborů.

en: Select the file browser that you would like to use to upload images.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání obrázků.

en: The path relative to the location of the private directory where CKEditor should store uploaded files.
cs: Cesta, relativní k umístění soukromé složky, kam by měl CKEditor ukládat nahrané soubory.

en: for developers only
cs: pouze pro vývojáře

en: Choose a CKEditor skin.
cs: Vyberte vzhled CKEditoru

en: Entities
cs: Entity

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: The human readable label.
cs: Popisek.

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
cs: IP adresa počítače, ze kterého byl komentář odeslán.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The URL of the comment.
cs: URL komentáře.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The URL of the comment's edit page.
cs: URL stránky pro editaci komentáře.

en: The date the comment was posted.
cs: Datum vložení komentáře.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
cs: Rodič komentáře, pokud se používá seskupování komentářů do vláken.

en: The node the comment was posted to.
cs: Uzel, ke kterému byl komentář vložen.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
cs: URL stránky editace uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.

en: The author of the node.
cs: Autor uzlu.

en: Poll winner
cs: Vítěz ankety

en: The winning poll answer.
cs: Vítězná odpověď ankety.

en: Poll winner votes
cs: Počet hlasů u vítěze ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
cs: Počet hlasů zaznamenaných u vítězné otázky ankety.

en: Poll winner percent
cs: Podíl hlasů u vítěze ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
cs: Procento hlasů zaznamenaných u vítězné odpovědi.

en: The number of visitors who have read the node.
cs: Počet návštěvníků, kteří zobrazili daný uzel.

en: The number of visitors who have read the node today.
cs: Počet návštěvníků, kteří dnes zobrazili daný uzel.

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: The date on which a visitor last read the node.
cs: Datum, kdy návštěvník naposledy zobrazil daný uzel.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: The URL of the site's login page.
cs: URL přihlašovací stránky.

en: The unique ID of the uploaded file.
cs: Unikátní ID nahraného souboru.

en: The name of the file on disk.
cs: Jméno souboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
cs: Velikost souboru v kilobytech.

en: The web-accessible URL for the file.
cs: URL adresa souboru dostupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
cs: Datum poslední změny souboru.

en: The user who originally uploaded the file.
cs: Uživatel, který původně nahrál soubor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
cs: Unikátní ID termínu taxonomie.

en: The name of the taxonomy term.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
cs: Počet uzlů označených taxonomy termínem.

en: The URL of the taxonomy term.
cs: URL termínu taxonomie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
cs: Slovník, do kterého termín patří.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
cs: Nadřazený termín taxonomie, pokud existuje.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
cs: Unikátní ID slovníku taxonomie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
cs: Jméno slovníku taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: Term count
cs: Počet termínů

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
cs: Počet termínů, které patří do slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
cs: Datum, kdy se uživatel naposledy přihlásil na web.

en: The date the user account was created.
cs: Datum, kdy byl uživateli vytvořen účet.

en: All parent terms
cs: Všechny nadřazené termíny

en: Font preview of @font (@file)
cs: Náhled fontu @font (@file)

en: Preview of built-in font
cs: Náhled vestavěného fontu

en: PHP built-in font: !font_preview
cs: PHP vestavěný font: !font_preview

en: Enter the characters shown in the image.
cs: Vložte znaky zobrazené na obrázku.

en: Font example
cs: Příklad fontu

en: Purging links.
cs: Čištění odkazů.

en: Default setting for future menus.
cs: Výchozí nastavení pro budoucí menu.

en: Default setting (see below)
cs: Výchozí nastavení (viz níže)

en: Comments allowed
cs: Komentáře povoleny

en: the list of common problems
cs: seznam běžných problémů

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Site maintenance account
cs: Účet webové údržby

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
cs: @count nepovolený HTML řetězeců in %file

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
cs: Stručný popis bloku. Je použit na <a href="@overview">stránce Správa bloků</a>.

en: Cache blocks
cs: Cache bloků

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Default and custom settings
cs: Výchozí a vlastní nastavení

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
cs: Adresář %directory pro ukládání nahraných souborů z pole !name nebylo možné vytvořit, nebo není přístupný. Nově nahrané soubory nemohou být v tomto adresáři uloženy, proto bylo nahrávání zrušeno.

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
cs: Počet odpovědí na téma, aby bylo považováno za "horké".

en: Add new @node_type
cs: Přidat @node_type

en: Forum navigation vocabulary
cs: Slovník pro kategorizaci fóra

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Add effect
cs: Přidat efekt

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Date type
cs: Typ data

en: Localize
cs: Lokalizovat

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
cs: Cesta pro tento odkaz menu. Může být interní jako například %add-node, nebo externí URL jako %drupal. Pokud má odkaz směřovat na úvodní stránku, zadejte %front.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka odkazu a všech jeho potomků v hierarchii je nastavena na !maxdepth. Některé odkazy menu nemusí být dostupné jako rodiče, jestliže překračují tento limit.

en: No Main links
cs: Žádné Primární odkazy

en: Source for the Main links
cs: Zdroj pro Primární odkazy

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
cs: Zvolte, co se má zobrazit jako Primární odkazy (typicky nahoře na stránce).

en: No Secondary links
cs: Žádné sekundární odkazy

en: Source for the Secondary links
cs: Zdroj sekundárních odkazů

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: Preview before submitting
cs: Náhled před uložením

en: Display author and date information.
cs: Zobrazit autora a informaci o datu.

en: Author username and publish date will be displayed.
cs: Jméno autora a datum uveřejnění budou zobrazeny.

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
cs: Revize umožňují sledovat rozdíly mezi několika verzemi obsahu a vracet zpět starší verze.

en: Full content
cs: Celý obsah

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs[0]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimálně jeden znak.
cs[1]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimální počet znaků: @count.

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
cs: Maximální počet příspěvků zobrazených na přehledových stránkách, jako je například titulní stránka.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když bude uživateli odmítnut přístup k dokumentu. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "přístup odepřen".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když nebude nalezen požadovaný dokument. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "stránka nenalezena".

en: Compress cached pages.
cs: Komprimovat stránky v mezipaměti.

en: Description of your site, included in each feed.
cs: Popis webu zahrnutý ve všech rss kanálech.

en: Users may set their own time zone.
cs: Uživatelé mohou nastavit vlastní časové pásmo.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
cs: Upozornit uživatele po přihlášení, jestliže nemají nastavené časové pásmo.

en: Only applied if users may set their own time zone.
cs: Použije se jen tehdy, pokud mají uživatelé povoleno nastavit vlastní časové pásmo.

en: Time zone for new users
cs: Časové pásmo pro nové uživatele

en: Default time zone.
cs: Výchozí časové pásmo

en: Empty time zone.
cs: Prázdné časové pásmo.

en: Users may set their own time zone at registration.
cs: Uživatelé si mohou nastavit vlastní časové pásmo při registraci.

en: Put site into maintenance mode
cs: Přepnout web do režimu údržby (offline).

en: Maintenance mode message
cs: Zpráva režimu údržby

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
cs: Zpráva, která se zobrazí navštěvníkům webu v režimu údržby.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
cs: Spouštěče jsou události na vašem webu, jako je např. přidání nového obsahu nebo přihlášení uživatele. Modul Trigger tyto události spojuje s akcemi (úlohami), jako např. stažení obsahu s určitými slovy z publikace nebo zaslání e-mailu správci. Stránka <a href="@url">Akce</a> obsahuje seznam stávajících akcí a poskytuje možnost tvořit a nastavovat pokročilé akce (akce vyžadující další parametry, např. e-mailová adresa nebo seznam zakázaných slov).

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: Picture directory
cs: Adresář pro obrázky

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
cs: Upravit e-mailové zprávy zaslané uživatelům, kteří požadují zrušení účtu.

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Weak
cs: Slabé

en: Fair
cs: Přiměřené

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Validate URL
cs: Ověřit URL

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Remove this display
cs: Odebrat toto zobrazení

en: Remove group @group
cs: Odebrat skupinu @group

en: Default group
cs: Výchozí skupina

en: Group @group
cs: Skupina @group

en: Display all items
cs: Zobrazit všechny položky

en: Display a specified number of items
cs: Zobrazí definované množství položek

en: The taxonomy vocabulary name
cs: Název slovníku taxonomie

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Exposed form style
cs: Styl vystaveného formuláře

en: Exposed form settings for this exposed form style.
cs: Nastavení vystaveného formuláře pro tento styl vystaveného formuláře.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
cs: Celkový počet stránek. Nechte prázdné pro zobrazení všech stránek.

en: All items, skip @skip
cs: Všechny položky, přeskočit @skip

en: All items
cs: Všechny položky

en: @count item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: Select which link types you would like to rebuild
cs: Zvolte prosím typy odkazů, které mají být obnoveny

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
cs: Výchozí nastavení XML sitemapy pro @bundle může být změněno <a href="@link-type">zde</a>

en: Before link
cs: Před odkazem

en: After link
cs: Za odkazem

en: Replace link
cs: Nahradit odkaz

en: Path for language icons, relative to Drupal installation. "*" is a placeholder for language code.
cs: Cesta k ikonám jazyků, relativní k Drupal instalaci. "*" nahrazuje kód jazyka.

en: Automatically adds icons to language links.
cs: Automaticky přidávat ikony k odkazům na jiné jazyky.

en: For more information, please see <a href="@handbook">the online handbook section</a>.
cs: Více informací najdete v <a href="@handbook">online příručce</a>.

en: Language icons
cs: Ikony jazyků

en: Terms added: %terms
cs: Přidané termíny: @terms

en: @name sent a message using the contact form at @url.
cs: Uživatel @name odeslal zprávu pomocí kontaktního formuláře @url.

en: Email Contact Form Settings
cs: Nastavení kontaktního formuláře

en: Defines an email field type.
cs: Definuje typ pole e-mail.

en: Superfish settings
cs: Nastavení Superfish

en: The menu you want to be displayed using Superfish.
cs: Menu, které se má zobrazit pomocí Superfish.

en: Select list options
cs: Možnosti seznamu pro výběr

en: No custom links available.
cs: Nejsou dostupné žádné vlastní odkazy.

en: Adds user profile links to the sitemap.
cs: Přidá odkazy na uživatelské profily do mapy webu.

en: Collapse
cs: Sbalené

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
cs: Zadejte vaše aktuální heslo, abyste mohli změnit hodnotu pole %mail nebo %pass. !request_new.

en: Current password
cs: Aktuální heslo

en: The subject of the comment.
cs: Předmět komentáře.

en: The currently logged in user.
cs: Aktuálně přihlášený uživatel.

en: The parent terms of the taxonomy term.
cs: Nadřazené termíny termínu taxonomie.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
cs: Jestliže předloha obsahuje určité znaky, např. s diakritikou, má se Pathauto pokusit převést tyto znaky do znakové sady ASCII-96 (bez diakritiky)? Převod je ovládaný modulem Transliteration.

en: Reduce strings to letters and numbers
cs: Omezit řetězce na písmena a čísla

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Maximum alias and component length
cs: Maximální délka aliasu a komponenty

en: Administer pathauto
cs: Spravovat pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
cs: Umožňuje uživateli nastavit šablony pro automatické aliasy a hromadné mazání URL aliasů.

en: Notify of Path Changes
cs: Informovat o změnách cest

en: Determines whether or not users are notified.
cs: Určuje, zda jsou uživatelé informováni.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: The file description
cs: Popis souboru

en: CSS file path
cs: Cesta k CSS souboru

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled

en: Left-To-Right
cs: Zprava doleva

en: Right-To-Left
cs: Zprava doleva

en: Use custom formatting options
cs: Použít vlastní možnosti formátování

en: Custom formatting options
cs: Vlastní možnosti formátování

en: Force pasting as plain text
cs: Vynutit vložení jako prostý text

en: If enabled, HTML content will be automatically changed to plain text when pasting.
cs: Pokud je zapnuto, bude HTML obsah při vložení automaticky převeden na prostý text.

en: Delete configuration profile
cs: Smazat konfigurační profil

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení povoleného limitu adresáře. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení celkového limitu pro uživatele. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
cs: Adresář %dirname není přístupný.

en: Access to %directory was denied.
cs: Přístup do adresáře %directory byl odepřen.

en: You can not perform this operation.
cs: Není možné provést tuto operaci.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
cs: Pro odeslání souboru externí aplikaci dvakrát klikněte na řádek se souborem.

en: Administer IMCE
cs: Spravovat IMCE

en: The number of Superfish menu blocks.
cs: Počet Superfish bloků menu.

en: The number of child levels starting with the parent selected above. <strong>-1</strong> means all of them, <strong>0</strong> means none of them.
cs: Počet úrovní potomků, začínající rodičem vybraným výše. <strong>-1</strong> znamená všechny, <strong>0</strong> znamená žádné.

en: Advanced CSS settings
cs: Pokročilá nastavení CSS

en: jQuery Superfish plugin for your Drupal menus.
cs: jQuery Superfish plugin pro vaše Drupal menu.

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: Provide a simple link to translate the node.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro překlad uzlu.

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Term edit link
cs: Odkaz na úpravu termínu

en: Provide a simple link to edit the term.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu termínu.

en: Attachment before
cs: Příloha před

en: Attachment after
cs: Příloha za

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Requires locale.module
cs: Vyžaduje modul locale.module

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
cs: Externí zdroje mohou být optimalizovány automaticky, což může omezit jak velikost, tak i počet požadavků na vaši webovou stránku.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: No XML sitemaps available.
cs: Žádné XML sitemapy nejsou dostupné.

en: No sitemaps selected.
cs: Žádné mapy stránek nebyly zvoleny.

en: A sitemap with the same context already exists.
cs: Mapa webu se stejným obsahem již existuje.

en: The sitemap has been saved.
cs: Sitemap byl uložen.

en: The sitemap has been deleted.
cs: Mapa webu byla smazána.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
cs: Minimum času který uběhne než bude sitemapa regenerována. K obnovení sitemapy dojde jen za běhu cronu a pokud byl nějaký odkaz přidán, upraven, nebo smazán.

en: Recommended value: %value.
cs: Doporučená hodnota: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
cs: Pokud je zapnuto, přidá formátování a tabulky s možností třídění k jednodušímu prohlížení dat XML sitemapy namísto prohlížení hrubého XML výstupu. Vyhledávače toto nastavení ignorují.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
cs: Přednačíst aliasy URL v průběhu tvorby sitemapy.

en: Default base URL
cs: Výchozí základní URL

en: Rebuild links
cs: Obnovit odkazy

en: Translation update status
cs: Stav aktualizace překladu

en: There are available updates
cs: Jsou dostupné aktualizace

en: All your translations are up to date
cs: Všechny překlady jsou aktuální

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Cache pages for anonymous users
cs: Kešovat stránky pro anonymní uživatele

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Image CAPTCHA requires GD library
cs: Obrázkové CAPTCHA vyžaduje GD knihovnu

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
cs: Stránky uložené do mezipaměti nebudou aktualizovány, dokud nevyprší zadaný časový limit.

en: Expiration of cached pages
cs: Expirace stránek uložených do mezipaměti

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
cs: Maximální doba, po kterou může externí cache používat starou verzi stránky.

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: You are not logged in.
cs: Nejste přihlášen.

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
cs: Pokud je nastaveno, bude ověřena validita URL.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
cs: Pokud je zaškrtnuto, je pole URL nepovinné, tudíž je přípustné zadat pouze název odkazu. Pokud zůstane URL adresa nevyplněná, název se zobrazí jako prostý text.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento atribut třídy. Více tříd je třeba oddělit mezerou.

en: Title, as plain text
cs: Název, jako prostý text

en: Omit challenges on all forms once the user successfully responds to any challenge on the site.
cs: Přeskočit testy ve všech formulářích, pokud uživatel šprávně odpověděl na jakýkoli test na stránce.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
cs: Dostupné proměnné jsou: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
cs: Zasílání hesel v textové podobě není v Drupalu 7 možné. Existující šablony zpráv byly podle toho upraveny. <a href="@template-url">Zkontrolujte</a>, zda jsou po úpravě použitelné.

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The current date and time.
cs: Aktuální datum a čas.

en: SMTP password. Leave blank if you don't wish to change it.
cs: Heslo na SMTP server. Ponechte pole prázdné, pokud si nepřejete stávající heslo změnit.

en: Attahment could not be found or accessed.
cs: Příloha nebyla nalezena nebo není přístupná.

en: Attachment could not be found or accessed.
cs: Příloha nebyla nalezena nebo není přístupná.

en: link to term page
cs: odkaz na stránku termínu

en: Access Denied / User log in
cs: Přístup odepřen / Přihlášení uživatele

en: Log in/Register
cs: Přihlásit/Registrovat

en: Log in successful for %name.
cs: Přihlášení úspěšné pro %name.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
cs: Vyberte typy cest bez aliasů pro které se mají aliasy generovat.

en: Bulk updating URL aliases
cs: Hromadná aktualizace URL aliasů

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
cs[0]: Vygenerován 1 URL alias.
cs[1]: Vygenerovány @count URL aliasy.
cs[2]: Vygenerováno @count URL aliasů.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 termín.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termíny.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termínů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen oddělovačem anebo smazán, pokud se nachází ve slově. To může způsobit problém s vašimi šablonami, zejména s tokenem term:path. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen za oddělovač.

en: Removed parent
cs: Odstraněn nadřazený

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: Field @label (@field_name)
cs: Pole @label (@field_name)

en: New type:
cs: Nový typ:

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
cs: Pole @field_name bylo změněno z @old_type na @new_type.

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: Unknown content type
cs: Neznámý typ obsahu

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: New field name
cs: Nový název pole

en: No projects or languages to update.
cs: Pro žádné projekty ani jazyky nejsou aktualizace.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
cs: Zvolte jeden nebo více jazyků, které chcete stáhnout a aktualizovat. Pokud žádný nevyberete, budou aktualizovány všechny.

en: Refresh information
cs: Aktualizovat informace

en: Cannot find any translation updates.
cs: Nebylo možné najít žádne aktualizace překladu.

en: Fetched information about available updates from the server
cs: Získané informace o dostupných aktualizacích ze serveru

en: Update source
cs: Zdroj aktualizace

en: Never (manually)
cs: Nikdy (manuálně)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
cs: Zvolte, jak často si přejete aby probíhalo zjištění aktualizací překladu pro nainstalované moduly a témata.

en: Store downloaded files
cs: Uskladnit stažené soubory

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
cs: Aktualizované překlady přepíší stávající, nové budou přidány

en: Local files and remote server.
cs: Místní soubory a vzdálený server.

en: Local files only.
cs: Pouze místní soubory.

en: Remote server only.
cs: Pouze vzdálený server.

en: Remote update available
cs: Je dostupná vzdálená aktualizace

en: Local update available
cs: Je dostupná místní aktualizace

en: No information
cs: Žádná informace

en: Updating translation.
cs: Aktualizace překladu.

en: Downloading and importing files.
cs: Stahování a importování souborů.

en: Error importing translations.
cs: Chyba při importu překladů.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
cs: %download_link úspěšně stažen do %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
cs: Chyba při vytváření dočasného souboru v %tmpdir. Vzdálený soubor:  %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
cs: Seznam naposledy importovaných překladů a dostupných aktualizací pro každý zapnutý projekt a jazyk.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
cs: Pokud jsou dostupné aktualizace, můžete kliknout na Aktualizovat pro stažení a importování aktualizace nyní, nebo můžete upravit nastavení pro automatickou aktualizaci na stránce <a href="@update-settings">Nastavení aktualizací</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
cs: Toto je nastavení pro systém aktualizací překladu. Pokud si přejete aktualizovat překlady, přejděte na <a href="@update-admin">stránku administrace aktualizace překladů</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
cs: Nejsou dostupné žádné informace o možných nových a aktualizovaných překladech pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací je potřeba <a href="@run_cron">spustit cron</a>, nebo je <a href="@check_manually">zkontrolovat manuálně</a>. Poznámka: Kontrola dostupných aktualizací může trvat dlouho.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
cs: Automaticky zkontrolované @checked překlady, aktualizovány @updated.

en: Automatic update configuration
cs: Nastavení automatických aktualizací

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
cs: Jsou k dispozici nové aktualizace překladu pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací a případnou aktualizaci navštivte  <a href="@check_manually">stránku aktualizací překladů</a>.

en: Error opening socket @socket
cs: Došlo k chybě při otevírání soketu @socket

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Linked to file
cs: Propojeno se souborem

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
cs: Pokud je zapnuto, bude přístup na web povolen pouze uživatelům s oprávněním <a href="@permissions-url">"Používat web v režimu údržby"</a>. Všichni ostatní návštěvníci uvidí pouze níže nastavenou zprávu o režimu údržby. Autorizovaní uživatelé se mohou přihlásit přímo přes stránku <a href="@user-login">přihlášení</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
cs: Podadresář, kam se budou ukládat obrázky, v adresáři pro nahrávání souborů.

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Anonymize visitors IP address
cs: Anonymizovat IP adresu návštěvníka

en: If enabled, turns on SCAYT (Spell Check As You Type) automatically after loading the editor.
cs: Pokud je povoleno, zapne se SCAYT (Spell Check As You Type) automaticky po načtení editoru.

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
cs: Příklad: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Configure one or more Feeds importers to aggregate RSS and Atom feeds, import CSV files or more.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro agregaci zdrojů RSS a Atom, importování CVS souborů a další.

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Change view
cs: Změnit zobrazení

en: @entity ID
cs: ID entity @entity

en: The unique ID of the @entity.
cs: Unikátní ID entity @entity.

en: After saving a new @entity
cs: Po uložení nové entity @entity

en: created @entity
cs: vytvořena entity @entity

en: After updating an existing @entity
cs: Po aktualizaci existující entity @entity

en: updated @entity
cs: aktualizována entita @entity

en: Before saving a @entity
cs: Před uložením entity @entity

en: saved @entity
cs: uložena entita @entity

en: After deleting a @entity
cs: Po smazání entity @entity

en: deleted @entity
cs: smazána entita @entity

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Return to the examples page.
cs: Návrat na stránku s příklady.

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: Email plain text
cs: Email jako prostý text

en: Nothing
cs: Nic

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
cs: Cesta k primárnímu souboru této položky relativně ke kořenovému adresáři Drupalu, např. modules/node/node.module

en: The name of the item; e.g. node.
cs: Název položky, např. node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
cs: Typ položky: modul, téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je nebo není položka povolena.

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
cs: Verze databázového schématu modulu. -1 když modul není nainstalován (jeho tabulky neexistují), 0 nebo největší N, pokud funkce modulu hook_update_N() byla spuštěna nebo schéma existovalo když byl modul poprvé nainstalován.

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit

en: Feeds importers
cs: Importéry feedů

en: Deleted terms: %deleted_term_names
cs: Smazané termíny: %deleted_term_names

en: Human-readable name
cs: Název

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
cs: Strojově čitelná jména se nesmí skládat pouze z čísel.

en: The author of the comment.
cs: Autor komentáře.

en: Report information about wrong responses to the <a href="!dblog">log</a>.
cs: Zasílat informace o špatných odpovědích do <a href="!dblog">logu</a>.

en: Administer CAPTCHA settings
cs: Administrace CAPTCHA nastavení

en: Skip CAPTCHA
cs: Přeskočit CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
cs: Uživatelům s tímto oprávněním nebude nabízen CAPTCHA.

en: Aggregate and compress CSS files.
cs: Seskupit a komprimovat CSS soubory.

en: Aggregate JavaScript files.
cs: Optimalizovat soubory JavaScriptu.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
cs: Musí být uveden výchozí nadpis, pokud je nadpis statická hodnota.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Administration panel
cs: Administrační panel

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
cs: Získání informací o dostupných aktualizacích překladu nebylo úspěšné.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
cs: Lokální uložení selhalo kvůli nepovolenému HTML obsahu.

en: Translation saved locally.
cs: Překlady byly lokálně uloženy.

en: Translation successfuly removed locally.
cs: Lokální překlady byly úspěšně odstraněny.

en: Unknown error while saving translation locally.
cs: Nastala neznámá chyba při lokálním uložení překladu.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
cs: Můžete sdílet vaši práci pomocí !l10n_server, pokud nastavíte váš API klíč: !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
cs: Neuloženo, jelikož chybí zdrojový řetězec.

en: Not saved due to missing form values.
cs: Uložení nebylo dokončeno kvůli chybějícím hodnotám ve formuláři.

en: Not saved due to insufficient permissions.
cs: Nedošlo k uložení kvůli nedostatečným oprávněním.

en: Added l10n_status field to locales_target.
cs: Přidáno pole l10n_status do locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
cs: Vyřešen možný konflikt v poli l10n_status v locales_target.

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
cs: Použít AJAX API pro zobrazení reCAPTCHA.

en: The file.
cs: Soubor.

en: The image file.
cs: Obrázkový soubor.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: Access the views administration pages.
cs: Přístup k administraci pohledů

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: - Basic validation -
cs: - Základní validace -

en: Place a colon after the label
cs: Umístit dvojtečku za popisek

en: Wrapper HTML element
cs: Obalový HTML element

en: Wrapper class
cs: Obalová třída

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Text to use for the singular form.
cs: Text použitý pro tvar jednotného čísla.

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
cs: Text použitý pro tvar množného čísla, @count bude nahrazeno hodnotou.

en: Date and time of when the comment was last updated.
cs: Datum a čas poslední úpravy komentáře.

en: Approved comment
cs: Schválený komentář

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Math expression
cs: Matematický výraz

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
cs: Vyhodnotí matematický výraz a zobrazí ho.

en: Query settings
cs: Nastavení dotazu

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: Present a unified login/registration page
cs: Použít jednotnou stránku pro přihlášení/registraci

en: Password must be at least %length characters.
cs: Heslo musí být minimálně %length znaků dlouhé.

en: I have an account
cs: Mám účet

en: I want to create an account
cs: Chci vytvořit účet

en: Field translation
cs: Překlad pole

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
cs[0]: Element %element-title nesmí obsahovat méně než jeden token.
cs[1]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokenů.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

en: reCaptcha Administration
cs: Administrace reCAPTCHA

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

[ctx: day_name]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: day_name]
en: Monday
cs: Podnělí

[ctx: day_name]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: day_name]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: day_name]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: day_name]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: day_name]
en: Saturday
cs: Sobota

en: Your content type @name has been created.
cs: Typ obsahu @name byl vytvořen.

en: Successfully updated Taxonomy Manager settings.
cs: Nastavení Taxonomy Manageru bylo úspěšně změněno.

en: Display the email address as a mailto link.
cs: Zobrazit emailovou adresu jako odkaz mailto.

en: Display a contact form.
cs: Zobrazit kontaktní formulář.

en: Display the email address as plain text.
cs: Zobrazit emailovou adresu jako prostý text.

en: Contact person by email
cs: Kontaktovat uživatele emailem

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Migrated IMCE files.
cs: Přesunuté IMCE soubory.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: A single domain (default)
cs: Jedna doména (výchozí)

en: Domain: @domain
cs: Doména: @domain

en: One domain with multiple subdomains
cs: Jedna doména s více subdoménami

en: Examples: @domains
cs: Příklady: @domains

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete smazat XML mapu webu?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete obnovit XML mapu webu?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
cs: Mapy webu nebyly úspěšně obnoveny.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
cs: Nastavení cesty titulní strany může být změněno v <a href="@url-frontpage">nastavení konfigurace stránky</a>.

en: Delete custom link
cs: Smazat vlastní odkaz

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: jQuery compression level
cs: kompresní úroveň jQuery

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
cs: jQuery %jquery a jQuery UI %ui

en: Enabled languages only.
cs: Pouze aktivní jazyky.

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: Language selection
cs: Volba jazyka

en: These options are currently disabled due to <a href="!issue_url">a bug</a> that cannot currently be resolved. They may be reintroduced at a later stage.
cs: Tyto možnosti jsou momentálně vypnuté kvůli <a href="!issue_url">chybě</a>, která nemůže být momentálně opravena. Možnosti mohou být znovu zpřístupněny později.

en: Underscore
cs: Podtržítko

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahovány do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla, můžete použít položku vertikálních tabů bez obalové skupiny pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: Information related to the current page request.
cs: Informace související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Path to Superfish library
cs: Cesta ke knihovně Superfish

en: Advanced HTML settings
cs: Pokročilá nastavení HTML

en: No results behavior
cs: Chování při žádných výsledcích

en: Edit @section
cs: Upravit @section

en: Inherit contextual filters
cs: Zdědit kontextuální filtry

en: Show "Page not found"
cs: Zobrazit „Stránka nenalezena“

en: Display a summary
cs: Zobrazit shrnutí

en: Number of records
cs: Počet záznamů

[ctx: Sort order]
en: Default sort
cs: Výchozí řazení

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
cs: Abecední

en: Create a label
cs: Vytvořit popisek

en: Replace spaces with dashes
cs: Nahradit mezery pomlčkami

en: External server URL
cs: URL externího serveru

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
cs: Převést nové řádky na HTML značky &lt;br&gt;.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny znaky nových řádků (např. \n) jsou převedeny na HTML značky &lt;br&gt;.

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr

en: Save & exit
cs: Uložit a opustit

en: Continue & edit
cs: Pokračovat a upravit

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
cs: Všechny změny jsou uložené dočasně. Pro trvalé uložení klikněte na Uložit. Por zrušení pohledu klikněte na Zrušit.

en: Auto preview
cs: Automatický náhled

en: Preview with contextual filters:
cs: Náhled s kontextuálními filtry:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
cs: Hodnoty kontaxtuálních filtrů oddělte "/". Například, %example.

en: Apply and continue
cs: Použít a pokračovat

en: @current of @total
cs: @current z @total

en: No filters have been added.
cs: Nebyly přidány žádné filtry.

en: Live preview settings
cs: Nastavení živého náhledu

en: Show the SQL query
cs: Zobrazit SQL dotaz

en: Master
cs: Nadřízené

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam

en: HTML list
cs: HTML seznam

en: no results behavior
cs: chování při žádných výsledcích

en: The node ID.
cs: ID uzlu.

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: Display comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Attachment position
cs: Umístění přílohy

en: Create a page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu link
cs: Vytvořit odkaz v menu

en: Create a block
cs: Vytvořit blok

en: without links
cs: bez odkazů

en: Use path alias
cs: Použít alias cesty

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
cs: Poskytuje automatické stahování a instalace aktualizací překladu.

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: menu items
cs: položky menu

en: Delete translation
cs: Smazat překlad

en: Disable WYSIWYG module.
cs: Vypnout modul WYSIWYG.

en: click here to disable
cs: klikněte zde pro vypnutí

en: HTML Entities
cs: HTML entity

en: Convert all applicable characters to HTML entities.
cs: Převést všechny znaky na HTML entity.

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
cs: Rozměry musí být určeny ve formátu <kbd>ŠÍŘKAxVÝŠKA</kbd>.

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
cs: <a href="!url">Nastavení modulu Redirect</a> ovlivňují vytvoření přesměrování v případě smazání aliasu.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
cs: Zvažte instalaci <a href="!url">modulu Redirect</a> pro zajištění přesměrování v případě změny aliasů.

en: No new URL aliases to generate.
cs: K vygenerování nejsou žádné nové aliasy.

en: Path module form elements
cs: Formulářové prvky modulu Path

en: unchanged entity
cs: nezměněná entita

en: Double quotation marks
cs: Uvozovky

en: Single quotation marks (apostrophe)
cs: Jednoduché uvozovky (apostrof)

en: Back tick
cs: Zpětná uvozovka

en: Hyphen
cs: Spojovník

en: Vertical bar (pipe)
cs: Svislá čára (roura)

en: Left curly bracket
cs: Levá složená závorka

en: Left square bracket
cs: Levá hranatá závorka

en: Right curly bracket
cs: Pravá složená závorka

en: Right square bracket
cs: Pravá hranatá závorka

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Equal sign
cs: Znaménko rovnosti

en: Percent sign
cs: Procento

en: Caret
cs: Stříška

en: Dollar sign
cs: Dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
cs: Označení čísla (znaménko libry, mřížka)

en: At sign
cs: Zavináč

en: Exclamation mark
cs: Vykřičník

en: Tilde
cs: Vlnovka

en: Left parenthesis
cs: Levá závorka

en: Right parenthesis
cs: Pravá závorka

en: Question mark
cs: Otazník

en: Less-than sign
cs: Menší než

en: Greater-than sign
cs: Větší než

en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

en: Remove whitespace
cs: Odebrat mezery

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny mezery ze začátku a konce výstupu budou odebrány.

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Pages that link to %1
cs: Stránky odkazující na %1

en: Today's popular content
cs: Dnešní oblíbený obsah

en: The taxonomy vocabulary description
cs: Popis slovníku taxonomie

en: The taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: All taxonomy terms
cs: Všechny termíny taxonomie

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
cs: Pokud je zapnuto, načte najednou všechny URL aliasy namísto postupného načítání v průběhu tvorby sitemapy. Pro střední a velké weby je doporučeno tuto funkci vypnout, protože využívá hodně paměti.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
cs: Nejsou žádné importéry, jděte na <a href="@importers">importéry Feedů</a> a vytvořte nějaký nebo zapněte existující..

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
cs: Vytvořte jeden nebo více importérů Feedů pro načítání obsahu do Drupalu. Tyto importéry můžete využít na stránce <a href="@import">Import</a>, nebo - pokud je připojíte k obsahu - jednoduše vytvořením uzlu daného typu obsahu.

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
cs: Vybrali jste následující <strong>!count</strong>:

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: This field stores and renders email addresses.
cs: Toto pole ukládá a zobrazuje e-mailové adresy.

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The @part is missing.
cs: Chybí @part.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: E.g., @date
cs: Např. @date

en: The field name must be no more than 26 characters long.
cs: Jméno pole nesmí být delší než 26 znaků.

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
cs: Následující tokeny nebo typy tokenů nejsou definovány jako pole:

en: The following token types do not have any tokens defined:
cs: Následující typy tokenů nemají definované žádné tokeny:

en: The following token types are not defined but have tokens:
cs: Následující typy tokenů nejsou definovány, ale mají tokeny:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
cs: Následující token nebo typy tokenů jsou definovány více moduly:

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
cs: Umožnit uživateli zadat atribut odkazu 'title'

en: Default link 'title' Attribute
cs: Výchozí atribut odkazu 'title'

en: Link "title" attribute
cs: Atribut odkazu „title“.

en: Max length of title field
cs: Maximální délka pole pro nadpis

en: The max length of the link title must be numeric.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu musí být číslo.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu nemůže být větší než 255 znaků.

en: The title of the link.
cs: Nadpis odkazu.

en: The URL of the link.
cs: URL odkazu.

en: Uploaded file.
cs: Nahraný soubor.

en: Whether the user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: Allow users to change CKEditor settings.
cs: Umožnit uživatelům měnit nastavení CKEditoru.

en: Allow users to customize CKEditor appearance.
cs: Umožnit uživatelům přizpůsobit vzhled CKEditoru.

en: Allow users to use CKFinder.
cs: Umožnit uživatelům použít CKFinder.

en: Disable the WYSIWYG module
cs: Vypnout modul WYSIWYG

en: Add a new CKEditor profile
cs: Přidat nový profil CKEditoru

en: Clone the CKEditor profile
cs: Klonovat profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor profile
cs: Upravit profil CKEditoru

en: Delete the CKEditor profile
cs: Smazat profil CKEditoru

en: Add the CKEditor Global profile
cs: Přidat globální profil CKEditoru

en: Edit the CKEditor Global profile
cs: Upravit globální profil CKEditoru

en: CKEditor was not found in <code>%sourcepath</code>.
cs: CKEditor nebyl nalezen v <code>%sourcepath</code>.

en: CKEditor version could not be determined.
cs: Verze CKEditoru nemohla být rozpoznána.

en: You are using a feature that requires <code>$cookie_domain</code> to be set, but it is not set in your <code>settings.php</code> file (CKFinder is enabled in the !profile profile).
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje nastavení proměnné <code>$cookie_domain</code>, ale tato proměnná není v souboru <code>settings.php</code> nastavena (CKFinder je povolen v profilu !profile).

en: Some features are disabled because you are using an older version of CKEditor. Please upgrade to CKEditor 3.1 (or higher).
cs: Některé vlastnosti jsou vypnuty, protože používáte starší verzi CKEditoru. Aktualizujte na CKEditor 3.1 (nebo vyšší).

en: CKEditor needs read permission to the <code>!config</code> file.
cs: CKEditor vyžaduje práva pro čtení souboru <code>!config</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. Please read the "Installing CKFinder" section in the <code>!readme</code> file carefully and add a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přečtěte si důkladně sekci   „Installing CKFinder“ v souboru <code>!readme</code> a přidejte příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>.

en: You are using a feature that requires manual integration in the <code>config.php</code> file. You have added a <code>require_once ...</code> statement to the <code>%ckfconfig</code> file, but in the wrong line.
cs: Používáte vlastnost, která vyžaduje manuální integraci v souboru <code>config.php</code>. Přidali jste příkaz <code>require_once ...</code> do souboru <code>%ckfconfig</code>, ale na špatný řádek.

en: Enables CKEditor (WYSIWYG HTML editor) for use instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použít CKEditor (WYSIWYG HTML editor) místo polí s prostým textem.

en: No CKEditor profiles found. Right now nobody is able to use CKEditor. Create a new profile below.
cs: Nebyly nalezeny žádné profily CKEditoru. Právě teď nemůže nikdo CKEditor používat. Vytvořte nový profil níže.

en: The global profile already exists. Only one global profile is allowed.
cs: Globální profil již existuje. Je možné používat pouze jeden globální profil.

en: Create a global profile
cs: Vytvořit globální profil

en: Update the global profile
cs: Upravit globální profil

en: Path to the CKEditor plugins directory
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Path to the CKEditor plugins directory relative to the document root.
cs: Cesta k adresáři s pluginy CKEditoru, relativní ke kořenovému adresáři.

en: Local path to the CKEditor plugins directory
cs: Lokální cesta k adresáři s pluginy CKEditoru

en: Enable access to files located in the private folder
cs: Povolit přístup k souborům umístěným v soukromé složce

en: Location of files uploaded with CKEditor to the private folder
cs: Umístění souborů nahraných CKEditorem do soukromé složky.

en: Allow the user to select between paths and internal links
cs: Povolit uživateli vybrat mezi cestami a interními odkazy

en: The CKEditor global profile was saved.
cs: Globální profil CKEditoru byl uložen.

en: Enter a name for this profile. This name is only visible within the CKEditor administration page.
cs: Zadejte jméno pro tento profil. Jméno je viditelné pouze na administrační stránce CKEditoru.

en: Default editor state. If disabled, the rich text editor may still be enabled by using toggle.
cs: Výchozí stav editoru. Pokud je zakázáno, editor formátovaného textu může být stále povolen použitím přepínače.

en: Show the disable/enable rich text editor toggle
cs: Zobrazit přepínač vypnout/zapnout editor formátovaného textu

en: User interface color
cs: Barva uživatelského rozhraní

en: Used buttons
cs: Používaná tlačítka

en: Currently used buttons
cs: Aktuálně používaná tlačítka

en: All available buttons
cs: Všechna dostupná tlačítka

en: Choose the plugins that you want to enable in CKEditor.
cs: Vyberte pluginy, které chcete v CKEditoru povolit.

en: Toolbar state on startup
cs: Stav lišty nástrojů po spuštění

en: The toolbar will start in an expanded or collapsed state.
cs: Lišta nástrojů se spustí v rozbaleném nebo sbaleném stavu.

en: Editor interface width in pixels or percent. Examples: 400, 100%.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech. Příklady: 400, 100%.

en: The language for the CKEditor user interface.
cs: Jazyk uživatelského rozhraní CKEditoru.

en: Automatically detect the user language.
cs: Automaticky zjistit jazyk uživatelského rozhraní.

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Enter</em> key is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku klávesy <em>Enter</em>.

en: Shift+Enter mode
cs: Režim Shift+Enter

en: Set which tag should be used by CKEditor when the <em>Shift+Enter</em> key combination is pressed.
cs: Nastavte, která značka by měla být použita CKEditorem při stisku kombinace kláves <em>Shift+Enter</em>.

en: Indent the element contents.
cs: Odsadit obsah elementů.

en: Break line before the opening tag.
cs: Zalomit řádek před otevírací značkou.

en: Break line after the opening tag.
cs: Zalomit řádek za otevírací značkou.

en: Break line before the closing tag.
cs: Zalomit řádek před uzavírací značkou.

en: Break line after the closing tag.
cs: Zalomit řádek za uzavírací značkou.

en: Indent the <code>&lt;pre&gt;</code> element contents.
cs: Odsadit obsah elementů <code>&lt;pre&gt;</code>.

en: Select the file browser that you would like to use to upload Flash movies.
cs: Vyberte prohlížeč souborů, který se má použít pro nahrávání Flash souborů.

en: The path to the local directory (on the server) which points to the path defined above. If left empty, CKEditor will try to discover the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), která ukazuje na cestu definovanou výše. Pokud je prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: Loading method
cs: Způsob načítání

en: Loading timeout
cs: Časový limit načítání

en: Custom JavaScript configuration
cs: Vlastní konfigurace JavaScriptu

en: Enter a valid profile name. Only alphanumeric and underscore characters are allowed.
cs: Zadejte platné jméno profilu. Povolena jsou pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Enter a valid width value. Examples: 400, 100%.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky. Příklady: 400, 100%.

en: Double quotes are not allowed in the CSS path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě k CSS.

en: Enter a valid CSS path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu k CSS, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Double quotes are not allowed in the styles path.
cs: Dvojité uvozovky nejsou povoleny v cestě ke stylům.

en: Enter a valid styles path, do not surround it with quotes.
cs: Zadejte platnou cestu ke stylům, nevkládejte ji mezi uvozovky.

en: Enter a valid, semicolon-separated list of HTML font formats (no semicolon at the end of the list is expected).
cs: Zadejte platný, středníkem oddělený seznam HTML formátů písma (bez středníku na konci seznamu).

en: The path to uploaded files is required.
cs: Cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: An absolute path to uploaded files is required.
cs: Absolutní cesta k nahrávaným souborům je vyžadována.

en: Set a valid loading method.
cs: Nastavte platný způsob načítání.

en: Enter a valid loading timeout in seconds.
cs: Zadejte platný časový limit v sekundách.

en: Enter a valid toolbar configuration.
cs: Zadejte platnou konfiguraci lišty nástrojů.

en: Your CKEditor profile was updated.
cs: Profil CKEditoru byl upraven.

en: Your CKEditor profile was created.
cs: Profil CKEditoru byl vytvořen.

en: Are you sure that you want to delete the CKEditor profile <strong>%profile</strong>?
cs: Opravdu chcete smazat profil CKEditoru <strong>%profile</strong>?

en: The CKEditor profile was deleted.
cs: Profil CKEditoru byl smazán.

en: The WYSIWYG module is disabled.
cs: Modul WYSIWYG je vypnutý.

en: Enables the use of CKEditor (a rich text WYSIWYG editor) instead of plain text fields.
cs: Umožňuje použití CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu) místo polí s prostým textem.

en: By using !ckfinder (commercial), an advanced Ajax file manager.
cs: Použitím !ckfinder (komerční), pokročilého Ajax správce souborů.

en: By using a dedicated module like !imcelink.
cs: Použitím specializovaného modulu jako je !imcelink.

en: Editor interface width in pixels or percent.
cs: Šířka rozhraní editoru v pixelech nebo procentech.

en: Enter a valid width value.
cs: Zadejte platnou hodnotu šířky.

en: Content can only be inserted into CKEditor in the WYSIWYG mode.
cs: Obsah může být vložen do CKEditoru pouze v režimu WYSIWYG.

en: The WYSIWYG module was detected. Using both modules at the same time may cause problems. It is recommended to turn the WYSIWYG module off (!wysiwygdisablelink).
cs: Byl nalezen modul WYSIWYG. Používání obou modulů současně může způsobit problémy. Je doporučeno modul WYSIWYG vypnout (!wysiwygdisablelink).

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.

en: Configure URL alias patterns.
cs: Nastavit vzorky URL aliasu.

en: Customize your login and registration system.
cs: Upravit váš systém přihlášení a registrace.

en: If you have CKEditor already installed, edit the <strong>!editg</strong> and update the CKEditor path.
cs: Pokud je CKEditor již nainstalován, upravte <strong>!editg</strong> a aktualizujte cestu k CKEditoru.

en: Concatenate values using a seperator
cs: Spojit hodnoty použitím oddělovače

en: Show entity label
cs: Zobrazit popisek entity

en: Show entity ID
cs: Zobrazit ID entity

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: The speed of the animation either in <strong>milliseconds</strong> or pre-defined values (<strong>slow, normal, fast</strong>).
cs: Rychlost animace buď v <strong>milisekundách</strong> nebo předdefinovaných hodnotách (<strong>slow, normal, fast</strong>).

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

en: 1 item
cs: 1 položka

en: The description of the view.
cs: Popis pohledu.

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
cs: Text použitý jako nadpis, zobrazovaný většinou prohlížečů jako popisek při najetí myší na odkaz.

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
cs: Datum ve formátu YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
cs: Datum ve formátu YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
cs: Datum ve formátu MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
cs: Datum ve formátu DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
cs: Datum ve formátu WW (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
cs: Převést mezery v názvech termínů na spojovníky

en: '@color' is not a valid hex color
cs: '@color' není platná barva v hexadecimální soustavě

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
cs: Tato funkce je náročnější na výkon, proto není její použití doporučeno.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
cs: Upravené překlady budou ponechány, pouze výchozí (již importované) budou přepsány a nové překlady přidány

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
cs: Všechny existující překlady se zachovají, pouze nové překlady se doplní.

en: (translation source: !server)
cs: (zdroj překladu: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
cs: @language: <em>Nejsou nainstalovány žádné překlady</em>

en: Recommended version: @version (!date)
cs: Doporučená verze: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
cs: Neinstalovaný překlad k dispozici

en: No available translations found
cs: Nebyly nalezeny žádné dostupné překlady

en: Importing: %name.
cs: Import: %name.

en: Imported: %name.
cs: Importován: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
cs: Počet přidaných řetězců pro jazyk %language: !add, aktualizovaných: !update, smazaných: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
cs[0]: Projekt byl aktualizován: @projects.
cs[1]: @count projekty byly aktualizovány: @projects.
cs[2]: @count projektů bylo aktualizováno: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
cs[0]: Jeden řetězec byl přeskočen, protože obsahoval nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[1]: @count řetězce byly přeskočeny, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[2]: @count řetězců bylo přeskočeno, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
cs[0]: Překlady projektu nebyly importovány: @projects.
cs[1]: Překlady @count projektů nebyly importovány: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
cs: Během stahování se objevila chyba: %error.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
cs: Není možné uložit %download_link do souboru %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
cs: Zjištěn nepovolený HTML kód. Nenaimportované řetězce: %string

en: Modify entity values
cs: Změnit hodnoty entity

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'

en: Contextual Links
cs: Kontextové odkazy

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
cs: <h2>Nástroje pro data a kalendáře</h2>

en: Path to CKFinder
cs: Cesta k CKFinderu

en: Use toolbar Drag&Drop feature
cs: Použít vlastnost Drag&Drop nástrojové lišty

en: When enabled, the toolbar can be built by using the drag-and-drop feature. Otherwise you will need to enter the toolbar configuration manually to the text box.
cs: Pokud je povoleno, nástrojová lišta může být vytvořena použitím vlastnosti drag-and-drop. V opačném případě bude nutné zadat konfiguraci nástrojové lišty ručně do textového pole.

en: Choose the text formats where you want to load CKEditor.
cs: Vyberte formáty textu, pro které se má použít CKEditor.

en: Organize your features in groups.
cs: Spravujte svoje Features ve skupinách

en: The CKEditor component is not installed correctly. Please go to the !ckeditorlink in order to download the latest version. After that you must extract the files to the !ckeditorpath or !librarypath directory and make sure that the !ckeditorfile or !ckeditorlibrary file exists. Refer to the !readme file for more information.
cs: Komponenta CKEditor není nainstalována správně. Poslední verzi lze stáhnout z !ckeditorlink. Poté je nutné rozbalit soubory do adresáře !ckeditorpath nebo !librarypath a ujistit se, že soubor !ckeditorfile nebo !ckeditorlibrary existuje. Více informací je možné nalézt v souboru !readme.

en: Semicolon-separated list of HTML font formats. Allowed values are: !allowed_values
cs: Středníkem oddělený seznam HTML formátů písma. Povolené hodnoty jsou: !allowed_values

en: Load !ckeditor_config_js from the theme path
cs: Načíst !ckeditor_config_js z cesty tématu vzhledu

en: When enabled, the editor will try to load the !ckeditor_config_js file from the theme directory.
cs: Pokud je povoleno, editor se pokusí načíst soubor !ckeditor_config_js z adresáře tématu vzhledu.

en: CKEditor documentation
cs: Dokumentace CKEditoru

en: The path to CKEditor (the WYSIWYG rich text editor downloaded from !ckeditorcom) relative to the document root.
cs: Cesta k CKEditoru (WYSIWYG editoru formátovaného textu, staženého z !ckeditorcom), relativní ke kořenovému adresáři.

en: The path to the local directory (on the server) that points to the path defined above. Enter either an absolute server path or a path relative to the !indexphp file. If left empty, the CKEditor module will try to find the right path.
cs: Cesta k lokálnímu adresáři (na serveru), ukazující na cestu definovanou výše. Zadejte buď absolutní nebo relativní cestu k souboru !indexphp. Pokud je ponechána prázdná, CKEditor se pokusí zjistit správnou cestu.

en: The path to CKFinder (AJAX based file manager downloaded from !ckfindercom) relative to the document root.
cs: Cesta k CKFinderu (správce souborů založený na AJAXu stažený z !ckfindercom) relativní ke kořenovému adresáři.

en: <strong>Use this option with care.</strong> If checked, CKEditor will allow anyone knowing the URL to view a file located inside of the private path (!private_path), but only if there is no information about the file in the Drupal database. If the path below is specified, anyone will have access only to that location.
cs: <strong>Použijte tuto volbu s opatrností.</strong> Pokud je zaškrtnuto, CKEditor umožní komukoliv, kdo zná URL, zobrazit soubor umístěný uvnitř soukromé cesty (!private_path). Platí to ale pouze v případě, kdy o takovém souboru není informace v databázi Drupalu. Pokud je zadána cesta níže, přístup pro kohokoliv bude omezen jen na uvedené umístění.

en: How to display the time ago or time hence for this field.
cs: Jak pro toto pole zobrazit čas před nebo čas od teď.

en: No valid timezone name was provided.
cs: Nebyl zadán platný název časové zóny.

en: Please choose a year.
cs: Vyberte rok.

en: Please choose a month.
cs: Vyberte měsíc.

en: Please choose a day.
cs: Vyberte den.

en: Please choose an hour.
cs: Vyberte hodinu.

en: Please choose a minute.
cs: Vyberte minutu.

en: Please choose a second.
cs: Vyberte sekundu.

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
cs: U následujících tokenů nebo typů tokenů chybí požadované informace o jméně a/nebo popisu:

en: Available wildcard characters:!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username
cs: Dostupné zástupné znaky:!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; uživatelské jméno

en: Load sample toolbar: !toolbars
cs: Nahrát ukázkovou lištu nástrojů: !toolbars

en: Enter the path to the CSS file (Example: !example1) or a list of CSS files separated with a comma (Example: !example2). Make sure you select the !title_define_css option above.
cs: Zadejte cestu k CSS souboru (Příklad: !example1) nebo seznamu CSS souborů, oddělený čárkou (Příklad: !example2). Ujistěte se, že je vybrána volba !title_define_css výše.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu vzhledu (!theme).

en: Enter the path to a file with predefined styles (Example: !example1). Make sure you select the !style_define_path option above.
cs: Zadejte cestu k souboru s předdefinovanými styly (Příklad: !example1). Ujistěte se, že je vybrána výše uvedená volba !style_define_path.

en: Available placeholders:!h &ndash; host name (!host).!t &ndash; path to theme (!theme).!m &ndash; path to the CKEditor module (!module).
cs: Dostupné zástupné symboly:!h &ndash; jméno hosta (!host).!t &ndash; cesta k tématu (!theme).!m &ndash; cesta k modulu CKEditor (!module).

en: Available placeholders:!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: Available placeholders:!d &ndash; the server path to the document root (!root).!b &ndash; the base URL path of the Drupal installation (!base).!f &ndash; the Drupal file system path where the files are stored (!files).!u &ndash; User ID.!n &ndash; Username.
cs: Dostupné zástupné symboly:!d &ndash; cesta na serveru ke kořenovému adresáři (!root).!b &ndash; základní URL cesta instalace Drupalu (!base).!f &ndash; cesta souborového systému Drupalu s uloženými soubory (!files).!u &ndash; ID uživatele.!n &ndash; Uživatelské jméno.

en: !title <a href="!link" target="_blank">project page</a>
cs: !title <a href="!link" target="_blank">stránka projektu</a>

en: CKEditor profiles can be configured in the !adminpath section. Profiles determine which options are available to users based on the input format system.
cs: Profily CKEditoru je možné nastavit v sekci !adminpath. Profily určují, které volby jsou uživatelům dostupné na základě systému vstupního formátu.

en: For authenticated users
cs: Pro přihlášené uživatele

en: The URL of the entity.
cs: URL entity.

en: Tokens related to the "@name" entities.
cs: Tokeny související s entitami „@name“.

en: The "Alt" attribute text
cs: Text atributu „Alt“

en: The "Title" attribute text
cs: Text atributu „Title“

en: No importers available.
cs: Není k dispozici žádný importér.

en: Update node alias
cs: Aktualizovat alias uzlu

en: Update taxonomy term alias
cs: Aktualizovat alias termínu taxonomie

en: Update user alias
cs: Aktualizovat alias uživatele

en: Add importer
cs: Přidat importér

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
cs: Časová zóna byla nastavena na <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
cs: První den v týdnu byl nastaven na <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: Use path alias instead of internal path.
cs: Použít alias cesty místo interní cesty.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: Loading token browser...
cs: Načítání prohlížeče tokenů...

en: <b>Profile</b>: %profile_name
cs: <b>Profil</b>: %profile_name

en: <b>Plugins</b>: %profile_plugins
cs: <b>Pluginy</b>: %profile_plugins
