Mica Distribution (7.x-8.0-rc4) - en to lv translation catalogue (1638 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: enabled
lv: ieslēgts

en: enable
lv: ieslēgt

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: approve
lv: apstiprināt

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Real name
lv: Īstais vārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: content
lv: saturs

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Group
lv: Grupa

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: Last Post
lv: Pēdējais ieraksts

en: Closed
lv: Slēgts

en: yes
lv: jā

en: Wrong username or password.
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole.

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Actions
lv: Darbības

en: disabled
lv: izslēgts

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: footer
lv: kājene

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Iezīmes

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: ERROR
lv: Kļūda

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Home page
lv: Mājaslapa

en: Projects
lv: Projekts

en: Project
lv: Projekts

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Daily
lv: Ik dienu

en: Weekly
lv: reizi nedēļā

en: None
lv: Nav

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Display settings
lv: Ekrāna iestatījumi

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Block settings
lv: Bloka iestatījumi

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi ir saglabāti.

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Center
lv: Centrā

en: Help text
lv: Palīdzības teksts

en: Hierarchy
lv: Hierarhija

en: Multiple
lv: Daudzkāršs

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: none
lv: neviens

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: settings
lv: iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Field
lv: Lauks

en: header
lv: galvene

en: Label
lv: Etiķete

en: Changes
lv: Izmaiņas

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background
lv: Fons

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Link Target
lv: Saites mērķis

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Core
lv: Kodols

en:  and
lv:  un

en: Add new
lv: Pievienot jaunu

en: Time
lv: Laiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: History
lv: Vēsture

en: The configuration options have been reset to their default values.
lv: Konfigurācijas uzstādījumi atlikti atpakaļ uz noklusētajām vērtībām.

en: hidden
lv: slēpts

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Clear index
lv: Notīrīt indeksu

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Region
lv: Reģions

en: Visible
lv: Redzams

en: link
lv: saite

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Event
lv: Notikums

en: Add item
lv: Pievienot elementu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Icons
lv: Ikonas

en: Theme
lv: Tēma

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Mail
lv: Pasts

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Maximum items
lv: Maksimālais vienumu skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: action
lv: darbība

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: Files
lv: Datnes

en: status
lv: statuss

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Opcijas

en: Contact
lv: Kontakti

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Node
lv: Mezgls

en: Number of columns
lv: Kolonnu skaits

en: Create
lv: Izveidot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Optional Title
lv: Brīvizvēles virsraksts

en: Required Title
lv: Virsraksts obligāts

en: No Title
lv: Bez visrsraksta

en: Link Title
lv: Sites virsraksts

en: Default (no target attribute)
lv: Noklusējuma (nav virsraksta atribūta)

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Allow the user to choose
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties

en: Additional CSS Class
lv: Papildus CSS klase

en: Titles are required for all links.
lv: Virsraksti ir prasīti visām saitēm

en: Open URL in a New Window
lv: Atvēr URL jaunā Logā

en: term
lv: termins

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: days
lv: dienas

en: Active
lv: Aktīvs

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: CSS class
lv: CSS klase

en: Page
lv: Lapa

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Middle column
lv: Vidējā kolonna

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Two column
lv: Divas kolonnas

en: 1 hour | @count hours
lv[0]: 1 stunda
lv[1]: @count stundas
lv[2]: @count stundas

en: 1 day | @count days
lv[0]: 1 diena
lv[1]: @count dienas
lv[2]: @count dienas

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Good
lv: Labi

en: Node types
lv: Satura tipi

en: User settings
lv: Lietotāju iestatījumi

en: Public registrations
lv: Publiska reģistrācija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lv: Tikai vietnes administratori var veidot jaunus lietotāja kontus.

en: Added
lv: Pievienots

en: Site
lv: Vietne

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Module
lv: Modulis

en: Off
lv: Izslēgts

en: Available updates
lv: Pieejamie atjauninājumi

en: Never
lv: Nekad

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Update available
lv: Pieejams atjauninājums

en: Header
lv: Galvene

en: Left sidebar
lv: Kreisā sānjosla

en: Right sidebar
lv: Labā sānjosla

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Selected
lv: Izvēlēts

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
lv: Jūs nevarat sūtīt vairāk kā %number vēstules stundā. Pamēģiniet, lūdzu, pēc laika.

en: Your name
lv: Vārds

en: Your e-mail address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Send e-mail
lv: Nosūtīt e-pastu

en: You must enter a valid e-mail address.
lv: Jānorāda derīga e-pasta adrese.

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Revision ID
lv: Revīzijas ID

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment ID
lv: Komentāra ID

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: Published
lv: Publicēts

en: Input format
lv: Ievades formāti

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz pirmo lapu

en: Sticky at top of lists
lv: Izcelts saraksta augšā

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Log message
lv: Žurnāla ziņojums

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Poll duration
lv: Aptaujas ilgums

en: Poll votes
lv: Aptaujas balsojumi

en: File ID
lv: Faila ID

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Time zone
lv: Laika zona

en: Severity
lv: Smagums

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Contains
lv: Satur

en: Does not contain
lv: Nesatur

en: Is less than
lv: Ir mazāks kā

en: Is less than or equal to
lv: Ir vienāds vai mazāks kā

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is greater than or equal to
lv: Ir vienāds vai lielāks kā

en: Is greater than
lv: Ir lielāks kā

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Sort order
lv: Kārtošanas secība

en: Up
lv: Augoša

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Range
lv: Diapazons

en: Medium
lv: Vidējs

en: Media
lv: Multivide

en: Sortable
lv: Kārtojams

en: Plain text
lv: Atklāts teksts

en: Caching
lv: Kešošana

en: Month
lv: Mēnesis

en: Details
lv: Detaļas

en: System
lv: Sistēma

en: Model
lv: Modelis

en: Processors
lv: Apstrādātāji

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Current
lv: Pašreiz

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: next
lv: nākamais

en: OR
lv: VAI

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu izvēlētajiem lietotājiem

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: General
lv: Galvenie

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Example
lv: Piemērs

en: Method
lv: Veids

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Table
lv: Tabula

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Security
lv: Drošība

en: Note
lv: Piezīme

en: !time ago
lv: !time atpakaļ

en: Other
lv: Cits

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Add new comment
lv: Pievienot komentāru

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Minimum cache lifetime
lv: Minimālais ķešatmiņas dzīves ilgums

en: Referrer
lv: Atsaukties uz

en: Exists
lv: Pastāv

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: @site: vietne pašlaik tiek labota. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par Jūsu pacietību.

en: Default front page
lv: Noklusētā sākumlapa.

en: Both
lv: Abi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Maximum length
lv: Maksimālais ievades garums

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: <All>
lv: <Visi>

en: Save and edit
lv: Saglabāt un rediģēt

en: Edit view
lv: Rediģēt skatu

en: Clone
lv: Klonēt

en: Administer views
lv: Administrēt skatus

en: Existing Views
lv: Esošie Skati

en: Default Views
lv: Noklusējuma skati

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Empty text
lv: Tukšuma Teksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Wildcard
lv: Aizstājējs

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Filters
lv: Filtri

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Exposed Filters
lv: Eksponētie filtri

en: Order
lv: Secība

en: Views UI
lv: Skatu UI

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Random
lv: Nejaušs

en: Uncategorized
lv: Nekategorizēts

en: Position
lv: Pozīcija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Pattern
lv: Modelis

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: filters
lv: filtri

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: fields
lv: lauki

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Expiration
lv: Derīgums

en: Operation
lv: Operācija

en: reply
lv: atbilde

en: Duration
lv: Ilgums

en: Original
lv: Oriģināls

en: Session closed for %name.
lv: Sesija slēgta lietotājam %name.

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: State/Province
lv: Novads

en: Collapsible
lv: Savēršams

en: Edit Server
lv: Labot serveri

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: with comments
lv: ar komentāriem

en: without comments
lv: bez komentāriem

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: comments
lv: komentāri

en: Full
lv: Pilns

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Full name
lv: Pilns vārds

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Add User
lv: Pievienot Lietotāju

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: normal
lv: normāla

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Other queries
lv: Citi vaicājumi

en: Key
lv: Atslēga

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Change
lv: Mainīt

en: English
lv: Angļu

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
lv: <P>Skaties pilnu dokumentāciju !link.</P>

en: Calendar Legend
lv: Kalendāra leģenda

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Week of @date
lv: Nedēļa: @date

en: Countries
lv: Valstis

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Sources
lv: Avoti

en: 1 item | @count items
lv[0]: 1 ieraksts
lv[1]: @count ieraksti
lv[2]: nav vienību

en: Clear
lv: Notīrīt

en: menu
lv: izvēlne

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Titles only
lv: Tikai virsraksti

en: Full text
lv: Pilns teksts

en: Source
lv: Avots

en: Date/Time
lv: Datums/Laiks

en: published
lv: publicēts

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus bez administratora apstiprinājuma.

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Languages
lv: Valodas

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu versiju

en: First
lv: Pirmā

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Query
lv: Vaicājums

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lv: Priekš valodas %lang_name (kods %lang_code)

en: first
lv: pirmais

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Block name
lv: Bloka nosaukums

en: Period
lv: Periods

en: Site's time zone
lv: Vietnes laika zona

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Second
lv: Sekunde

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Link label
lv: Saites teksts

en: author
lv: autors

en: AND
lv: UN

en: None.
lv: Neviens.

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Empty
lv: Tukšs

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: any
lv: jebkurš

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: Days
lv: Dienas

en: Log out
lv: Atslēgties

en: The settings have not been saved because of the errors.
lv: Iestatījumi nav saglabāti kļūdu dēļ.

en: First day of week
lv: Nedēļas pirmā diena

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu vēstule nosūtīta.

en: Create new account
lv: Izveidot jaunu kontu

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Red
lv: Sarkans

en: White
lv: Balts

en: warning
lv: brīdinājumi

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: or
lv: vai

en: open
lv: atvērts

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: Parent term
lv: Vecāktermins

en: Parent terms
lv: Vecāktermini

en: Blogs
lv: Blogi

en: Style
lv: Stils

en: change
lv: mainīt

en: Forums
lv: Forumi

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Changes to %name
lv: Izmaiņas uz %name

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Session
lv: Sesija

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti

en: Search options
lv: Meklēšanas iespējas

en: Installed
lv: Instalēts

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Flexible
lv: Elastīga

en: Changed
lv: Labots

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Reverse
lv: Apgriezta secība

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Thousands separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Interval
lv: Intervāls

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Length of trimmed posts
lv: Apgriezto ierakstu garums

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lv: Maksimālais simbolu skaits apgrieztā ziņā. Drupal izmantos šo iestatījumu, lai noteiktu, ar kādu nobīdi tiks apgrieztas garas ziņas. Ziņas apgrieztā versija visbiežāk tiek izmantota kā reklāmrinda, lai parādītu ziņu galvenajā lapā, XML barotnēs u.c. Lai aizliegtu reklāmrindas, norādiet 'Neierobežots'.  Ņemiet vērā, ka šis iestatījums attieksies tikai un jaunu vai mainītu saturu un neietekmēs esošās reklāmrindas.

en: System default
lv: Sistēmas noklusējums

en: Authentication
lv: Autentifikācija

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lv: PHP uzstādījumi ierobežo faila augšuplādes limitu līdz %size.

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: Unformatted
lv: Bez formāta

en: Documents
lv: Dokumenti

en: RSS Feed
lv: RSS plūsma

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: New comments
lv: Jauni komentāri

en: details
lv: detaļas

en: Relationships
lv: Attiecības

en: Plural
lv: Daudzskaitlis

en: Relationship
lv: Attiecība

en: relationships
lv: attiecības

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: image
lv: attēls

en: Oldest first
lv: Vecākais vispirms

en: Facets
lv: Faseti

en: Sort criteria
lv: Kārtošanas kritēriji

en: <Hidden>
lv: <Paslēpts>

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Minutes
lv: Minūtes

en: comment
lv: komentārs

en: administer nodes
lv: administrēt mezglus

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: Comment settings
lv: Komentāru iestatījumi

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Default options
lv: Noklusētie uzstādījumi

en: Read only
lv: Tikai lasāms

en: Ok
lv: Labi

en: cancel
lv: atcelt

en: Processing
lv: Apstrādē

en: disable
lv: izslēgt

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Line break converter
lv: Rindas pārnesuma pārveidotājs

en: Control how your image/file browser works.
lv: Kontrolējiet kā izturās jūsu attēlu/datņu pārlūks.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lv: Iespējot inline attēlu/datņu ievietošanu vienkāršo textarea elementos

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: Default value
lv: Noklusētā vērtība

en: low
lv: zema

en: high
lv: augsta

en: Passwords match:
lv: Paroles sakrīt:

en: Slogan
lv: Devīze

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: The name used to indicate anonymous users.
lv: Nosaukums, ko izmanto anonīmo lietotāju parādīšanai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lv: Mājas lapa rāda saturu no šī relatīvā URL-a. Ja neesat pārliecināts, norādiet "node".

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not translated
lv: Nav tulkojuma

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Display on separate page
lv: Rādīt atsevišķā lapā

en: Challenge description
lv: Pārbaudes apraksts

en: Always add a challenge.
lv: Vienmēr pievienot izaicinājumu

en: The CAPTCHA settings were saved.
lv: CAPTCHA uzstādījumi tika saglabāti.

en: 10 more examples of this challenge.
lv: 10 citi piemēri no šāda veida pārbaudes.

en: Location of comment submission form
lv: Komentāra iesniegšanas formas atrašanās vieta

en: skip CAPTCHA
lv: izlaist CAPTCHA

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lv: Jūsu ievadītais drošības kods ir nepareizs.

en: Examples
lv: Piemēri

en: Font settings
lv: Fonta uzstādījumi

en: tiny
lv: ļoti mazs

en: small
lv: mazs

en: large
lv: liels

en: Character spacing
lv: Simbolu attālums

en: Noise level
lv: Trokšņu līmenis

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lv: Neizdevās izveidot CAPTCHA attēlu. Pārbaudiet CAPTCHA iestatījumus, it īpaši lietoto fontu.

en: What code is in the image?
lv: Kāds kods redzams attēlā?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lv: Nodrošina uz attēlu balstītu CAPTCHA

en: Enter the terms you wish to search for.
lv: Ievadiet terminus, kurus meklēt.

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Information
lv: Informācija

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Translation status
lv: Tulkojuma statuss

en: Blocks
lv: Bloki

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: @min and @max
lv: @min un @max

en: Default time zone
lv: Noklusētā laika zona

en: Add another item
lv: Pievienot vēl vienu vienumu

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Decimal
lv: Decimāldaļskaitlis

en: Minimum
lv: Minimums

en: Precision
lv: Precizitāte

en: Index
lv: Saraksts

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Permission
lv: Atļauja

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Date - newest first
lv: Datums - vispirms jaunākie

en: Date - oldest first
lv: Datums - vispirms vecākie

en: Global
lv: Globāls

en: File format
lv: Faila formāts

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Profiles
lv: Profili

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Hot topic threshold
lv: Karsto tēmu slieksnis

en: Topics per page
lv: Tēmu skaits lapā

en: Posts - most active first
lv: Ziņas - visaktīvākās vispirms

en: Posts - least active first
lv: Ziņas - mazāk aktīvās vispirms

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Title text
lv: Virsraksta teksts

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Space
lv: Atstarpe

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Install options
lv: Instalācijas uzstādījumi

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
lv: Lai atinstalētu moduli jums tas visprims ir jāizslēdz

en: SMTP server settings
lv: SMTP servera uzstādījumi

en: SMTP port
lv: SMTP ports

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Account blocked
lv: Konts bloķēts

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Available
lv: Pieejams

en: Export format
lv: Eksportēšanas formāts

en: Aggregate
lv: Sakopot

en: <Any>
lv: <Jebkurš>

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: Rearrange
lv: Pārkārtot

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: All types
lv: Visi veidi

en: Parser
lv: Parsētājs

en: Title of the feed item.
lv: Barotnes vienuma virsraksts.

en: Alias
lv: Aizstājvārds

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: Enter your keywords
lv: Ievadiet atslēgas vārdus

en: Graph
lv: Grafiks

en: Cancel link
lv: Saite Atcelt

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: Sort
lv: Kārtot

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: 1 year | @count years
lv[0]: 1 gads
lv[1]: @count gadi
lv[2]: @count years

en: 1 week | @count weeks
lv[0]: 1 nedēļa
lv[1]: @count nedēļas
lv[2]: @count nedēļas

en: 1 min | @count min
lv[0]: 1 minūte
lv[1]: @count minūtes
lv[2]: @count minūtes

en: 1 sec | @count sec
lv[0]: 1 sekunde
lv[1]: @count sekundes
lv[2]: @count sekundes

en: Page settings
lv: Lapas uzstādījumi

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: contains
lv: satur

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Data
lv: Dati

en: Check for updates
lv: Pārbaudīt atjauninājumus

en: No update data available
lv: Nav pieejami atjauninājumu dati

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Field settings
lv: Lauku uzstādījumi

en: Default order
lv: Noklusētā secība

en: Add new field
lv: Pievienot jaunu lauku.

en: Number of views
lv: Skatījumu skaits

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Or
lv: Vai

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Default picture
lv: Noklusētais attēls

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lv: URL attēlam, kuru rādīt lietotājiem, kas nav norādījuši savu attēlu. Atstājiet tukšu, lai nenorādītu attēlu.

en: Update mode
lv: Atjaunināšanas režīms

en: Link class
lv: Saites klase

en: Default theme
lv: Noklusētā tēma

en: Column
lv: Kolonna

en: sort by @s
lv: kārtot pēc @s

en: and
lv: un

en: Auto-reply
lv: Auto-atbilde

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
lv: Maksimālais kontaktformu skaits, ko lietotājs var nosūtīt stundā.

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Author's website
lv: Autora mājas lapa

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: User's {users}.uid.
lv: Lietotāja {users}.uid.

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: field
lv: lauks

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: clone
lv: klonēt

en: Translate
lv: Tulkot

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lv: Tulkojuma ielāde nav veiksmīga, jo nevar nolasīt failu %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid_plural" tika gaidīts, bet netika atrasts %line. rindā .

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur sintakses kļūdu %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgid" nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr[]"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgstr"  nav gaidīts %line. rindā.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: negaidīta simbolu virkne %line. rindā.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename negaidīti beidzies %line. rindā.

en: Save translations
lv: Saglabāt tulkojumus

en: Choose
lv: Izvēlies

en: Target
lv: Mērķis

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: Effect
lv: Effekts

en: starting from @count
lv: sākot no @count

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums

en: Original text
lv: Sākotnējais teksts

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User roles
lv: Lietotāju lomas

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Importing
lv: Importē

en: Acronym
lv: Akronīms

en: original
lv: oriģināls

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Title only
lv: Tikai virsraksts

en: Dates
lv: Datumi

en: Not defined
lv: Nav definēts

en: Validator
lv: Validators

en: Inherit
lv: Mantot

en: Delete item
lv: Dzēst vienību

en: 1 month | @count months
lv[0]: @count mēnesis
lv[1]: @count mēneši

en: Display format
lv: Attēlojuma formāts

en: Custom format
lv: Pielāgotais formāts

en: Previous state
lv: Iepriekšējais stāvoklis

en: Category ID
lv: Kategorijas ID

en: Drupal core
lv: Drupal kodols

en: Relations
lv: Radniecība

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību

en: Start Year
lv: Izdošanas gads

en: Display type
lv: Attēlojuma veids

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: export
lv: eksportēt

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: of
lv: no

en: translate
lv: tulkot

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: No link
lv: Nav saites

en: outdated
lv: novecojis

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Translations of %title
lv: %title tulkojumi

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: IP address
lv: IP adrese

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Boolean
lv: Loģiskais datu tips

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: Configuration profiles
lv: Uzstādījumu profili

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lv: Iezīmējiet, ja vēlatais, lai IMCE atgriezu absolūto datnes URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lv: Noklusētā rīcība jau esošām datnēm augšupielādes laikā

en: Keep the existing file renaming the new one
lv: Paturēt esošo datni, pārsaukt jauno

en: Keep the existing file rejecting the new one
lv: Paturēt esošo datni, atmest jauno

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Default method for creating thumbnails
lv: Noklusētā sīktēlu izveidošanas metode

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lv: Samazināt attēlu ņemot par piemēru sīktēla dimensijas.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lv: No sākuma samazināt, tad apgriezt attēlu lai iekļautos sīktēla dimensijās.

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Custom date format
lv: Pielāgots laika formāts

en: Book outline
lv: Grāmatas saturs

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Only the users with <strong>masquerade as admin</strong> permission, will be able to masquerade as the users who belong to the roles selected below. User #1 is automatically considered an administrator, regardless of roles.
lv: Tikai lietotāji ar <strong>maskēties par administratoru</strong> atļauju varēs maskēties par lietotājiem, kuri ietilpst zemāk izvēlētajās lomās. Lietotājs #1, neatkarīgi no lomām, automātiski tiek uzskatīts par administratoru.

en: Masquerade as !user
lv: Maskēties par !user

en: Masquerade
lv: Maskēšanās

en: Switch back
lv: Pārslēgties atpakaļ

en: Quick switches:
lv: Ātrā pārslēgšanās:

en: User %masq_as does not exist. Please enter a valid username.
lv: Lietotājs %masq_as neeksistē. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu.

en: A user id was not correctly passed to the switching function.
lv: Lietotāja identifikators netika korekti nodots pārslēgšanās funkcijai.

en: masquerade
lv: maskēšanās

en: User %user no longer masquerading as %masq_as.
lv: Lietotājs %user vairs nemaskējas par %masq_as.

en: The user id provided to switch users was not numeric.
lv: Lietotāja identifikators, kas tika padots lietotāju pārslēgšanai, nebija skaitlis.

en: User %user now masquerading as %masq_as.
lv: Lietotājs %user šobrīd maskējas par %masq_as.

en: Masquerading
lv: Maskēšanās

en: Masquerade autocomplete
lv: Maskēšanās automātiskā pabeigšana

en: Masquerade module allows administrators to masquerade as other users.
lv: Maskēšanās modulis ļauj administratoriem maskēties par citiem lietotājiem

en: This module allows permitted users to masquerade as other users.
lv: Šis modulis lietotājiem ar piešķirtajām atļaujām ļauj maskēties par citiem lietotājiem.

en: Site default language
lv: Vietnes noklusētā valoda

en: Comma
lv: Komats

en: Show All
lv: Rādīt visu

en: Uses
lv: Lieto

en: Comments are responses to node content.
lv: Komentāri ir atbildes uz mezgla saturu.

en: The comment you are replying to does not exist.
lv: Komentārs, uz kuru tu atbildi, neeksistē.

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Masquerade as @testuser
lv: Maskēties par @testuser

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Link this field to its user
lv: Sasaistīt šo lauku ar tā lietotāju

en: Use default RSS settings
lv: Izmantot noklusējuma RSS uzstādījumus

en: Title plus teaser
lv: Virsraksts ar ievadtekstu

en: Google Analytics module
lv: Google Analytics modulis

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: No role
lv: Nav lomas

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Solr port
lv: Solr ports

en: Solr path
lv: Solr ceļš

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: The MIME type of the file.
lv: Datnes MIME tips.

en: Attached to
lv: Pievienots

en: Link this field
lv: Sasaistīt šo lauku

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Filter settings
lv: Filtru iestatījumi

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Save translation
lv: Saglabāt tulkojumu

en: Localization
lv: Lokalizācija

en: Edit string
lv: Labot simbolu rindu

en: locale
lv: lokāle

en: Per page
lv: Pa lapai

en: Per role
lv: Pa lomām

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Enabled, with translation
lv: Ieslēgts, ar tulkojumiem

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: Sum
lv: Summa

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.

en: sorted by
lv: sakārtots pēc

en: 3 items
lv: 3 vienumi

en: 5 items
lv: 5 vienumi

en: 10 items
lv: 10 vienumi

en: Too many items
lv: Par daudz vienumu

en: Legend
lv: Leģenda

en: Not Approved
lv: Nav apstiprināts

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Username or e-mail
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: No fields available.
lv: Nav pieejams neviens lauks.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Submit button text
lv: Nosūtīšanas pogas teksts

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lv: Lai izmainītu pašreizējo lietotāja paroli, ievadiet jaunu paroli abos laukos.

en: Add comment link
lv: Saite Pievienot komentāru

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Broken handler @table.@field
lv: Salauzts apdarinātājs @table.@field

en: Skipping broken view @view
lv: Izlaižam salauzto skatu @view

en: Ajax callback for view loading.
lv: Ajax atzvanīšana priekš skata ielādes.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lv: Nevar veikt izmaiņas slēgtam skatam.

en: Create customized lists and queries from your database.
lv: Izveidot pielāgotus sarakstus un vaicājumus no datu bāzes.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lv: Skatu administrēšanas rīks. Bez šī moduļa nevar izveidot vai labot skatus.

en: Display all values
lv: Rādīt visas vērtības

en: Broken/missing handler
lv: Traucēts/nav atrasts apdarinātājs

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: Current node's creation time
lv: Tekošās nodes izveidošanas laiks

en: Current node's update time
lv: Tekošās nodes atjaunošanas laiks

en: Do not display items with no value in summary
lv: Neattēlot kopsavilkumā ierakstus bez vērtības

en: Invalid input
lv: Nekorekta vērtība

en: Glossary mode
lv: Šķirkļa režīms

en: Character limit
lv: Rakstzīmju ierobežojums

en: Upper case
lv: Lielie burti

en: Lower case
lv: Mazie burti

en: Capitalize each word
lv: Katrs vārds sākas ar lielo burtu

en: Transform spaces to dashes in URL
lv: Pārveidot adresē atstarpes par domuzīmēm

en: Exclude from display
lv: Izslēgt attēlojumu

en: Rewrite the output of this field
lv: Pārrakstīt lauka izvadi

en: Output this field as a link
lv: Izvadīt lauku kā saiti

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
lv: Ja ieslēgts, lauks tiks pārveidots par saiti. Zemāk jānorāda adresi.

en: Link path
lv: Saites adrese

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
lv: Šīs saites drupal iekšējais ceļš vai absolūtā adrese (URL). Var izmantot skata datus izmantojot zemāk norādītos "Aizstāšanas šablonus"

en: The CSS class to apply to the link.
lv: CSS klase kuru pievienot saitei

en: Prefix text
lv: Prefikss

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pirms saites. Var iekļaut HTML.

en: Suffix text
lv: Sufikss

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
lv: Teksts kuru attēlot pēc saites. Var iekļaut HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
lv: <p>Nepieciešams pievienot vēl dažus laukus pirms iespējams lietot šo lauku. Ja vēlaties, šie lauki var tikt atzīmēti ar <em>Izslēgt no attēlojuma</em>. Ievērojiet ka sakarā ar izvades renderēšanas secību, jūs nevarat izmantot laukus kuri atrodas aiz šī lauka; ja vēlaties izmantot lauku kurš šeit nav attēlots,pārkārtojiet lauku secību.</p>

en: Trim this field to a maximum length
lv: Saīsināt lauka vērtību līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Trim only on a word boundary
lv: Saīsinot tekstu paturēt pilnus vārdus

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
lv: Ja iezīmēts, lauks tiks saīsināts tikai līdz pilniem vārdiem. Ja pilns vārda garums pārsniegs atļauto simbolu skaitu, tad netiks attēlots. Ja netiek sasniegta neviena pilna vārda robeža, lauks attēlo tukšumu.

en: Add an ellipsis
lv: Pievienot daudzpunkti

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
lv: Ja iezīmēts, gadījumos kad teksts tiek saīsināts tiks pievienota daudzpunkte ("...").

en: Strip HTML tags
lv: Izņemt HTML tagus

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
lv: Ja iezīmēts, visi HTML tagi tiks izņemti.

en: Field can contain HTML
lv: Lauks var saturēt HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
lv: Ja iezīmēts, saīsinātajā tekstā tiks izlabotas neaizvērtās HTML entītijas.

en: File size display
lv: Datnes izmēra attēlojums

en: Formatted (in KB or MB)
lv: Formatēts kilobaitos (KB) vai megabaitos (MB)

en: Raw bytes
lv: Baitos

en: If checked, true will be displayed as false.
lv: Ja iezīmēts, "jā" tiks attēlots jā "nē"

en: Round
lv: Noapaļot

en: If checked, the number will be rounded.
lv: Ja iezīmēts, skaitlis tiks noapaļots

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
lv: Norādiet, cik ciparus aiz komata attēlot

en: What single character to use as a decimal point.
lv: Simbols, ko lietot kā decimālskaitļu atdalītāju.

en: What single character to use as the thousands separator.
lv: Simbols kuru lietot tūkstošu atdalīšanai.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
lv: Prefikss, piemēram valūtas simbols.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lv: Sufikss, piemēram valutas simbols.

en: Simple separator
lv: Vienkāršs atdalītājs

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Operator identifier
lv: Operatora identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) pēc ? lai identificētu šo operatoru.

en: Filter identifier
lv: Filtra identifikators

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
lv: Tiks attēlots adresē (URL) aiz ? lai identificētu šo filtru. Šī lauka vērtība nedrīkst būt tukša.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
lv: Ja filtrs tiek eksponēts, nepieciešams norādīt identifikatoru.

en: This identifier is not allowed.
lv: Šāds identifikators nav atļauts.

en: - Any -
lv: - Jebkurš -

en: exposed
lv: eksponēts

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
lv: Datums jebkurā mašīnlasāmajā formātā. Ieteicamais formāts: CCYY-MM-DD HH:MM:SS

en: Invalid date format.
lv: Nekorekts laika formāts.

en: Is all of
lv: Ir visi no

en: Is none of
lv: Nav ne viens no

en: not
lv: nav

en: Is between
lv: Ir intervālā starp

en: between
lv: intervālā starp

en: Is not between
lv: Nav intervālā starp

en: not between
lv: nav intervālā starp

en: And
lv: Un

en: Contains any word
lv: Satur jebkuru norādīto vārdu

en: has word
lv: satur norādīto vārdu

en: Contains all words
lv: Satur visus norādītos vārdus

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas

en: Require this relationship
lv: Pieprasīt šo relāciju

en: asc
lv: aug.

en: desc
lv: dilstošā secībā

en: Displays
lv: Displeji

en: These queries were run during view rendering:
lv: Šādi vaicājumi tika veikti, renderējot skata attēlojumu:

en: This display has no path.
lv: Šim skatam nav norādīta adrese

en: Query build time
lv: Vaicājuma izveides laiks

en: Query execute time
lv: Vaicājuma izpildes laiks

en: View render time
lv: Skata izvades laiks

en: No query was run
lv: Neviens vaicājums netika veikts

en: Unable to preview due to validation errors.
lv: Nav iespējams priekšskatīt validācijas kļūdu dēļ.

en: View name
lv: Skata nosaukums

en: View description
lv: Skata apraksts

en: The view has been deleted.
lv: Skats ir izdzēsts

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
lv: Ievadiet skata nosaukumu, ja tas atšķiras avota skata. Atstājiet tukšu, lai izmantotu avota skata nosaukumu.

en: Paste view code here
lv: Ievietojiet skata kodu šeit

en: Unable to interpret view code.
lv: Nav iespējams interpretēt skata kodu.

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Configure @type
lv: Konfigurē @type

en: Default settings for this view.
lv: Skata noklusētie iestatījumi.

en: Display the view as a block.
lv: Attēlot skatu kā bloku.

en: Will be available to all users.
lv: Būs pieejams visiem lietotājiem.

en: The title of the comment.
lv: Komentāra virsraksts.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lv: Komentāra autora interneta vietnes adrese. Var tikt atveidota kā saite. Tukša, ja autors ir reģistrēts lieottājs.

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Date and time of when the last comment was posted.
lv: Datums un laiks, kad tika publicēts pēdējais komentārs.

en: Last comment author
lv: Pēdējā komentāra autors

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment status
lv: Komentāra statuss

en: Display the comment as RSS.
lv: Rādīt komentāru kā RSS.

en: The title of the node.
lv: Mezgla virsraksts.

en: Has new content
lv: Ir jauns saturs

en: Poll
lv: Aptauja

en: Views today
lv: Skatījumi šodien

en: Title of page visited.
lv: Apmeklētās lapas virsraksts.

en: The ID of the file.
lv: Faila ID.

en: The status of the file.
lv: Faila statuss.

en: Outdated
lv: Novecojis

en: The user ID
lv: Lietotāja ID

en: Language of the user
lv: Lietotāja valoda

en: The user's last login date.
lv: Lietotāja pēdējās pieslēgšanās datums.

en: The user's signature.
lv: Lietotāja paraksts.

en: contact
lv: kontakts

en: Unrestricted
lv: Bez ierobežojumiem

en: Rendered output
lv: Atveidota izvade

en: Use AJAX
lv: Izmantot AJAX

en: Display even if view has no result
lv: Attēlot pat ja skats neatgriež rezultātu

en: Inherit exposed filters
lv: Mantot eksponētos filtrus

en: The style selected does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils laukus neizmanto.

en: None defined
lv: Nav definēts

en: New view
lv: Jauns skats

en: Live preview
lv: Tiešais priekšskatījums

en: ‹‹
lv: "

en: ››
lv: "

en: Must users preview posts before submitting?
lv: Vai lietotājiem jāapskata ziņas pirms iesniegšanas?

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: The value of the variable.
lv: Mainīgā vērtība.

en: Already added languages
lv: Jau pievienotās valodas

en: Filter criteria
lv: Filtrēšanas kritēriji

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Upcoming
lv: Gaidāmie

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lv: <em>No</em> adrese automātiskajos e-pastos, kas tiek nosūtīti reģistrācijas un jauno paroļu pieprasījumos, un citos paziņojumos. (Lietojiet adresi, kas beidzas ar Jūsu vietnes domēna vārdu, lai novērstu šī e-pasta iezīmēšanu par surogātpastu.)

en: Languages not yet added
lv: Valodas, kas vēl nav pevienotas

en: String not found.
lv: Simbolu rinda nav atrasta.

en: The string has been saved.
lv: Simbolu rinda saglabāta.

en: The language selected for import is not supported.
lv: Valoda, kura izvēlēta ielādei, netiek atbalstīta.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lv: Izskatās, ka sākuminformācija (header) tulkojuma failam %filename vai nu trūkst vai ir sabojāta.

en: Error importing interface translations
lv: Kļūda importējot saskarnes tulkojumus

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lv: Importēts %file iekš %locale: %number virknes pievienotas, %update atjaunotas un %delete dzēstas.

en: Allowed HTML tags: @tags
lv: Atļautie HTML tagi: @tags

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: HTML filter
lv: HTML filtrs

en: Default display order for topics.
lv: Noklusēta tēmu attēlošanas secība.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lv: Šī konta noklusēta valoda e-pastiem un vēlamā valoda mājaslapā.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lv: Lietotāji ar <em>mezglu administrēšanas</em> atļauju varēs šos uzstādījumus izmainīt.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: Number of posts on main page
lv: Galvenajā lapā redzamo ziņu skaits

en: Notes:
lv: Piezīmes:

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lv: Norādītā vērtība laukā %field nav derīgs URL.

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Popular content
lv: Populārs saturs

en: The name of this website.
lv: Šīs web vietnes nosaukums.

en: Default 403 (access denied) page
lv: Noklusētā 403 (pieeja liegta) lapa

en: Default 404 (not found) page
lv: Noklusētā 404 (lapa nav atrasta) lapa

en: Number of items in each feed
lv: Vienumu skaits katrā barotnē

en: Feed content
lv: Barotnes saturs

en: Titles plus teaser
lv: Virsraksti un reklāmrindas

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Flag translations as outdated
lv: Atzīmēt tulkojumus kā novecojušus

en: Disabled modules
lv: Atspējotie moduļi

en: Disabled themes
lv: Atspējotās tēmas

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lv: Viesi var veidot kontus, bet nepieciešams administratora apstiprinājums.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lv: Pieprasīt e-pasts verificēšanu, kad apmeklētājs izveido kontu

en: User registration guidelines
lv: Lietotāju reģistrācijas vadlīnijas

en: Account activation email
lv: Konta aktivizēšanas epasts

en: Notify user when account is activated.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir aktivizēts.

en: Account blocked email
lv: Konta bloķēšanas epasts

en: Notify user when account is blocked.
lv: Paziņot lietotājam, kad konts ir bloķēts.

en: Account deleted email
lv: Konta dzēšanas epasts

en: Signature support
lv: Parakstu atbalsts

en: Picture support
lv: Attēlu atbalsts

en: Picture maximum dimensions
lv: Attēla maksimālās dimensijas

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lv: Maksimālās pieļaujamās dimensijas attēliem pikseļos.

en: Picture maximum file size
lv: Attēla maksimālais faila izmērs.

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lv: Maksimālais faila izmērs attēliem, kilobaitos.

en: Picture guidelines
lv: Attēla vadlīnijas

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lv: Šo tesktu attēlo attēla augšupielādes formā papildus noklusētajām vadlīnijām. Noder, lai palīdzētu Jūsu lietotājiem vai instruētu tos.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: List revisions
lv: Revīziju saraksts

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Sort descending
lv: Sakārtot dilstošā secībā

en: Sort ascending
lv: Sakārtot augošā secībā

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lv: Tulkojuma fails %filename satur kļūdu: "msgctxt" nav gaidīts %line. rindā.

en: access
lv: piekļuve

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Style settings
lv: Stila iestatījumi

en: Region settings
lv: Reģiona iestatījumi

en: View the calendar.
lv: Aplūkot kalendāru.

en: Half hour
lv: Pusstunda

en: All times
lv: Visi laiki

en: Before @time
lv: Pirms @time

en: Empty day
lv: Tukša diena

en: Content type name
lv: Nosaukums satura veidam

en: Navigate to previous year
lv: Iepriekšējais gads

en: Navigate to next year
lv: Nākamais gads

en: Navigate to previous month
lv: Iepriekšējais mēnesis

en: Navigate to next month
lv: Nākamais mēnesis

en: Navigate to previous week
lv: Iepriekšējā nedēļa

en: Navigate to next week
lv: Nākamā nedēļa

en: Navigate to previous day
lv: Iepriekšējā diena

en: Navigate to next day
lv: Nākamā diena

en: View full page month
lv: Atvērt pilna mēneša skatu

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Did you mean
lv: Vai jūs domājāt

en: Show more
lv: Rādīt vairāk

en: Show fewer
lv: Rādīt mazāk

en: manage fields
lv: pārvaldīt laukus

en: @field_name (Locked)
lv: @field_name (Slēgts)

en: %name must be an integer.
lv: %name jābūt veselam skaitlim.

en: %name must be a positive integer.
lv: %name ir jābūt pozitīvam, veselam skaitlim.

en: Regional settings
lv: Reģionālie uzstādījumi

en: Filter by content type.
lv: Filtrēt pēc satura tipa.

en: <p>The masquerade module adds a link on a user's profile page that allows permitted users to masquerade as that user. Upon masquerading, a link to "switch back" to the original user will appear in the menu. While masquerading, the option to masquerade as another user will not appear. All masquerading transactions are logged, and $user->masquerading will be set; this could be displayed via theme.</p><p>In the masquerade settings a list of roles are presented; any checked role is considered an "administrator" and requires the second level "masquerade as admin" permission to masquerade as. User #1 is automatically considered an administrator, regardless of roles.</p>
lv: <p>Maskēšanās modulis lietotāja profila lapā pievieno saiti, kas lietotājiem ar piešķirtajām atļaujām ļauj maskēties par šo lietotāju. Maskēšanās laikā izvēlnē parādīsies saite "pārslēgties atpakaļ" uz oriģinālo lietotāju. Maskēšanās laikā iespēja maskēties par citu lietotāju netiks rādīta. Visi maskēšanās notikumu tiek reģistrēti, un tiks uzstādīts $user->masquerading; to var parādīt tēmā.</p><p>Maskēšanās uzstādījumos tiek rādīts lomu saraksts; ikviena atzīmētā loma tiek uzskatīta par "administratoru" un lai maskētos par to ir nepieciešama "maskēties par administratoru" atļauja.Lietotājs #1, neatkarīgi no lomām, automātiski tiek uzskatīts par administratoru.</p>

en: Roles that are considered "administrators" for masquerading
lv: Lomas, kuras tiek uzskatītas par maskēšanās "administratoriem"

en: Menu <em>Quick Switch</em> user
lv: Izvēlnes <em>Ātrās pārslēgšanās</em> lietotājs

en: Enter the username of an account you wish to switch easily between via a menu item.
lv: Ievadiet lietotāja vārdu, uz kuru vēlaties pārslēgties, izmantojot izvēlni.

en: Masquerade Block <em>Quick Switch</em> users
lv: Maskēšanās bloka <em>Ātrās pārslēgšanās</em> lietotāji

en: Enter the usernames, separated by commas, of accounts to show as quick switch links in the Masquerade block.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītus lietotāju vārdus, kurus rādīt Maskēšanās blokā kā ātrās pārslēgšanās saites.

en: %user does not exist. Please enter a valid username.
lv: %user neeksistē. Lūdzu, ievadiet derīgu lietotāja vārdu.

en: Masquerade settings
lv: Maskēšanās uzstādījumi

en: Enter the users this user is able to masquerade as
lv: Ievadiet lietotājus, par kuriem šis lietotājs var maskēties

en: %user is not a valid user name.
lv: %user nav derīgs lietotāja vārds.

en: You are masquerading as <a href="@user-url">%masq_as</a>.
lv: Jūs maskējaties par <a href="@user-url">%masq_as</a>.

en: You are already masquerading. Please <a href="@unswitch">switch back</a> to your account to masquerade as another user.
lv: Jūs šobrīd jau maskējaties. Lūdzu, <a href="@unswitch">pārslēdzieties atpakaļ</a> uz savu kontu, lai maskētos par citu lietotāju.

en: You cannot masquerade as yourself. Please choose a different user to masquerade as.
lv: Jūs nevarat maskēties par sevi. Lūdzu, izvēlieties citu lietotāju, par kuru maskēties.

en: Structure
lv: Uzbūve

en: You are masquerading as %anonymous.
lv: Jūs maskējaties par %anonymous.

en: Enter the username to masquerade as.
lv: Ievadiet lietotāju vārdu, par kuru maskēties.

en: Unique
lv: Unikāls

en: Check for updates of disabled modules and themes
lv: Pārbaudīt atjauninājumu pieejamību izslēgtajiem moduļiem un tēmām.

en: styles
lv: stili

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: The maximum number of characters this field can be.
lv: Maksimālais lauka garums simbolos

en: Count the number 0 as empty
lv: Uzskatīt skaitli 0 par "nav rezultātu"

en: Hide if empty
lv: Paslēpt ja nav vērtību

en: Starting value
lv: Sākuma vērtība

en: Specify the number the counter should start at.
lv: Norādiet skaitli ar kuru tiks sākta skaitīšana.

en: Does not start with
lv: Nesākas ar

en: Does not end with
lv: Nebeidzas ar

en: Title of the feed.
lv: Barotnes nosaukums.

en: Length is shorter than
lv: Garums ir mazāks kā

en: shorter than
lv: īsāks kā

en: Length is longer than
lv: Garums ir lielāks par

en: longer than
lv: garāks kā

en: Exposed form
lv: Eksponētā forma

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Render
lv: Atveidot

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: The unique ID of the comment.
lv: Komentāra unikālais ID.

en: The name left by the comment author.
lv: Vārds, ko atstājis komentāra autors.

en: The email address left by the comment author.
lv: E-pasta adrese, ko atstāja komentāra autors.

en: The home page URL left by the comment author.
lv: Komentāra autora ievadīts mājaslapas URL.

en: The URL of the comment.
lv: Komentāra URL.

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: The URL of the comment's edit page.
lv: Komentāra rediģēšanas lapas URL.

en: The date the comment was posted.
lv: Komentāra iesūtīšanas datums.

en: The number of comments posted on a node.
lv: Mezglam pievienoto komentāru skaits.

en: New comment count
lv: Jaunu komentāru skaits

en: The type of the node.
lv: Nodes tips

en: Date changed
lv: Datums izmainīts

en: The author of the node.
lv: Nodes autors

en: Poll winner
lv: Aptaujas uzvarētājs

en: Last view
lv: Pēdējais skatījums

en: The date on which a visitor last read the node.
lv: Datums, kad apmeklētājs pēdējo reizi ir lasījis nodi

en: The slogan of the site.
lv: Vietnes sauklis.

en: The administrative email address for the site.
lv: Vietnes administratīvā e-pasta adrese.

en: The URL of the site's front page.
lv: Vietnes sākumlapas URL.

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: The unique ID of the uploaded file.
lv: Unikālais augšupielādētās datnes ID.

en: The size of the file, in kilobytes.
lv: Faila izmērs, norādīts kilobaitos.

en: The date the file was most recently changed.
lv: Datums kad veiktas pēdējas izmaiņas ar datni.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lv: Unikāls termina identitātes identifikators.

en: The name of the taxonomy term.
lv: Termina vārds.

en: The optional description of the taxonomy term.
lv: Neobligāts termina skaidrojums.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lv: Ar terminu atzīmēto nožu skaits.

en: The URL of the taxonomy term.
lv: Taksonomijas termina URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lv: Vārdnīca, kurai taksonomijas termins pieder.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lv: Taksonomijas termina vecāktermins, ja tāds eksistē.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lv: Unikālais taksonomijas vārdnīcas ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcas nosaukums.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lv: Neobligāts taksonomijas vārdnīcas apraksts.

en: Term count
lv: Terminu skaits

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lv: Taksonomijas vārdnīcai piederošo terminu skaits.

en: The unique ID of the user account.
lv: Lietotāja konta unikālais ID.

en: The login name of the user account.
lv: Lietotāja konta lietotājvārds.

en: The email address of the user account.
lv: Lietotāja konta e-pasta adrese.

en: The URL of the account profile page.
lv: Konta profila lapas URL.

en: All parent terms
lv: Visi vecāktermini

en: Enter the characters shown in the image.
lv: Ievadiet simbolus, kas redzami attēlā.

en: Default country
lv: Noklusētā valsts

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lv: @count neatļauta(s) HTML virkne(s) failā %file

en: (active tab)
lv: (aktīvā cilne)

en: Status message
lv: Statusa ziņojums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lv: Īss bloka apraksts. Tiek lietots <a href="@overview">Bloku administrācijas lapā</a>.

en: Cache blocks
lv: Kešot blokus

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Add new @node_type
lv: Jauns ieraksts:  @node_type

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca

en: Update style
lv: Atjaunināt stilu

en: Add effect
lv: Pievienot efektu

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Date type
lv: Datuma tips

en: Localize
lv: Lokalizēt

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lv: Maksimālais saites un visu tās pēcteču dziļums ir fiksēts ar !maxdepth. Dažas izvēlnes saites var nebūt pieejamas kā vecāki, ja izvēloties tās pārsniegs šo limitu.

en: manage display
lv: pārvaldīt attēlojumu

en: Preview before submitting
lv: Pārlūkot pirms apstiprināšanas

en: Author username and publish date will be displayed.
lv: Attēlots tiks autora lietotajvārds un publicēšanas datums.

en: <em>Edit @type</em> @title
lv: <em>Rediģēt @type</em> @title

en: Revision log message
lv: Piezīmes par labojumu

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lv: Maksimālais rakstu skaits pārskata lapās kā, piem., priekšējā lapā.

en: Users may set their own time zone.
lv: Lietotāji var iestatīt savas laika zonas.

en: Time zone for new users
lv: Jauno lietotāju laika zona

en: Default time zone.
lv: Noklusētā laika zona.

en: Empty time zone.
lv: Tukša laika zona.

en: There is currently no content classified with this term.
lv: Ar šo terminu pagaidām nav saistīts nekāds saturs.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Picture directory
lv: Attēlu direktorijs

en: Account cancellation confirmation
lv: Konta anulēšanas apstiprinājums

en: Account canceled
lv: Konts anulēts

en: Weak
lv: Vājš

en: Fair
lv: Vidējs

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>lapas</em> statiskam saturam, piemēram lapai  'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītu vārdu sarakstu, lai aprakstītu saturu.

en: Fixed width
lv: Fiksēts platums

en: Image style
lv: Attēla stils

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
lv: Apgabala iezīme, kas tiks attēlota tikai administratoram.

en: Exposed
lv: Eksponēts

en: Display all items
lv: Rādīt visus vienumus

en: Display a specified number of items
lv: Parādīt noteiktu skaitu vienības.

en: Exposed form style
lv: Eksponētās formas stils

en: Authentication module
lv: Autentifikācijas modulis

en: Select list options
lv: Atlases sarakstu iespējas

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lv: Ievadiet savu paroli, lai mainītu %mail vai %pass. !request_new.

en: Current password
lv: Pašreizējā parole

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Attachment before
lv: Pielikums pirms

en: Attachment after
lv: Pielikums pēc

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstu</em> uz laiku jūtigam saturam, piemēram ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Translation update status
lv: Tulkojumu atjaunināšanas statuss

en: There are available updates
lv: Ir pieejami jauni atjauninājumi

en: All your translations are up to date
lv: Visi jaunākie tulkojumi

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Disable serving of private files
lv: Atspējot privāto datņu attēlošanu

en: Enter a comma separated list of user names that this user can masquerade as.
lv: Ievadiet ar komatiem atdalītus lietotāju vārdus, par kuriem šis lietotājs var maskēties.

en: It is not possible to masquerade in off-line mode as !user does not have the %config-perm permission. Please <a href="@site-maintenance">set the site status</a> to "online" to masquerade as !user.
lv: Bezsaistes režīmā nav iespējams maskēties, jo !user nav %config-perm atļaujas. Lūdzu, <a href="@site-maintenance">uzstādiet vietnes statusu</a> uz "tiešsaistē", lai maskētos par !user.

en: It is not possible to masquerade in off-line mode as %user does not have the %config-perm permission. Please <a href="@site-maintenance">set the site status</a> to "online" to masquerade as %user.
lv: Bezsaistes režīmā nav iespējams maskēties, jo %user nav %config-perm atļaujas. Lūdzu, <a href="@site-maintenance">uzstādiet vietnes statusu</a> uz "tiešsaistē", lai maskētos par %user.

en: You are now masquerading as !masq_as.
lv: Jūs maskējaties par !masq_as.

en: You are no longer masquerading as !masq_as and are now logged in as !user.
lv: Jūs vairs nemaskējaties par !masq_as un tagad esat pieslēdzies kā !user.

en: This user requires administrative permissions to switch to the user %user.
lv: Šim lietotājam nepieciešamas administratīvās atļaujas lai pārslēgots uz lietotāju %user.

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: New type:
lv: Jauns tips:

en: - Use default -
lv: - Noklusējums -

en: New field name
lv: Jaunā lauka nosaukums.

en: No information
lv: Nav informācijas

en: Automatic update configuration
lv: Automātisko atjauninājumu konfigurācija

en: Error opening socket @socket
lv: Kļūda atverot kontaktligzdu @socket

en: Recent log messages
lv: Jaunākās žurnāla ziņas

en: Linked to content
lv: Sasaitēts ar saturu

en: Linked to file
lv: Sasaitēts ar failu

en: Administrative overlay
lv: Administratīvais pārklājums

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lv: Apakšdirektorijs failu augšupielādes direktorijā, kur tiks glabāti attēli.

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
lv: Ja jūs nelietojat WYSIWYG redaktoru, šī iespēja atļaus jums pievienot attēlus vai datnes kā <strong>html kodu jebkurā vienkāršā teksta laukā</strong>. Ievadiet ar <strong>komatu atdalītus textarea elementu ID</strong> kuros jūs vēlēsieties izmantot IMCE. * ir aizstājējzīme. Mājiens: Body lauku ID lielākajā daļā node tipu sākās ar edit-body*.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
lv: IMCE padod visas datnes no privātām datņu mapēm neierobežojot piekļuvi. Tas atļauj anonīmi piekļūt jebkurai datnei(/system/files/filename), izņemot, ja kāds modulis to neaizliedz. Šeit jūst varat atspējot šo iespēju.

en: Nothing
lv: Nekas

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: The name of the item; e.g. node.
lv: Vienuma nosaukums, piemēram, mezgls.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
lv: Vienuma veids, vai nu modulis, tēma vai tēmas_dzinējs.

en: This user is already %user.
lv: Šis lietotājs jau ir %user.

en: Aggregate JavaScript files.
lv: Apvienot JavaScript datnes.

en: Masquerade as user
lv: Maskēties par lietotāju

en: Masquerade as another user.
lv: Maskēties par citu lietotāju.

en: Masquerade as admin
lv: Maskēties par administratoru

en: Masquerade as the site admin (UID 1).
lv: Maskēties par vietnes administratoru (UID 1).

en: Administer Masquerade
lv: Administrēt Maskēšanos

en: Perform administration tasks and configure the Masquerade module.
lv: Veikt administrēšanas uzdevumus un konfigurēt Maskēšanās moduli.

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
lv: Piesaistīt profilus lietotāju lomām pieejamajā failsistēmā. Jūsu noklusētā failsistēma ir %name.

en: Access the views administration pages.
lv: Piekļūt administratora lapas skatiem.

en: Bypass access control when accessing views.
lv: Apiet piekļuves kontroli, kad piekļūst skatiem.

en: Add new view
lv: Pievienot jaunu skatu

en: HTML element
lv: HTML elements

en: Label HTML element
lv: Iezīmes HTML elements

en: Place a colon after the label
lv: Pēc iezīmes ievietot kolu

en: Wrapper HTML element
lv: Aptverošais HTML elements

en: Add default classes
lv: Pievienot noklusētās klases

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
lv: Lietot skata noklusētās klases lai identificētu lauku, lauka iezīmi un lauka saturu.

en: Use absolute path
lv: Lietot absolūto adresi

en: Rel Text
lv: REL teksts

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
lv: Iekļaujiet REL parametru lietojot "lightbox2" vai citas "javascript" utilītas

en: Preserve certain tags
lv: Atstāt specifiskus tagus

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
lv: Norādiet HTML tagus kurus nepieciešams atstāt izņemšanas procesā. Piemēram &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; atstās p un br elementus.

en: Format plural
lv: Formāta daudzskaitlis

en: If checked, special handling will be used for plurality.
lv: Ja iezīmēts, daudzskaitlībai tiks lietota īpaša forma.

en: Singular form
lv: Vienstkaitļa forma

en: Text to use for the singular form.
lv: Teksts, ko lietot vienskaitļa formai.

en: Plural form
lv: Daudzskaitļa forma

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
lv: Teksts ko lietot daudzskaitļa formai. @count tiks saizvietots ar vērtību.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
lv: Nobīde no tekošā laika, piemēram "!example1" vai "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāms skata nosaukums. Tas var saturēt tikai mazos burtus, ciparus un apakšsvītras.

en: Date and time of when the comment was created.
lv: Datums un laiks, kad komentārs tika izveidots.

en: Date and time of when the comment was last updated.
lv: Datums un laiks, kad komentārs pēdējo reizi tika atjaunināts.

en: Approved comment
lv: Apstiprināts komentārs

en: File Usage
lv: Faila pielietojums

en: The module managing this file relationship.
lv: Modulis, kas pārvalda šī faila attiecību.

en: The type of entity that is related to the file.
lv: Entītijas, kas ir saistīta ar šo failu, veids.

en: The number of times the file is used by this entity.
lv: Skaits, cik reižu fails ir izmantots šajā entītijā.

en: term from !field_name
lv: termins no !field_name

en: Disable SQL rewriting
lv: Izslēgt SQL pārrakstīšanu

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: Content access
lv: Piekļuve saturam

[ctx: datetime]
en: Year
lv: Gads

[ctx: datetime]
en: Month
lv: Mēnesis

[ctx: datetime]
en: Week
lv: Nedēļa

[ctx: datetime]
en: Day
lv: Diena

[ctx: datetime]
en: Hour
lv: Stunda

[ctx: datetime]
en: Minute
lv: Minūte

[ctx: datetime]
en: Second
lv: Sekunde

en: The year is invalid.
lv: Izvēlētais gads ir nederīgs

en: The month is invalid.
lv: Izvēlētais mēnesis ir nederīgs.

en: The day is invalid.
lv: Izvēlētā diena ir nederīga.

en: The hour is invalid.
lv: Izvēlētā stunda ir nederīga.

en: The minute is invalid.
lv: Izvēlētā minūte ir nederīga.

en: The second is invalid.
lv: Izvēlētā sekunde ir nederīga.

[ctx: date_order]
en: First
lv: Pirmais

[ctx: date_order]
en: Second
lv: Otrais

[ctx: date_order]
en: Third
lv: Trešais

[ctx: date_order]
en: Fourth
lv: Ceturtais

[ctx: date_order]
en: Fifth
lv: Piektais

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
lv: Pēdējais

[ctx: date_nav]
en: Prev
lv: Iepriekšējais

[ctx: date_nav]
en: Next
lv: Nākamais

[ctx: day_name]
en: Sunday
lv: Svētdiena

[ctx: day_name]
en: Monday
lv: Pirmdiena

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lv: Otrdiena

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lv: Trešdiena

[ctx: day_name]
en: Thursday
lv: Ceturtdiena

[ctx: day_name]
en: Friday
lv: Piektdiena

[ctx: day_name]
en: Saturday
lv: Sestdiena

en: 5 minute
lv: 5 minūtes

en: 15 minute
lv: 15 minūtes

en: Content revisions
lv: Satura revīzijas

en: Bypass views access control
lv: Apiet pieejas kontroli

en: No results behavior
lv: Kad nav rezultātu

en: Edit @section
lv: Labot @section

en: Edit this view to add a display.
lv: Rediģē šo skatu lai pievienotu attēlojumu

en: Add view from template
lv: Pievienot skatu no šablona

en: View to insert
lv: Skats ko ievietot

en: The view to insert into this area.
lv: Skats ko ievietot šajā apgabalā.

en: Inherit contextual filters
lv: Mantot konteksta filtrus

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
lv: Ja iezīmēts, skats pārmantos kontekstuālos filtrus no vecāka elementa.

en: Recursion detected in view @view display @display.
lv: Skata @view @display attēlā atklāta rekursija.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
lv: Kad filtra vērtība <em>NAV</em> adresē (URL)

en: Exception value
lv: Izņēmuma vērtība

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
lv: Ja tiks atriezta šī vērtība, filtrs tiks ignorēts; t.i. "visas vērtības"

en: Display all results for the specified field
lv: Attēlot visas norādītā lauka vērtības

en: Provide default value
lv: Norādīt noklusēto vērtību

en: Display contents of "No results found"
lv: Rādīt "Nav rezultātu" saturu

en: Number of records
lv: Ierakstu skaits

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lv: Noklusētais kārtojums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Date
lv: Datums
    Kontekstā: Kārtošanas secība

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lv: Ciparu
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
lv: Ja ieslēgts, lietotājs var ievadīt vairākas vērtības sekojošā formātā: 1+2+3 (priekš "OR") vai 1,2,3 ("AND") nosacījumu izveidei

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lv: Alfabētiski
    Kontekstā: Kārtošanas secība

en: Create a label
lv: Izveidot iezīmi

en: Enable to create a label for this field.
lv: Ieslēgt lai izveidotu iezīmi

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt lauku, piemēram H1, H2, utt.

en: Create a CSS class
lv: Izveidot CSS klasi

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
lv: Izvēlies HTML elementu kurā ietīt iezīmi, piemēram H1, H2 utt.

en: Rewrite results
lv: Pārrakstīt rezultātus

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
lv: Ieslēgt lai pārrakstītu lauka izvadi ar pielāgotu tekstu vai aizvietotājtokeniem.

en: Replace spaces with dashes
lv: Aizvietot atstarpes ar strīpām

en: External server URL
lv: Ārējā resursdatora adrese (URL)

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
lv: Pilnas ārējo resursdatoru adreses (URL): piemēram 'http://www.example.com' vai 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
lv: Ieslēgt lauka vērtības saīsināšanu līdz konkrētam simbolu skaitam

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
lv: Pārvērst "newline" par HTML &lt;br&gt; tagu

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
lv: Ja atzīmēts, visi "newline" simboli (piemēram "\n") tiks pārveidoti par HTML &lt;br&gt; tagiem.

en: No results text
lv: Tukša rezultāta teksts

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
lv: Iespējot "nav rezultātu" tekstu ja lauks atgriež skaitli 0.

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
lv: Kā jāattēlo serializētus datus. Varat lietot pielāgotu masīva/objekta atslēgu vai "print_r" pilnai vērtību izvadei.

en: Full data (unserialized)
lv: Pilni dati (neserializēti)

en: Full data (serialized)
lv: Pilni dati (serializēti)

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Filtrs netiek parādīts apmeklētājiem. Eksponējiet to, lai lietotāji varētu to mainīt.

en: Expose filter
lv: Eksponēt filtru

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis filtrs ir eksponēts. Ja jūs to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide filter
lv: Paslēpt filtru

en: Expose operator
lv: Eksponēt operatoru

en: Allow the user to choose the operator.
lv: Atļaut lietotājam izvēlēties atlases parametru operatoru.

en: Allow multiple selections
lv: Atļaut vairākas izvēles

en: Enable to allow users to select multiple items.
lv: Atļaut lietotājiem izvēlēties vairākus vienumus.

en: Remember the last selection
lv: Atcerēties pēdējo izvēli

en: Enable to remember the last selection made by the user.
lv: Iespējot lietotāja pēdējās izvēles atcerēšanos.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
lv: Ja lauks tiek eksponēts, obligāti jānorāda vērtību.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
lv: Iespējot tādu vienumu paslēpšanu, kuri nesatur šo relāciju

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Eksponējiet to, lai atļautu lietotājiem to mainīt.

en: Expose sort
lv: Eksponēt kārtotāju

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
lv: Šis kārtotājs ir eksponēts. Ja to paslēpsiet, lietotāji nevarēs to mainīt.

en: Hide sort
lv: Paslēpt kārtotāju

en: Provide description
lv: Apraksts

en: Save & exit
lv: Saglabāt un iziet

en: Continue & edit
lv: Turpināt un labot

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
lv: Skats tika saglabāts. To var rediģēt zemāk norādītajā sarakstā.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lv: Veiciet izmaiņas skata displejos zemāk vai izveidojiet jaunus displejus.

en: edit view name/description
lv: labot skata nosaukumu/aprakstu

en: analyze view
lv: analizēt skatu

en: clone view
lv: klonēt skatu

en: export view
lv: eksportēt skatu

en: revert view
lv: atgriezt skatu

en: delete view
lv: dzēst skatu

en: Add !display
lv: Pievienot !display

en: @display_title details
lv: @display_title detaļas

en: Auto preview
lv: Automātisks priekšskatījums

en: Unformatted list
lv: Neformatēts saraksts

en: Contextual filters
lv: Konteksta filtri

en: contextual filters
lv: konteksta filtri

en: Contextual filter
lv: Konteksta filtrs

en: contextual filter
lv: konteksta filtrs

en: no results behavior
lv: kad nav rezultātu

en: The content title.
lv: Satura virsraksts.

en: Content revision
lv: Satura revīzija

en: PHP contextual filter code
lv: Konteksta filtra PHP kods

en: Clone of | Clone @count of
lv[0]: Klons
lv[1]: @count. klons no

en: Hide view
lv: Paslēpt skatu

en: Filter by @title:
lv: Filtrēt pēc @title:

en: Filter by author.
lv: Filtrēt pēc autora.

en: Filter by language.
lv: Filtrēt pēc valodas.

en: This display is disabled.
lv: Displejs ir izslēgts

en: reorder displays
lv: pārkārtot displejus

en: clone @display_title
lv: klonēt @display_title

en: delete @display_title
lv: dzēst @display_title

en: disable @display_title
lv: izslēgt @display_title

en: undo delete of @display_title
lv: atcelt @display_title dzēšanu

en: The selected style or row format does not utilize fields.
lv: Izvēlētais stils vai rindu formāts laukus neizmanto.

en: Appears in: @bundles.
lv: Pieejams: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
lv: Šis ir @group: @field aizstājvārds.

en: Also known as: !also.
lv: Zināms arī kā: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
lv: Delta - Pieejams: @bundles.

en: Today (page)
lv: Šodien (lapa)

en: Today (block)
lv: Šodien (bloks)

en: The taxonomy term name.
lv: Taksonomijas termina nosaukums.

en: Has taxonomy term ID
lv: Ir taksonomijas termina ID

en: Has taxonomy term
lv: Ir taksonomijas termins

en: All taxonomy terms
lv: Visi taksonomijas termini

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lv: Ir taksonomijas termina ID (ar dziļumu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lv: Ir taksonomijas termini (ar dziļumu)

en: @entity using @field
lv: @entity, kas izmanto @field

en: Taxonomy term ID from URL
lv: Taksonomijas termina ID no URL

en: Please select at least one item.
lv: Izvēlieties vismaz vienu ierakstu.

en: Configure filters
lv: Konfigurēt filtrus

en: Upcoming events block
lv: Gaidāmo notikumu bloks

en: 10 minute
lv: 10 minūtes

en: 30 minute
lv: 30 minūtes

en: !start-date to !end-date
lv: !start-date līdz !end-date

en: The value @date does not match the expected format.
lv: Vērtība @date neatbilst vajadzīgam formātam.

[ctx: datetime]
en: Date
lv: Datums

[ctx: datetime]
en: Time
lv: Laiks

en: file from !field_name
lv: fails no !field_name

en: View: @view - Display: @display
lv: Skats: @view - Attēlojums: @display

en: Overview of fields used in all views.
lv: Skatā lietoto lauku pārskats

en: 1 item
lv: 1 ieraksts

en: Tokens related to views.
lv: Skatam raksturīgie marķieri

en: The human-readable name of the view.
lv: Cilvēka lasāms skata nosaukums

en: The description of the view.
lv: Skata apraksts

en: The machine-readable name of the view.
lv: Skata mašīn-lasāmais nosaukums

en: The title of current display of the view.
lv: Patreizējā skata attēlojuma visraksts

en: The URL of the view.
lv: Skata saite (url)

en: -Select-
lv: -Izvēlēties-

en: Example: !example
lv: Piemērs: !example

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
lv: Šim laukam jūs vara izmantot HTML kodu. Sekojoši aizvietojuma šabloni ir pieejami

en: Displays the link in contextual links
lv: Rādīt saiti kontakta saitēs

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lv: Visi esošie tulkojumi tiek paturēti, pievienoti tiek tikai jauni tulkojumi.

en: Date and Calendar Documentation
lv: Datuma un kalendāra dokumentācija

en: Contextual Links
lv: Konteksta Saite

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
