Mica Distribution (7.x-8.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Download
uk: Завантаження

en: Help
uk: Довідка

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Community
uk: Спільнота

en: Forums
uk: Форуми

en: Primary
uk: Основні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: User menu
uk: Меню користувача

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Top Bar
uk: Верхня панель
