Mirrors Import Export (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Submit
ug: يوللاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Text
ug: تېكىست
