MoneySuite (7.x-10.2) - en to fa translation catalogue (367 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Transaction ID
fa: شناسه تراکنش

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Item
fa: آیتم

en: Transactions
fa: تراکنش‌ها

en: Type
fa: نوع

en: Actions
fa: عملکردها

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Currency
fa: واحد پول

en: Action
fa: عملکرد

en: Quantity
fa: تعداد

en: Purchased
fa: فروخته شد

en: Help Text
fa: متن راهنما

en: Download
fa: دانلود

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Field
fa: فیلد

en: Label
fa: برچسب

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: History
fa: تاریخچه

en: Filename
fa: نام فایل

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Text
fa: متن

en: User Name
fa: نام کاربر

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Email Address
fa: آدرس پست الکترونیکی

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Activated
fa: فعال‌شده

en: All
fa: همه

en: days
fa: روزها

en: Active
fa: فعال

en: Done
fa: انجام

en: Year
fa: سال

en: Page
fa: صفحه

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Added
fa: اضافه شده

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Module
fa: ماژول

en: Never
fa: هیچوقت

en: You must enter a valid e-mail address.
fa: شما باید یک نشانی پست الکترونیک معتبر وارد کنید.

en: From
fa: از

en: Signature
fa: امضا

en: Widget type
fa: نوع

en: Click here
fa: کلیک کنید

en: Mode
fa: سبک

en: Success
fa: موفقیت

en: N/A
fa: هیچ

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: 1 year
fa: یک سال

en: Default Currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Card Type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card Number
fa: شماره کارت اعتباری

en: Start Date
fa: تاریخ شروع

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ساختار

en: Qty
fa: تعداد

en: Price
fa: قیمت

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Product ID
fa: شناسه‌ی محصول

en: Amount
fa: مقدار

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Phone
fa: تلفن

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Send
fa: ارسال

en: Desc
fa: نزولی

en: Invoice
fa: صورتحساب

en: Code
fa: کد

en: Inactive
fa: غیرفعال

en: Stock
fa: موجودی

en: Owner
fa: مالک

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Members
fa: اعضا

en: Method
fa: روش

en: Day
fa: روز

en: here
fa: اینجا

en: End
fa: پایان

en: January
fa: ژانویه

en: February
fa: فوریه

en: March
fa: مارس

en: April
fa: آوریل

en: May
fa: می

en: June
fa: ژوئن

en: July
fa: ژوئیه

en: August
fa: اوت

en: September
fa: سپتامبر

en: October
fa: اکتبر

en: November
fa: نوامبر

en: December
fa: دسامبر

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Note
fa: یادداشت

en: Other
fa: ساير

en: Backup
fa: پشتیبان

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: SKU
fa: مدل

en: Deny
fa: رد کردن

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Destination
fa: مقصد

en: Class
fa: کلاس

en: Users
fa: کاربران

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Clone
fa: تکرار

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: سفارش

en: Random
fa: تصادفی

en: Phone Number
fa: شماره تلفن

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Pattern
fa: الگو

en: Template
fa: قالب

en: Level
fa: سطح

en: Expiration
fa: انقضا

en: Expiration Date
fa: تاریخ انقضا

en: Duration
fa: مدت

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 3 Months
fa: ۳ ماه

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: 1 Year
fa: ۱ سال

en: Server settings
fa: تنظیمات سرور

en: First Name
fa: نام

en: Last Name
fa: نام خانوادگی

en: City
fa: شهر

en: Phone number
fa: شماره تلفن

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Rules
fa: قوانین

en: Modified
fa: اصلاح گردید

en: Hidden
fa: پنهان

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Display name
fa: نمایش نام

en: day
fa: روز

en: Default Display
fa: نمایش پیش‌فرض

en: Your Name
fa: نام شما

en: Entity
fa: عنصر

en: None.
fa: هیچکدام.

en: Fixed
fa: ثابت

en: Revert
fa: بازگشت

en: Hours
fa: ساعت

en: Production
fa: محصولات

en: Info
fa: اطلاعات

en: Taxes
fa: مالیات‌ها

en: Match
fa: مطابق است

en: Installed
fa: نصب شده

en: Activation
fa: فعال‌سازی

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Day(s)
fa: روز

en: Week(s)
fa: هفته

en: Year(s)
fa: سال

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Shipping address
fa: آدرس جهت تحویل کالا

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Failed
fa: ناموفق

en: Refund
fa: استرداد

en: Products
fa: محصولات

en: Total:
fa: مجموع:

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: User name
fa: نام کاربری

en: Credit
fa: اعتبار

en: Referrals
fa: معرفی ها

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Apply
fa: تایید

en: Select
fa: انتخاب

en: Approval queue
fa: صف تایید

en: Publish
fa: انتشار

en: years
fa: سال‌ها

en: @count days
fa: @count روز

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: @count weeks
fa: @count هفته

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: ,
fa: ،

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
fa: خطایی در هنگام پرداخت رخ داده است. لطفاْ با ما تماس بگیرید تا از ارسال سفارش خود اطمینان حاصل فرمایید.

en: A payment has been accepted.
fa: یک پرداخت تائید شد.

en: Secret Key
fa: کلید رمز

en: Plan
fa: پلن

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Usage
fa: کاربرد

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Addresses
fa: آدرس‌ها

en: Zip
fa: کد پستی

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: Euro
fa: یورو

en: Subscriber
fa: مشترک

en: Opened
fa: باز

en: Offset
fa: جابجایی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Print
fa: چاپ

en: Expiration Settings
fa: تنظیمات انقضا

en: Account
fa: حساب

en: Canadian Dollar
fa: دلار کانادا

en: Fee
fa: کارمزد

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Revenue
fa: درآمد

en: Submit Order
fa: ارسال سفارش

en: Australian Dollar
fa: دلار استرالیا

en: Japanese Yen
fa: ین ژاپن

en: Swiss Franc
fa: فرانک سوئیس

en: Started
fa: شروع‌شده در

en: Shipping Address:
fa: نشانی حمل و نقل:

en: Order #:
fa: سفارش #:

en: Signup
fa: عضویت

en: Enter
fa: ورود

en: No response
fa: پاسخی دریافت نشد

en: Order complete
fa: تکمیل سفارش

en: Tax
fa: مالیات

en: Test Mode
fa: حالت آزمایشی

en: Email Settings
fa: پیکربندی پست الکترونیکی

en: API Login ID
fa: شناسه ورود API

en: Transaction Key
fa: کلید تراکنش

en: AIM settings
fa: تنظیمات AIM

en: Live transactions in a live account
fa: انجام تراکنش های حقیقی در یک حساب حقیقی

en: Test transactions in a live account
fa: انجام تراکنش های آزمایشی در یک حساب حقیقی

en: ARB settings
fa: تنظیمات ARB

en: MD5 Hash
fa: رمز عبور کاربر (به صورت کد شده)

en: CIM settings
fa: تنظیمات CIM

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
fa: ایجاد یک پروفایل CIM برای ذخیره‌ی CC جهت استفاده‌های آتی

en: Type: @type<br />ID: @id
fa: نوع: @type<br />شناسه: @id

en: Address information is unavailable
fa: اطلاعات آدرس موجود نمی باشد

en: Not Processed
fa: پردازش نشده

en: Unit of time
fa: منطقه زمانی

en: Expiration Month
fa: ماه انقضا

en: Are you sure you want to delete this payment?
fa: آیا از حذف این پرداخت اطمینان دارید؟

en: Review order
fa: مرور سفارش

en: Submit order
fa: ثبت سفارش

en: API server
fa: سرویس دهنده API

en: API username
fa: نام کاربری API

en: API password
fa: گذرواژه API

en: Payment action
fa: عملیات پرداخت

en: Service not supported
fa: این سرویس پشتیبانی نمی‌شود

en: An unknown error occurred.
fa: یک خطای ناشناخته رخ داده است

en: No match
fa: مطابقت ندارد

en: Service not available
fa: این سرویس موجود نمی‌باشد

en: Unkown error
fa: خطای ناشناخته

en: Apply to order
fa: تخصیص به سفارش

en: Delete option
fa: حذف گزینه

en: Cart settings
fa: تنظیمات سبد خرید

en: Hide block if cart is empty.
fa: اگر سبد خرید خالی بود بلوک را مخفی کن.

en: Minute(s)
fa: دقیقه (ها)

en: Hour(s)
fa: ساعت (ها)

en: View your purchased files.
fa: فایل‌های خریداری شده خود را مشاهده کنید.

en: File downloads
fa: بارگیری‌های فایل

en: File Downloads
fa: بارگیری‌های فایل

en: expires on @date
fa: در تاریخ @date منقضی می‌شود

en: No downloads found
fa: هیچ دانلودی یافت نشد

en: Search using date range.
fa: جستجو بر حسب بازه‌ی زمانی

en: Purchasing Information:
fa: اطلاعات خرید:

en: E-mail Address:
fa: نشانی پست الکترونیکی:

en: Billing Address:
fa: نشانی صورتحساب:

en: Shipping Phone:
fa: تلفن حمل و نقل:

en: Payment Method:
fa: روش پرداخت:

en: Order Summary:
fa: خلاصه سفارش:

en: Street address 1
fa: آدرس خیابان 1

en: Street address 2
fa: آدرس خیابان 2

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Bundle
fa: بسته

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: Dashboard
fa: میزکار

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
fa: درگاه Authorize.net نیاز به توابع کتابخانه‌ای <a href='!curl_url'>cURL</a> دارد.

en: view order
fa: مشاهده سفارش

en: Error message from PayPal:<br />@message
fa: پیغام خطا از PayPal:<br />@message

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
fa: هنگامی که دانلود شما پایان یافت، برای دانلود مجدد باید صفحه را دوباره باز کنید. (در صورتی که مجوز آن را داشته باشید)

en: Checkout form
fa: فرم تکمیل سفارش

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: Discounts
fa: تخفیف‌ها

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Faeroese
fa: فاروئی

en: Make sticky
fa: ماندگار کردن

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Fixed date
fa: تاریخ ثابت

en: log in
fa: ورود

en: Structure
fa: ساختار

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر

en: Order type
fa: نوع سفارش

en: Order Date:
fa: تاریخ سفارش:

en: Nothing
fa: هیچ

en: Afghan Afghani
fa: افغانی افغانستان

en: United States Dollar
fa: دلار ایالات متحده

en: PayPal Email
fa: آدرس پست الکترونیک PayPal

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر

en: Create Account
fa: ایجاد حساب

en: United Arab Emirates Dirham
fa: درهم امارات متحده عربی

en: Edit an Order
fa: ویرایش یک سفارش
