Newsletter (7.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (196 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Subscribers
uk: Читачі

en: Subject
uk: Тема

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Country
uk: Країна

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Statistics
uk: Статистика

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Options
uk: Опції

en: Created
uk: Створено

en: Welcome
uk: Вітання

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: Terms
uk: Терміни

en: Send
uk: Надіслати

en: Job
uk: Завдання

en: General
uk: Загальне

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Plain Text
uk: Простий текст

en: Template
uk: Шаблон

en: Operation
uk: Дія

en: First Name
uk: Ім'я

en: Last Name
uk: Прізвище

en: show
uk: показати

en: Gender
uk: Стать

en: Male
uk: Чоловіча

en: Female
uk: Жіноча

en: Confirmation
uk: Підтвердження

en: Manual
uk: Вручну

en: send
uk: відправлено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Lists
uk: Списки

en: Once
uk: Одноразово

en: e-mail
uk: ел.адреса

en: Standard
uk: Стандарт

en: Templates
uk: Шаблони

en: Gender:
uk: Стать:

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: Subscribed to
uk: Підписаний на

en: newsletter
uk: розсилання

en: Emails
uk: Повідомлення електронної пошти

en: No lists available.
uk: Списки відсутні.

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Edit Subscriber
uk: Редагувати читача

en: Confirmed
uk: Підтверджено

en: Add Subscribers
uk: Додати читачів

en: Country:
uk: Країна:

en: Add Template
uk: Додати шаблон

en: Graphic
uk: Графічний

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Job:
uk: Робота:

en: No templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: require
uk: вимагати

en: Administer newsletters
uk: Адміністрування розсилань

en: Access the newsletter administration pages.
uk: Доступ до адміністративних сторінок розсилань.

en: Subscribe newsletters
uk: Підписка на розсилання

en: Can subscribe to various newsletter lists.
uk: Можливість підписуватись на різноманітні списки розсилань.

en: Access newsletter statistics
uk: Доступ до статистики розсилань

en: Access the newsletter statistics pages.
uk: Доступ до сторінок статистики розсилань.

en: Newsletter: Subscribe
uk: Розсилання: Підписка

en: Subscribe to our Newsletters
uk: Підписатися на наші розсилання

en: Manage newsletters, subscribers, and settings.
uk: Керувати розсиланнями, читачами та налаштуваннями.

en: Watch general statistics.
uk: Перегляд загальної статистики.

en: Watch advanced JQuery statistics.
uk: Перегляд розширеної статистики з JQuery.

en: Create/Send
uk: Створити/Надіслати

en: Create and Send a Custom Newsletter
uk: Створити і надіслати власне розсилання

en: Find and manage newsletter lists.
uk: Пошук списків розсилань і керування ними.

en: List subscribers.
uk: Перелічити читачів.

en: Add New List
uk: Додати новий список

en: Add new newsletter list.
uk: Додати новий список розсилання.

en: Add New Subscriber
uk: Додати нового читача

en: Add new list subscriber.
uk: Додати нового читача списку

en: Add Subscribers (Mass)
uk: Додати читачів (масово)

en: Add subscribers.
uk: Додати читачів.

en: Administer newsletter templates.
uk: Адміністрування шаблонів розсилань.

en: Administer mail templates.
uk: Адміністрування шаблонів листів.

en: Add new mail Template
uk: Додати новий шаблон листа

en: Configure newsletter lists.
uk: Налаштувати списки розсилань

en: Subscribe to our newsletters.
uk: Підписатися на наші розсилання.

en: Confirm your subscription to our newsletters.
uk: Підтвердити вашу підписку на наші розсилання.

en: Confirm that you want to unsubscribe from our newsletters.
uk: Підтвердіть, що ви бажаєте відписатися від наших розсилань.

en: Send emails to subscribed users.
uk: Надіслати листи користувачам, що підписалися.

en: Compare the selected newsletters
uk: Порівняти позначені розсилання

en: Newsletter/List Title
uk: Заголовок розсилання/списку

en: Last Sent
uk: Останні надіслані

en: E-mails Sent
uk: Відправлено листів

en: Total Clicks
uk: Усього переходів

en: Opened(times)
uk: Відкрито(час)

en: Open Rate
uk: Частота відкриття

en: To be sent again
uk: Буде відправлено знову

en: No newsletters sent yet.
uk: Розсилань ще не відправлено.

en: Please Select an action to perform.
uk: Будь ласка, оберіть виконувану дію.

en: jQplot library is not present in your filesystem.
          You need to <a href=@url>download</a> it
          and extract all its files to @path
          folder, so the library is located to
          @path/jquery.jqplot.min.js
uk: Бібліотека jQplot відсутня у файловій системі.
          Необхідно її <a href=@url>завантажити</a>
          та розпакувати всі її файли у теку @path,
          щоб бібліотека розташовувалась у
          @path/jquery.jqplot.min.js

en: No statistics have been gathered yet.
uk: Статистики ще не зібрано.

en: All subscribers
uk: Всі читачі

en: A unique newsletter title
uk: Унікальний заголовок розсилання

en: Select the template this newsletter will use
uk: Оберіть шаблон, що буде використовувати це розсилання

en: Select the subscriber list this newsletter will use
uk: Оберіть список читачів, що отримують це розсилання

en: Please bare in mind that any change here will affect the template directly
uk: Будь ласка, майте на увазі, що будь-які зміни впливають безпосередньо на шаблон

en: Send Test e-mail
uk: Відправити тестовий лист

en: Newsletter queued for the next cron run
uk: Розсилання у черзі на наступний запуск крону

en: Send this newsletter draft now?
uk: Надіслати цю чернетку розсилання зараз?

en: Delete the following?
uk: Видалити наступне?

en: Are you sure you want to delete this newsletter draft?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю чернетку розсилання?

en: Draft deleted succesfully
uk: Чернетка успішно видалена

en: Are you sure you want to delete this newsletter?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це розсилання?

en: All statistics associated with this newsletter will be deleted too.
uk: Вся статистика, пов'язана з цим розсиланням також буде видалена.

en: Newsletter deleted succesfully
uk: Розсилання успішно видалено

en: Newsletter failed to delete
uk: Розсилання не вдалося видалити

en: Newsletter List with Manual send rate
uk: Список розсилань з ручною частотою відправки

en: <strong>Sent</strong> Newsletter Draft
uk: <strong>Відправлена</strong> Чернетка розсилання

en: No custom newsletters or drafts available.
uk: Власні розсилання чи чернетки недоступні.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter lists?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступні списки розсилань?

en: Delete the selected lists
uk: Видалити обрані списки

en: Send Rate
uk: Частота надсилань

en: Lists deleted successfully
uk: Списки успішно видалені

en: An unknown error occured,please try again
uk: Сталась невідома помилка, спробуйте ще раз

en: nodes of this list are published.
uk: матеріали цього списку опубліковані.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter list?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступні списки розсилань?

en: List deleted successfully
uk: Список успішно видалено

en: List updated successfully
uk: Список успішно оновлений

en: Add Subscriber
uk: Додати читача

en: Additional Info
uk: Додаткові відомості

en: Are you sure you want to delete the following newsletter subscribers?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступних читачів розсилання?

en: Delete the selected subscribers
uk: Видалити обраних читачів

en: Personal Info
uk: Особиста інформація

en: Firstname:
uk: Ім'я:

en: Lastname:
uk: Прізвище:

en: Yes, on
uk: Так, увімкнено

en: No subscribers yet.
uk: Читачі поки відсутні.

en: Subscriber deleted successfully
uk: Читач успішно видалений

en: Are you sure you want to delete the following newsletter subscriber?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступних читачів розсилання?

en: Are you sure you want to delete the following templates?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступні шаблони?

en: Delete the selected templates
uk: Видалити обрані шаблони

en: Templates deleted successfully
uk: Шаблони успішно видалені

en: Add new Template
uk: Додати новий шаблон

en: Are you sure you want to delete the following template?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити наступний шаблон?

en: Template deleted successfully
uk: Шаблон успішно видалений

en: This will also used as newsletter title.
uk: Це також буде використане як заголовок розсилання.

en: Template updated successfully
uk: Шаблон успішно оновлений

en: Suggested format: User &lt;user@example.com&gt;
uk: Пропонований формат: Користувач &lt;user@example.com&gt;

en: Track open rate
uk: Відстежувати частоту відкривань

en: Enable it, only if you really want the email to be tracked,
          since the method used might cause some email clients to mark your emails as spam
uk: Увімкніть, якщо ви дійсно хочете, щоб листи відстежувалися. Через цю функцію, деякі поштові клієнти можуть позначати ваші листи як спам

en: Number of Mails to Send per Cron Run
uk: Кількість листів, що відправляються за один запуск крону

en: The more newsletter lists the smaller this number should be.
uk: Чим більше списків розсилань, тим менше повинно бути це число.

en: Send confirmation email
uk: Надсилати лист-підтвердження

en: Attention: If you disable confirmation e-mails, users will be able to subscribe others without their permission.
uk: Увага: Якщо ви вимкнете підтвердження, користувачі зможуть підписувати інших користувачів без їх дозволу.

en: Send welcome email
uk: Відправляти лист-привітання

en: Send unsubscribe email, after a subscriber decides to unsubscribe
uk: Відправляти лист відмови від підписки, після того як читач вирішить відписатися.

en: Personal Info Form
uk: Форма особистої інформації

en: First Name (textfield)
uk: Ім'я (текстове поле)

en: Last Name (textfield)
uk: Прізвище (текстове поле)

en: Gender (select)
uk: Стать (список вибору)

en: Age Group (select)
uk: Вікова група (список вибору)

en: Job (textfield)
uk: Робота (текстове поле)

en: Country (select)
uk: Країна (список вибору)

en: Settings saved successfully
uk: Налаштування успішно збережено

en: Test mail sent successfully!
uk: Тестовий лист успішно надісланий!

en: Your test mail failed to be delivered.Please check your server logs for more information.
uk: Ваш тестовий лист не вдалося не доставити. Будь ласка, знайдіть додаткову інформацію в журналах серверу.

en: Newsletter test e-mail
uk: Тестовий лист розсилання

en: Newsletter list with newsletter id @news_id and list name @list_name sent to @sub with status code @status.
uk: Список розсилань з ідентифікатором розсилання @news_id і назвою @list_name відправлений на @sub з кодом стану @status.

en: Subscriber's First Name
uk: Ім'я читача

en: Subscriber's Last Name
uk: Прізвище читача

en: The date this subscriber subscribed to your list
uk: Дата, коли цей читач підписався на ваш список

en: Thank you for your subscription.An e-mail has sent to your address. Please click to the provided link to prove you own this e-mail and confirm subscription. If you can't find our e-mail please check your spam folder.
uk: Дякуємо вам за підписку. На вашу адресу електронної пошти відправлено листа. Будь ласка, натисніть на посилання, щоб довести, що ви є власником цієї скриньки і підтвердити підписку. Якщо ви не можете знайти наш лист, будь ласка, перевірте теку зі спамом.

en: Thank you for your subscription.Your subscription was recorded but the confirmation mail fail to sent probably due to a server failure.
uk: Дякуємо вам за підписку. Вашу адресу було додано в список розсилань, але не вдалося відправити підтвердження електронною поштою, ймовірно, через збій сервера.

en: This e-mail doesn't exist or you have already subscribed
uk: Ця електронна адреса не існує або ви вже підписані

en: Thank you for your subscription
uk: Дякуємо Вам за підписку

en: You have successfully confirmed your subscription!
uk: Ви успішно підтвердили підписку!

en: The hash you provided is invalid or outdated
uk: Наданий вами геш помилковий або застарілий

en: You have successfully unsubscribed from our newsletter
uk: Ви успішно відписалися від розсилання
