Newsletter (7.x-1.0-beta9) - en to hu translation catalogue (267 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Unsubscribe
hu: Leiratkozás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: General settings
hu: Általános beállítások

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Update
hu: Frissítés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Format
hu: Formátum

en: ID
hu: Azonosító

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Mail
hu: Levél

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Welcome
hu: Üdvözlet

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Send
hu: Küldés

en: General
hu: Általános

en: Other
hu: Egyéb

en: Basic
hu: Alap

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Plain Text
hu: Egyszerű szöveg

en: Template
hu: Sablon

en: Operation
hu: Művelet

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: show
hu: megjelenítés

en: Gender
hu: Nem

en: Male
hu: Férfi

en: Female
hu: Nő

en: Confirmation
hu: Megerősítés

en: Manual
hu: Kézi

en: send
hu: küldés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Mail templates
hu: E-mail-sablonok

en: Lists
hu: Listák

en: Once
hu: Egyszer

en: Confirmation URL
hu: Megerősítő webcím

en: Templates
hu: Sablonok

en: Gender:
hu: Nem:

en: List name
hu: A lista neve

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: Subscribed to
hu: Előfizetője

en: Newsletter subscriptions
hu: Hírlevél feliratkozások

en: Confirm subscription
hu: Feliratkozás megerősítése

en: newsletter
hu: hírlevél

en: Emails
hu: E-mailek

en: No lists available.
hu: Nincs elérhető lista.

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Update subscription
hu: Előfizetés frissítése

en: hide
hu: elrejtés

en: Edit Subscriber
hu: Előfizető szerkesztése

en: Last sent
hu: Utoljára küldve

en: Confirmed
hu: Megerősítve

en: Add Subscribers
hu: Feliratkozók hozzáadása

en: Uid
hu: Felhasználóazonosító

en: Template ID
hu: Sablon azonosítója

en: Additional info
hu: További információk

en: Graphic
hu: Grafikus

en: Exposed
hu: Felfedett

en: Opens
hu: Megnyílik

en: Unsubscribe URL
hu: Leiratkozó URL

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Job:
hu: Foglalkozás:

en: require
hu: kötelezővé tesz

en: Administer newsletters
hu: Hírlevelek adminisztrációja

en: Subscribe newsletters
hu: Feliratkozás hírlevelekre

en: Newsletter: Subscribe
hu: Hírlevél: Feliratkozás

en: Manage newsletters, subscribers, and settings.
hu: Hírlevelek, feliratkozások és beállítások kezelése.

en: Watch general statistics.
hu: Általános statisztikák megtekintése

en: Create/Send
hu: Létrehozás/Küldés

en: Find and manage newsletter lists.
hu: Hírlevél-listák megkeresése és hírlevél-listák kezelése.

en: List subscribers.
hu: Feliratkozók listákra.

en: Add new newsletter list.
hu: Új hírlevél-lista hozzáadása.

en: Add subscribers.
hu: Feliratkozók hozzáadása

en: Administer newsletter templates.
hu: Hírlevél-sablonok adminisztrációja.

en: Administer mail templates.
hu: E-mail-sablonok adminisztrációja.

en: Configure newsletter lists.
hu: Hírlevél-listák konfigurálása.

en: Subscribe to our newsletters.
hu: Feliratkozás a hírleveleinkre.

en: Send emails to subscribed users.
hu: E-mailek küldése a feliratkozott felhasználók számára.

en: Compare the selected newsletters
hu: Kivalasztott hírlevelek összehasonlítása

en: Newsletter/List Title
hu: Hírlevél/Listacím

en: Last Sent
hu: Utolsó kiküldés

en: E-mails Sent
hu: Elküldött e-mailek

en: Total Clicks
hu: Összes kattintás

en: To be sent again
hu: Újraküldendő

en: No newsletters sent yet.
hu: Nincs elküldött hírlevél.

en: Please Select an action to perform.
hu: Ki kell választani a végrehajtandó akciót.

en: No statistics have been gathered yet.
hu: Eddig nem készült statisztika.

en: All subscribers
hu: Összes feliratkozó

en: A unique newsletter title
hu: Egyedi hírlevél-cím

en: Select the template this newsletter will use
hu: A hírlevél által használt sablon kiválasztása

en: Select the subscriber list this newsletter will use
hu: Ki kell választani azt a hírlevél-listát, amelyet a hírlevél használni fog

en: Please bare in mind that any change here will affect the template directly
hu: Megfontolandó, hogy bármilyen változtatás közvetlenül fogja befolyásolni a sablont.

en: Newsletter queued for the next cron run
hu: A hírlevél sorban áll az időzített feladatok következő futásáig

en: Send this newsletter draft now?
hu: Hírlevél piszkozatának elküldése most?

en: Delete the following?
hu: Az alábbiak törlése?

en: Are you sure you want to delete this newsletter draft?
hu: Valóban törlendő ez a hírlevél-piszkozat?

en: Draft deleted succesfully
hu: A piszkozat törlése sikeresen megtörtént

en: Are you sure you want to delete this newsletter?
hu: Biztosan törlendő ez a hírlevél?

en: Newsletter deleted succesfully
hu: A hírlevél törlése sikerült.

en: Newsletter failed to delete
hu: A hírlevél törlése nem sikerült.

en: Newsletter List with Manual send rate
hu: Hírlevél-lista manuális küldési rátával

en: <strong>Sent</strong> Newsletter Draft
hu: <strong>Elküldött</strong> Hírlevél-piszkozat

en: No custom newsletters or drafts available.
hu: Nincs elérhető hírlevél vagy piszkozat.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter lists?
hu: Biztosan törlendőek az alábbi hírlevél-listák?

en: Delete the selected lists
hu: A kiválasztott listák törlése

en: Send Rate
hu: Küldési ráta

en: Lists deleted successfully
hu: A lista sikeresen törölve

en: An unknown error occured,please try again
hu: Ismeretlen hiba lépett fel. Újra kell próbálni.

en: Are you sure you want to delete the following newsletter list?
hu: Biztosan törlendő az alábbi hírlevél-lista?

en: List deleted successfully
hu: A lista sikeresen törölve

en: List updated successfully
hu: Sikerült frissíteni a listát

en: Delete the selected subscribers
hu: A kiválasztott feliratkozók törlése

en: Personal Info
hu: Személyes információk

en: Firstname:
hu: Keresztnév:

en: Lastname:
hu: Vezetéknév:

en: Subscriber deleted successfully
hu: Sikerült törölni a feliratkozót

en: Are you sure you want to delete the following newsletter subscriber?
hu: Biztos, hogy törlendő az alábbi hírlevél-feliratkozó?

en: Are you sure you want to delete the following templates?
hu: Biztos, hogy törlendőek az alábbi sablonok?

en: Delete the selected templates
hu: A kiválasztott sablonok törlése

en: Templates deleted successfully
hu: Sikerült törölni a sablont

en: Are you sure you want to delete the following template?
hu: Biztos, hogy törlendő az alábbi sablon?

en: Template deleted successfully
hu: Sikerült törölni a sablont.

en: Template updated successfully
hu: Sikerült frissíteni a sablont

en: Enable it, only if you really want the email to be tracked,
          since the method used might cause some email clients to mark your emails as spam
hu: Csak akkor szabad engedélyezni, ha valóban nyomon kell követni az e-mailt,
          mivel bizonyos e-mail-kezelő kliensprogramok levélszemétnek fogják minősíteni a kiküldött leveleket

en: The more newsletter lists the smaller this number should be.
hu: Minél több hírlevél-lista létezik, annál kisebb legyen ez a szám.

en: Send confirmation email
hu: Megerősítő e-mail küldése

en: Attention: If you disable confirmation e-mails, users will be able to subscribe others without their permission.
hu: Figyelem! A megerősítő e-mailek kikapcsolása esetén a felhasználóknak lehetőségük nyílik mások nevében a beleegyezésük nélkül feliratkozni!

en: Send welcome email
hu: Üdvözlő e-mail küldése

en: Send unsubscribe email, after a subscriber decides to unsubscribe
hu: Leiratkozó e-mail küldése, amennyiben a feliratkozó úgy dönt, hogy leiratkozik

en: First Name (textfield)
hu: Keresztnév (szövegmező)

en: Last Name (textfield)
hu: Vezetéknév (szövegmező)

en: Gender (select)
hu: Nem (választás)

en: Your test mail failed to be delivered.Please check your server logs for more information.
hu: A próba e-mailt nem sikerült kiküldeni. További információk érdekében ellenőrizni kell a szervernaplókat.

en: Newsletter test e-mail
hu: Hírlevél teszt e-mail

en: Subscriber's First Name
hu: A feliratkozó keresztneve

en: Subscriber's Last Name
hu: Feliratkozó utóneve

en: Thank you for your subscription.Your subscription was recorded but the confirmation mail fail to sent probably due to a server failure.
hu: Köszönjük a feliratkozást! A feliratkozást rögzítette a rendszer, de a megerősítő e-mailt nem sikerült kiküldeni. Valószínűleg szerverhiba van a háttérben.

en: This e-mail doesn't exist or you have already subscribed
hu: Ez az e-mail cím nem létezik, vagy már megtörtént a feliratkozás

en: You have successfully confirmed your subscription!
hu: Sikerült megerősíteni a feliratkozást!

en: The hash you provided is invalid or outdated
hu: Érvénytelen vagy lejárt az ellenőrző link

en: You have successfully unsubscribed from our newsletter
hu: Sikerült leiratkozni a hírlevélről

en: Subscriber's e-mail
hu: Feliratkozó e-mail címe

en: Subscription Time
hu: A feliratkozás ideje

en: The newsletter list name
hu: Hírlevél-lista neve

en: E-mail to send test mail to
hu: Az az e-mail cím, ahová a próba-email menjen

en: Send newsletter now
hu: Hírlevél elküldése most

en: Send test e-mail first to address above
hu: Próba e-mail küldése először a fenti címre

en: Use [repeat] and [/repeat] for recurring items such as nodes
hu: A [repeat] és a [/repeat] használatával lehet jelölni az ismétlődő tételeket, például tartalmakat

en: Test mail sent succesfully
hu: Sikerült kiküldeni a próba e-mailt

en: Test mail failed to send
hu: Nem sikerült kiküldeni a próba e-mailt

en: Preferred Format
hu: Előnyben részesített formátum

en: Subscriber updated successfully
hu: Sikerült frissíteni a felhasználó adatait

en: Always show e-mail in the subscribe form.
hu: Mindig mutassa az e-mail cím helyét a feliratkozási űrlapon

en: Preferred Format (select)
hu: Előnyben részesített formátum (választás)

en: Always show e-mail in the subscribe form block.
hu: Mindig mutassa az e-mail cím helyét a feliratkozási blokkban.

en: List's description
hu: A lista leírása

en: The newsletter list description
hu: A hírlevél-lista leírása

en: List's category
hu: A lista kategóriája

en: The newsletter list category
hu: A hírlevél listájának kategóriája

en: Really send?
hu: Tényleg menjen?

en: Draft failed to delete
hu: A piszkozat törlése nem sikerült

en: Send again
hu: Újraküldés

en: Edit subscription URL
hu: A feliratkozási URL szerkesztése

en: The URL that allows even anonymous users to edit their newlsetter subscription
hu: Az az URL, amely regisztrálatlan felhasználóknak is lehetővé teszi a feliratkozást

en: Automatically subscribe newly registered user to the selected lists:
hu: Automatikus feliratkozás az újonnan regisztrált felhasználók számára a kiválasztott listákra:

en: Leave empty to bypass this feature
hu: Üresen hagyva kikerüli ezt a funkciót

en: Enable SMTP support
hu: SMTP-támogatás bekapcsolása

en: Requires <a href=@url>SMTP</a> module
hu: Szükség van hozzá az <a href=@url>SMTP</a> modulra

en: Newsletter subscriber
hu: Hírlevél-feliratkozó

en: Newsletter list
hu: Hírlevél-lista

en: Newsletter template
hu: Hírlevél-sablon

en: Create custom static newsletters and send non-automated ones
hu: Egyedi statikus hírlevelek létrehozása és nem automatizált hírlevelek küldése

en: Send a newsletter draft
hu: Hírlevél-vázlat elküldése

en: Delete a newsletter draft
hu: Hírlevél-vázlat törlése

en: Create and send a custom newsletter
hu: Egyedi hírlevél létrehozása és szétküldése

en: Create a custom static newsletter
hu: Egyedi statikus hírlevél létrehozása

en: Send a manual newsletter
hu: Manuális hírlevél elküldése

en: Add new list
hu: Új lista hozzáadása

en: Add new subscriber
hu: Új feliratkozó hozzáadása

en: Add subscribers (Mass)
hu: Feliratkozók (tömeges) hozzáadása

en: Delete newsletter list
hu: Hírlevél-lista törlése

en: Edit newsletter list
hu: Hírlevéllista szerkesztése

en: Edit newsletter subscriber
hu: Hírlevelek feliratkozóinak szerkesztése

en: Delete subscriber
hu: Feliratkozó törlése

en: Add new mail template
hu: Új e-mail-sablon hozzáadása

en: Delete newsletter templates
hu: Hírlevél-sablonok törlése

en: Edit newsletter templates
hu: Hírlevélsablonok szerkesztése

en: Edit confirmation template.
hu: Visszaigazoló sablon szerkesztése.

en: Edit welcome template.
hu: Üdvözlő sablon szerkesztése.

en: Edit unsubscribe template.
hu: Leiratkozási sablon szerkesztése.

en: Edit newsletter subscriptions
hu: Hírlevél-feliratkozások szerkesztése

en: Subscriber list
hu: Hírlevél-lista

en: Newsletter draft
hu: Hírlevél piszkozata

en: Send rate
hu: Küldési ráta

en: Age group:
hu: Korcsoport:

en: Preferred format:
hu: Előnyben részesített formátum:

en: Select lists
hu: Listák kiválasztása

en: Send a test Email
hu: Próba e-mail küldése

en: Number of mails to send per cron run
hu: Egy-egy időzített feladat alkalmával kiküldött e-mailek száma

en: Number of nodes to send per newsletter
hu: A hírlevelenként kiküldendő tartalmak száma

en: The max number of nodes to send with a newsletter.
hu: Az egy-egy hírlevéllel együtt elküldendő tartalmak maximális száma.

en: Subscribe form
hu: Feliratkozási űrlap

en: Personal info form
hu: Személyes információk űrlapja

en: Personal info
hu: Személyes információk

en: Preferred format
hu: Előnyben részesített formátum

en: This e-mail doesn't exist.
hu: Nem létező e-mail cím.

en: %mail is already subscribed
hu: %mail már feliratkozott

en: Thank you for your subscription. An e-mail has been sent to your address. Please click the provided link to prove you are the owner of this e-mail address and confirm subscription. If you can't find our e-mail please check your spam folder.
hu: Köszönjük a feliratkozást! A rendszer elküldött egy megerősítő e-mailt a megadott címre. A benne szereplő linkre kattintva meg lehet erősíteni, hogy valódi feliratkozásról van szó. Ha nem lenne meg az e-mail, akkor meg kell nézni a levélszemét mappájában.

en: The newsletter list ID.
hu: A hírlevél-lista azonosítója.

en: The newsletter list name.
hu: A hírlevél-lista neve.

en: The newsletter list send rate.
hu: A hírlevél-lista kiküldési rátája.

en: The newsletter list send again date.
hu: Amikor újra küldendő a hírlevél-lista.

en: The date the newsletter list was created.
hu: Amikor létrejött a hírlevél-lista.

en: The newsletter ID.
hu: A hírlevél azonosítója.

en: The newsletter title.
hu: A hírlevél címe.

en: Send ID
hu: Küldés azonosítója

en: The times a newsletter has been sent.
hu: Hányszor ment ki a hírlevél.

en: Whether this newsletter sent as a custom one.
hu: Egyediként volt-e küldve a hírlevél.

en: The newsletter template ({newsletter_template}.ntid) this newsletter used.
hu: A hírlevél által használt hírlevél-sablon ({newsletter_template}.ntid).

en: Subscribers sent
hu: Hány felhasználó kapta meg

en: The number of the subscribers a newsletter has been sent to.
hu: Azoknak a felhasználóknak a száma, akiknek elküldte a rendszer a hírlevelet.

en: The number of clicks a newsletter gathered.
hu: Hányan kattintottak a hírlevélre.

en: The number of opens a newsletter gathered.
hu: Hányan nyitották meg a hírlevelet.

en: The newsletter last sent date.
hu: A hírlevél utolsó kiküldésének dátuma.

en: The newsletter subscriber ID.
hu: A hírlevél feliratkozójának azonosítója.

en: The newsletter subscriber user ID.
hu: A hírlevél feliratkozójának felhasználói azonosítója.

en: The newsletter subscriber email.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy e-mail címe.

en: The newsletter subscriber first name.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy keresztneve.

en: The newsletter subscriber last name.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy vezetékneve.

en: The newsletter subscriber gender.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy neme.

en: Receive format
hu: Formátum

en: The newsletter subscriber receive format.
hu: Amilyen formátumban meg szeretné kapni a hírlevelet.

en: The newsletter subscriber IP address.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy IP-címe.

en: The newsletter subscriber unique hash.
hu: A hírlevél feliratkozójának egyedi ellenőrzőösszege.

en: Whether this subscriber has confirmed his subscription.
hu: Az adott feliratkozó megerősítette-e a feliratkozását.

en: Confirmation date
hu: A megerősítés dátuma

en: The date the newsletter subscriber confirmed his subscription.
hu: Az a dátum, amikor a hírlevélre feliratkozó személy megerősítette a feliratkozását.

en: The date the newsletter subscriber was created.
hu: A hírlevélre feliratkozó személy létrehozásának dátuma.

en: The newsletter template ID.
hu: A hírlevél-sablon azonosítója.

en: The newsletter template subject.
hu: A hírlevélsablon tárgya.

en: Whether this template is basic or not.
hu: Alap-e ez a sablon, vagy nem.

en: Whether this list is exposed or not
hu: Felfedett legyen-e ez a lista
