Nice Menus (7.x-2.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Menu Parent
id: Menu Induk

en: navigation
id: navigasi

en: Menu Name
id: Nama Menu

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi

en: Menu Style
id: Gaya menu

en: Menu Depth
id: Lebar menu
