Nice Menus (7.x-2.2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: navigation
nl: navigatie

en: normal
nl: normaal

en: slow
nl: langzaam

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid

en: fast
nl: snel

en: Menu name
nl: Menunaam

en: Menu depth
nl: Menudiepte

en: Use JavaScript
nl: JavaScript gebruiken

en: Mouse delay
nl: Muisvertraging

en: Path to custom Nice menus CSS file
nl: Pad naar aangepast Nice menus-css-bestand

en: Advanced: Superfish options
nl: Uitgebreid: Superfish-opties

en: Speed of the menu open/close animation.
nl: Snelheid van de menu openen/sluiten-animatie.

en: Configure Nice menus.
nl: Nice menus instellen.

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
nl: Welke tekst moet er aan de gebruiker getoond worden?
