Node Reference Highlight (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Operations
uk: Операції

en: Term
uk: Термін

en: Features
uk: Властивості

en: Entity
uk: Сутність

en: Person
uk: Особа
