Notifications (7.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (232 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Body
nl: Inhoud

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Read more
nl: Lees meer

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Action
nl: Actie

en: unknown
nl: onbekend

en: Tags
nl: Labels

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: view
nl: weergeven

en: Overview
nl: Overzicht

en: Tag
nl: Label

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Message
nl: Bericht

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Field
nl: Veld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Node type
nl: Node-type

en: never
nl: nooit

en: Event
nl: Evenement

en: Text
nl: Tekst

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Notify poster of own posts
nl: Bericht de auteur van zijn eigen berichten

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: Your subscription was activated.
nl: Uw inschrijving is geactiveerd.

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: action
nl: actie

en: Options
nl: Opties

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Default settings
nl: Standaardinstellingen

en: Block
nl: Blok

en: Event type
nl: Evenementtype

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Comment
nl: Reactie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Field type
nl: Veldtype

en: blocked
nl: geblokkeerd

en: active
nl: actief

en: Delete all
nl: Alles verwijderen

en: Id
nl: ID

en: Current
nl: Huidige

en: Send
nl: Versturen

en: Method
nl: Methode

en: Events
nl: Evenementen

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Confirm your subscription
nl: Bevestig uw inschrijving

en: Key
nl: Sleutel

en: Are you sure you want to delete these items?
nl: Weet u zeker dat u deze items wilt verwijderen?

en: No items selected.
nl: Geen items geselecteerd.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: any
nl: elke

en: Immediately
nl: Onmiddellijk

en: Autocomplete taxonomy
nl: Taxonomie automatisch aanvullen

en: Current status
nl: Huidige status

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Thread
nl: Vertakking

en: Send interval
nl: Verzendinterval

en: Send method
nl: Verzendwijze

en: inactive
nl: inactief

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Activate
nl: Activeer

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: All types
nl: Alle typen

en: No subscriptions available.
nl: Geen inschrijvingen beschikbaar.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
nl: Weet u zeker dat u deze inschrijvingen wilt verwijderen?

en: The subscriptions have been deleted.
nl: De inschrijvingen zijn verwijderd.

en: No subscriptions
nl: Geen inschrijvingen

en: Taxonomy vocabulary
nl: Taxonomiewoordenlijst

en: You can
nl: U kunt

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Create subscription
nl: Inschrijving aanmaken

en: New posts
nl: Nieuwe berichten

en: [site-name] subscription update for [user]
nl: [site-name] update van inschrijvingen van [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
nl: Beste [user].
    
    Dit zijn uw berichten

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
nl: Een [type] werd gewijzigd: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
nl: Dit is een automatisch gegenereerd bericht van [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
nl: Ga naar [subscriptions-manage] om uw inschrijvingen te beheren.

en: notifications
nl: notificaties

en: Default send interval
nl: Standaard verstuurinterval

en: Notifications Sender
nl: Afzender

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
nl: Niemand (alle berichten zullen van de website afkomstig lijken te zijn)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
nl: Gebruikersnaam, websitegegevens (Alleen de gebruikersnaam wordt gebruikt)

en: Full user data (User name and available user information)
nl: Volledige gebruikersgegevens (Gebruikersnaam en beschikbare gebruikers informatie)

en: Total: %number
nl: Totaal: %number

en: Subscriptions by type
nl: Abonnementen per type

en: Subscriptions by send method
nl: Abonnementen per verzendmethode

en: No elements
nl: Geen onderdelen

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
nl: U heeft geen rechten om deze inschrijvingen te beheren

en: Change send method to
nl: Verander verzendmethode naar

en: Change send interval to
nl: Verander verzendinterval naar

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
nl: Validatiefout. U heeft geen toestemming om enkele van deze inschrijvingen te verwijderen.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
nl: U heeft geen rechten om deze inschrijvingen te beheren

en: You have %count @status subscriptions.
nl: U heeft %count inschrijvingen met status '@status'.

en: You don't have any subscriptions yet.
nl: U heeft nog geen inschrijvingen.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
nl: De standaard verzendmethode voor nieuwe inschrijvingen is @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
nl: Het standaard verzendinterval voor nieuwe inschrijvingen is @send_interval

en: Administer your subscriptions
nl: Uw inschrijvingen beheren

en: Edit your notifications settings
nl: Uw notificatieinstellingen bewerken

en: Cancel all your subscriptions
nl: Al uw inschrijvingen opzeggen

en: Create @type subscription
nl: Maak @type inschrijving aan

en: Your subscription has been created.
nl: Uw inschrijving is aangemaakt.

en: Your subscription cannot be created.
nl: Uw inschrijving kan niet aangemaakt worden.

en: Your subscription has been removed.
nl: Uw inschrijving is verwijderd

en: All your subscriptions have been removed.
nl: Al uw inschrijvingen zijn verwijderd

en: Are you sure you want to delete this subscription?
nl: Weet u zeker dat u deze inschrijving wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
nl: Weet u zeker dat u al uw inschrijvingen bij deze website wilt verwijderen?

en: Messages coming from user subscriptions and system events
nl: Berichten van gebruikersinschrijvingen en systeem gebeurtenissen

en: Notifications event
nl: Notificatiegebeurtenis

en: Notifications digest
nl: Notificatiesamenvatting

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
nl: Afhankelijk van de instellingen voor elk verzendinterval, kunnen notificaties worden verzameld. Deze worden gegroepeerd en er wordt een verkorte beschrijving getoond in één bericht. Dit zijn overeenkomende onderdelen voor Notificatie verzamelingen.

en: Line for digested events
nl: Regel voor verzamelde gebeurtenissen

en: Event notification for [user] from [site-name]
nl: Gebeurtenisnotificatie van [webiste-naam] voor [gebruiker]

en: Greetings [user],
nl: Beste [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
nl: Een item waarvoor u ingeschreven bent, is bijgewerkt.

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
nl: U kunt zich uitschrijven op [unsubscribe-url]

en: Subscription %id of type %type to: !values
nl: Inschrijving %id van type %type op: !values

en: Administer subscriptions.
nl: Inschrijvingen beheren

en: Node title autocomplete
nl: Node-titel automatisch aanvullen

en: The basic notifications framework
nl: Het basis notificatie framework

en: Enabled subscription types
nl: Ingeschakelde inschrijvingstypen

en: Use global settings on this page for all content types
nl: Gebruik de algemene instellingen voor deze inhoudstypen.

en: Global options
nl: Algemene opties

en: Do not send notifications for this update.
nl: Stuur geen notificaties voor deze update.

en: Subscribe to all content of a given type.
nl: Op alle inhoud van een specifiek type abonneren.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
nl: Op alle inhoud van een gebruiker abonneren.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
nl: Op alle inhoud van een specifiek type ingezonden door een gebruiker abonneren.

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
nl: Nieuwe reactie van [comment-author-name]: [comment-title]

en: All posts by @name
nl: Alle inzendingen van @name

en: Add subscription
nl: Abonnement toevoegen

en: Subscribe to content
nl: Inschrijven voor inhoud

en: or create a new subscription
nl: of een nieuwe inschrijving aanmaken

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Filter the view to the currently logged in user.
nl: Filter het overzicht voor de gebruiker die op dit moment is ingelogd.

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Notifications settings
nl: Instellingen van meldingen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Display all values
nl: Alle waarden weergeven

en: Hide view / Page not found (404)
nl: View verbergen / Pagina niet gevonden (404)

en: Display empty text
nl: 'Lege tekst' weergeven

en: Provide default argument
nl: Standaardargument gebruiken

en: You can:
nl: U kunt:

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Temporarily disable all your subscriptions
nl: Tijdelijk al uw inschrijvingen uitschakelen

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
nl: U kunt deze inschrijving tijdelijk uitschakelen, om geen notificaties te krijgen.

en: !type subscription
nl: !type inschrijving

en: Edit subscription
nl: Inschrijving bewerken

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: Delete subscription
nl: Inschrijving verwijderen

en: Subscribe to: @name
nl: Inschrijven voor: @name

en: Subscribe links
nl: Inschrijf-links

en: Unsubscribe links
nl: Uitschrijf-links

en: Unsubscribe from: @name
nl: Uitschrijven voor: @name

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: @type subscription
nl: @type inschrijving

en: Your subscription has been deleted.
nl: Uw inschrijving is verwijderd.

en: How do you want to get notifications for this subscription.
nl: Hoe wilt u notificaties voor deze inschrijving ontvangen?

en: Your subscription has been updated.
nl: Uw inschrijving is bijgewerkt.

en: Your subscription cannot be updated.
nl: Uw inschrijving kan niet worden bijgewerkt.

en: Enabled Subscription types
nl: Ingeschakelde inschrijvingstypes

en: There are no subscriptions for this user account
nl: Er zijn geen inschrijvingen voor dit gebruikersaccount

en: There is one subscription for this user account. | There are @count subscriptions for this user account.
nl[0]: Er is één inschrijving voor dit gebruikersaccount
nl[1]: Er zijn @count inschrijvingen voordit gebruikersaccount

en: Operation cancelled.
nl: Opdracht afgebroken.

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL

en: The name of the content type.
nl: De naam van het inhoudstype.

en: Your configuration has been updated.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: And @count other subscriptions...
nl: En @count andere inschrijvingen...

en: Unsubscribe from:
nl: uitschrijven voor:

en: The subscriptions have been updated: created @created, deleted @deleted.
nl: De inschrijvingen zijn bijgewerkt: @created aangemaakt, @deleted verwijderd.

en: Subscription list
nl: inschrijvingslijst

en: A subscription has been deleted. | @count subscriptions have been deleted.
nl[0]: De inschrijving is verwijderd.
nl[1]: @count inschrijvingen zijn verwijderd.

en: The subscription has been created.
nl: De inschrijving is aangemaakt.

en: The subscription has been updated.
nl: De inschrijving is bijgewerkt.

en: Error saving the subscription.
nl: Fout tijdens het opslaan van de inschrijving.

en: The subscription has been removed.
nl: De inschrijving is verwijderd.

en: Error deleting the subscription.
nl: Fout tijdens het verwijderen van de inschrijving.

en: Save subscription
nl: Inschrijving opslaan

en: Subscription fields
nl: Inschrijvingsvelden

en: Notification for your subscriptions
nl: Notificaties voor uw inschrijvingen

en: Greetings [user:name],
nl: Hallo [user:name],

en: This is an automatic message from [site:name],
nl: Dit is een automatisch bericht van [site:name],

en: Administer notifications
nl: Meldingen beheren

en: Administer all notifications options.
nl: Alle meldingsopties beheren.

en: Last: !date
nl: Laatste: !date

en: Update for [node:type-name]: [node:title]
nl: [node:type-name]: [node:title] werd bijgewerkt

en: New comment by [comment:name]: [comment:title]
nl: Nieuwe reactie door [comment:name]: [comment:title]

en: Latest posts
nl: Laatste berichten

en: Scheduled notification: @name
nl: Geplande notificatie: @name

en: View scheduled notifications
nl: Geplande notificaties bekijken

en: Update for [vocabulary:name]
nl: [vocabulary:name] werd bijgewerkt

en: Update for [vocabulary:name]:
nl: [vocabulary:name]: werd gewijzigd

en: All posts by @author
nl: Alle berichten van @author

en: User links
nl: Gebruikerslinks

en: Display field as the content type machine name.
nl: Het veld als systeemnaam van het inhoudstype tonen.
