U.S. National Weather Service (NOAA NWS) U.S. weather forecast block (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Weather
et: Ilm

en: N/A
et: Puudub

en: Temperature
et: Temperatuur

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Display name
et: Kuvanimi
