Open Atrium Discussion (7.x-2.30) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Content
id: Konten

en: Parent
id: Induk

en: reply
id: balas

en: Attachments
id: Sisipan

en: by
id: oleh

en: Space
id: Ruang kapasitas

en: Parent ID
id: ID Induk

en:  new
id:  baru
