Open Atrium Radix (7.x-3.5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Menu
oc: Menú

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Filter
oc: Filtrar

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Main background
oc: Rèireplan principal

en: Sidebar background
oc: Rèireplan de la barra lateral

en: Sidebar borders
oc: Bordaduras de la barra laterala

en: Footer background
oc: Rèireplan del pè de pagina

en: Plum
oc: Pruna

en: Header background
oc: Rèireplan de l'entèsta

en: Title and slogan
oc: Títol e eslogan

en: Firehouse
oc: Parc de bombers

en: Ice
oc: Gel
