OBiBa Agate (7.x-2.3) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Roles
eo: Roloj

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Reset password
eo: Restarigi pasvorton

en: Password strength:
eo: Pasvorta forteco:
