OBiBa Agate (7.x-2.4) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Password
tr: Parola

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Roles
tr: Roller

en: The changes have been saved.
tr: Değişiklikler kaydedildi.

en: User Profile
tr: Kullanıcı Profili

en: Join
tr: Katıl

en: Ok
tr: Tamam

en: Reset password
tr: Şifre sıfırla

en: Password strength:
tr: Parola güvenlik düzeyi

en: New password
tr: Yeni parola

en: Application name
tr: Uygulama adı
