OpenID Profile (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Password
az: Parol

en: Export
az: Eksport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Anonymous
az: Anonim

en: View user profile.
az: İstifadəçi profilinə baxın.

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Revert
az: Qaytarma
