Panels (7.x-3.2) - en to uk translation catalogue (426 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Next
uk: Наступний

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: content
uk: матеріал

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: more
uk: ще

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: Weight
uk: Вага

en: Center
uk: По центру

en: Category
uk: Категорія

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Back
uk: Назад

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базово

en: Background
uk: Тло

en: Top
uk: Зверху

en: Path
uk: Шлях

en: Region
uk: Область

en: Menu
uk: Меню

en: Teaser
uk: Анонс

en: Text
uk: Текст

en: Layout
uk: Макет

en: Error
uk: Помилка

en: Panels
uk: Панелі

en: Panel title
uk: Заголовок панелі

en: Add content
uk: Додати вміст

en: The CSS ID to apply to this page
uk: CSS ID, що застосовуються до цієї сторінки

en: panels
uk: панелі

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Three column 25/50/25
uk: Три колонки 25/50/25

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Three column 25/50/25 stacked
uk: Три колонки 25/50/25 стосом

en: Bottom
uk: Знизу

en: Three column 33/34/33
uk: Три колонки 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
uk: Три колонки 33/34/33 стосом

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Two column stacked
uk: Дві колонки стосом

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Contains
uk: Містить

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Width
uk: Ширина

en: Caching
uk: Кешування

en: General
uk: Загальне

en: Border
uk: Рамка

en: Method
uk: Спосіб

en: Other
uk: Інше

en: Text color
uk: Колір тексту

en: List type
uk: Тип списку

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Plain
uk: Простий

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Change
uk: Змінити

en: Middle
uk: Середина

en: Granularity
uk: Точність

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Empty
uk: Порожньо

en: Style
uk: Стиль

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: Standard
uk: Стандарт

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи на символи підкреслення.

en: Storage
uk: Сховище

en: No style
uk: Немає стилю

en: Lifetime
uk: Час життя

en: No caching
uk: Без кешування

en: Layouts
uk: Макети

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Contexts
uk: Контексти

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Panel pages
uk: Сторінки-панелі

en: Panel nodes
uk: Матеріали-панелі

en: Mini panels
uk: Міні-панелі

en: Context
uk: Контекст

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: New @s
uk: Новий матеріал типу @s

en: New content of other types
uk: Новий матеріал інших типів

en: New content behavior
uk: Використання нових матеріалів

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
uk: Оберіть усталену поведінку при додаванні нових типів матеріалів до системи. Якщо позначено, нові матеріали будуть автоматично доступні для додавання на сторінки модуля Панелі. Якщо не позначено, нові матеріали не будуть доступні, поки не будуть тут дозволені.

en: <p>Click Submit to be presented with a complete list of available content types set to the defaults you selected.</p>
uk: <p>Натисніть "Надіслати", аби відобразити увесь перелік доступних типів матеріалів, встановлених відповідно до обраних базових налаштувань.</p>

en: Allowed @s content
uk: Дозволений матеріал типу @s

en: Select allowed layouts
uk: Оберіть дозволені макети

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
uk: Позначте прапорці усіх тих макетів, які зможе обирати користувач при виборі макету. Необхідно обрати принаймні один макет.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count с
uk[1]: @count с
uk[2]: @count с

en: Panel content has been updated.
uk: Вміст панелі було успішно оновлено.

en: Choose layout
uk: Вибір макету

en: Missing content type
uk: Відсутній тип матеріалу

en: This pane's content type is either missing or has been deleted. This pane will not render.
uk: Цей тип матеріалу для фрагменту або відсутній, або був вилучений. Цей фрагмент панелі не відображуватиметься.

en: Add content to !s
uk: Додати вміст - !s

en: There are no content types you may add to this display.
uk: Немає типів матеріалу, які можна додати до цього відображення.

en: No caching options are available at this time. Please enable a panels caching module in order to use caching options.
uk: Наразі параметри кешування недоступні. Для використання параметрів кешування, будь ласка, увімкніть модуль кешування панелей.

en: Panel settings
uk: Налаштування панелі

en: No title
uk: Без заголовка

en: Deleted/missing content type @type
uk: Видалений/відсутній тип матеріалу @type

en: Columns
uk: Колонки

en: Row @row, Column @col
uk: Рядок @row, Стовпець @col

en: Single column
uk: Одна колонка

en: Two column bricks
uk: Цегельні колонки

en: Left above
uk: Ліворуч зверху

en: Right above
uk: Праворуч зверху

en: Left below
uk: Ліворуч знизу

en: Right below
uk: Праворуч знизу

en: The title for this mini panel. It can be overridden in the block configuration.
uk: Назва для міні-панелі. Воно може бути перевизначене в блоці конфігурації.

en: The category that this mini-panel will be grouped into on the Add Content form. Only upper and lower-case alphanumeric characters are allowed. If left blank, defaults to 'Mini panels'.
uk: Категорія, під якою будуть групуватися міні-панелі на формі "Додати матеріал". Дозволені лише абетково-цифрові символи верхнього і нижнього регістру. Якщо порожньо, використовуватиметься усталена категорія "Міні-панелі".

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
uk: Категорії мають містити лише абетково-цифрові символи або пробіли.

en: Deleted/missing mini panel @name
uk: Видалена/відсутня міні-панель @name

en: Untitled mini panel
uk: Міні-панель без назви

en: Panel
uk: Панель

en: Panel layout
uk: Макет панелі

en: Panel content
uk: Уміст панелі

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
uk: Ідентифікатор, який використовує CSS для стилізації панелі.

en: Please select a layout.
uk: Будь ласка, виберіть макет.

en: Create nodes that are divided into areas with selectable content.
uk: Створює матеріали, котрі поділені на області з вмістом, який можна обирати.

en: Disable Drupal blocks/regions
uk: Вимкнути блоки/області Drupal

en: CSS code
uk: Код CSS

en: Simple cache
uk: Простий кеш

en: Simple caching is a time-based cache. This is a hard limit, and once cached it will remain that way until the time limit expires.
uk: Просте кешування — це кешування  з певною періодичністю. Цей спосіб жорстко прив'язаний до часу: щойно кеш створений, він буде використовуватись поки не буде вичерпаний певний ліміт часу.

en: If "arguments" are selected, this content will be cached per individual argument to the entire display; if "contexts" are selected, this content will be cached per unique context in the pane or display; if "neither" there will be only one cache for this pane.
uk: Якщо обрано "аргументи", тоді цей вміст буде кешуватися окремо для кожного особливого аргументу, що стосується всього відображення; якщо  обрано "контексти" - цей вміст буде окремо для кожного унікального контексту в фрагменті або відображенні; якщо "немає" - тоді для цієї панелі буде один єдиний кеш.

en: System block
uk: Системний блок

en: Display the pane as a system block; this is more restrictive than the default.
uk: Відображає панель у вигляді системного блоку; це суворіше обмеження, ніж базове.

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
uk: Усталений стиль відображення панелі; відображає кожну панель з розділювачем.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
uk: Показує фрагменти у формі у вигляді HTML-списку.

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
uk: Показує фрагменти чи панелі в рамці з заокругленими кутами

en: Box around
uk: Обведення рамкою

en: Each pane
uk: Кожний фрагмент панелі

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Column
uk: Колонка

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Regions
uk: Області

en: This node
uk: Цей матеріал

en: Landing page
uk: Цільова сторінка

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Add region
uk: Додати область

en: Column settings
uk: Налаштування стовпця

en: Row
uk: Рядок

en: Row settings
uk: Налаштування рядка

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Create new
uk: Створити...

en: Canvas
uk: Полотно

en: Lorem ipsum
uk: Текст за шаблоном

en: layout
uk: розкладка

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: - All -
uk: - Усе -

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: All criteria must pass.
uk: Мають виконуватись всі критерії.

en: Broken/missing access plugin %plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін доступу %plugin

en: In code
uk: У коді

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цієї сторінки. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цієї сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за сторінка, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: That name is used by another page: @page
uk: Назва вже використовується іншою сторінкою: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва сторінки має містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення.

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
uk: Цей шлях наразі є синонімом для @alias. Система не може перезаписувати існуючі синоніми.

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: The CTools API version is too old for Panels. Panels needs at least %version.
uk: Версія CTools API надто стара для Панелей. Модуль Панелі потребує принаймні %version.

en: CTools API Version
uk: Версія CTools API

en: Panel page
uk: Сторінка-панель

en: You must activate the page manager module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Менеджер сторінок (page manager).

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
uk: Матеріали-панелі являють собою матеріал із вмістом, що потрапляє в пошук, але має обмежені можливості в порівнянні з сторінками-панелями.

en: Panel node
uk: Матеріал-панель

en: You must activate the panel node module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Матеріал-панель.

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
uk: Міні-панелі — це невеликі області вмісту, які виводяться як блоки, і використовуються у тих випадках, коли є потреба в складних макетах блоків або макетів в макетах.

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Міні-панелі.

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: There are no mini panels.
uk: Міні-панелі відсутні.

en: There are currently no settings to change, but additional plugins or modules may provide them in the future.
uk: Наразі налаштування, що вимагають змін, відсутні, але вони можуть з'явитися в майбутньому через додаткові плаґіни або модулі.

en: Your changes have been discarded.
uk: Ваші зміни були відхилені.

en: Disable this pane
uk: Вимкнути цей фрагмент панелі

en: Enable this pane
uk: Увімкнути цей фрагмент панелі

en: CSS properties
uk: Параметри CSS

en: Invalid pane id.
uk: Хибний ідентифікатор фрагменту панелі.

en: Cache method for this display
uk: Метод кешування для цього відображення

en: Cache method for !subtype_title
uk: Метод кешування для підтипу !subtype_title

en: Cache settings for this display
uk: Налаштування кешування для цього відображення

en: Cache settings for !subtype_title
uk: Налаштування кешування для !subtype_title

en: Default style for this display
uk: Базовий стиль для цього відображення

en: Panel style for region "!region"
uk: Стиль панелі для області "!region"

en: Pane style for "!pane"
uk: Стиль фрагменту для "!pane"

en: Use display default style
uk: Використовувати усталений стиль відображення

en: Style settings for @style (display)
uk: Налаштування для стилю @style (відображення)

en: Style settings for style @style (Region "!region")
uk: Налаштування для стилю @style (Область "!region"")

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
uk: Налаштування для стилю @style (Фрагмент "!pane")

en: Configure CSS on !subtype_title
uk: Налаштуйте CSS на підтипі !subtype_title

en: CSS ID to apply to this pane. This may be blank.
uk: CSS ID, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
uk: Клас CSS, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: Access settings on !subtype_title
uk: Налаштування доступу на підтипі !subtype_title

en: Add visibility rule for !subtype_title
uk: Додати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Invalid test id.
uk: Хибний тестовий ідентифікатор.

en: Configure visibility rule for !subtype_title
uk: Налаштувати правило видимості для підтипу !subtype_title

en: Panel layout has been updated.
uk: Макет панелі було успішно оновлено.

en: Mini panel: "@title"
uk: Міні-панель: "@title"

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
uk: Створити міні-панелі, які можуть бути використані як блоки в Drupal і фрагменти панелей у інших модулях панелей.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
uk: Макет панелі розділений на рядки та стовпці.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
uk: Налаштуйте вміст, що буде доступний для додавання до відображень матеріалів-панелей

en: Show layout designer
uk: Показати дизайнер макету

en: Remove column
uk: Вилучити стовпчик

en: Add row to top
uk: Додати рядок зверху

en: Add row to bottom
uk: Додати рядок знизу

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Add region to left
uk: Додати область ліворуч

en: Add column to left
uk: Додати колонку ліворуч

en: Add region to right
uk: Додати область праворуч

en: Add column to right
uk: Додати колонку праворуч

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Remove region
uk: Видалити область

en: Invalid item id.
uk: Хибний ідентифікатор об'єкта.

en: Configure column
uk: Налаштувати колонку

en: Configure row
uk: Налаштувати рядок

en: Configure region
uk: Налаштувати область

en: Region title
uk: Заголовок області

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: You must remove contained items to change the row container type.
uk: Аби змінити тип контейнера рядка необхідно вилучити елементи, що містяться в ньому.

en: Items cannot be set to fluid if there are fixed items already on that side.
uk: Об’єкти не можуть бути переведені в гнучкі, якщо на тому боці залишились фіксовані елементи.

en: Hide layout designer
uk: Приховати дизайнер макету

en: No markup at all
uk: Взагалі без розмітки

en: Each region
uk: Кожна область

en: Choose whether to include the box around each pane (piece of content) or region (each column or region)
uk: Оберіть, чи додавати рамку обабіч кожного фрагменту панелі (частини вмісту) чи області (кожної колонки чи області)

en: Change general settings about this variant.
uk: Змініть загальні налаштування для цього варіанту.

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
uk: Керування критеріями, за якими вирішується можливість застосування цього варіанту.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
uk: Додайте до цього варіанту додаткові контекстні об’єкти, що можуть бути використані вмістом.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
uk: Додайте об’єкти вмісту і змініть їх місце розташування за допомогою інтерфейсу перенесення.

en: Move content from old layout
uk: Перенесіть вміст зі старого макету

en: Get a preview of what this variant will look like.
uk: Отримайте попередній вигляд цього варіанту.

en: This panel will be selected if @conditions.
uk: Ця панель буде обрана за умов @conditions.

en: This panel will always be selected.
uk: Ця панель завжди буде обрана.

en: Selection rule
uk: Правило вибору

en: Panel: @title
uk: Панель: @title

en: You must select a layout.
uk: Необхідно обрати макет.

en: You must select a different layout if you wish to change layouts.
uk: Якщо потрібно змінити макети, необхідно обрати інший макет.

en: Update and preview
uk: Оновити та переглянути

en: Administrative title of this variant.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту.

en: Check this to have the page disable all regions displayed in the theme. Note that some themes support this setting better than others. If in doubt, try with stock themes to see.
uk: Залиште тут позначку, якщо небхідно вимкнути всі області, що відображуються цією темою. Зверніть увагу, що деякі темі підтримують цю функцію краще, ніж інші. Якщо є сумніви, спробуйте на вбудованих темах.

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
uk: Введіть "гарно" написаний код CSS. Він буде доданий до сторінки, тому його слід використовувати лише для невеликих змін. Зазвичай, краще було б, за можливості, додати css-код цієї сторінки безпосередньо у тему. Введений тут код буде відфільтрований для убезпечення сайту, тому деякі властивості CSS можуть не працювати.

en: Locking
uk: Блокування

en: Core Panels display functions; provides no external UI, at least one other Panels module should be enabled.
uk: Системні функції відображення модуля Панелі; зовнішній користувацький інтерфейс не надається, має бути увімкнений принаймні один з решти модулів проекту Панелі.

en: You may use substitutions in this title.
uk: В цьому заголовку можливо використовувати підстановки.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
uk: Параметри матеріалу поділені на категорії. Для продовження оберіть ліворуч необхідну категорію.

en: Change the layout of this panel.
uk: Змініть макет цієї панелі.

en: Manage mini panels
uk: Керування міні-панелями

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: &#x2713;Panel title
uk: &#x2713;Заголовок панелі

en: No rules
uk: Правила відсутні

en: Title type
uk: Тип заголовка

en: Manually set
uk: Встановлений вручну

en: From pane
uk: З фрагмента

en: The title of this panel. If left blank, a default title may be used. Set to No Title if you want the title to actually be blank.
uk: Заголовок цієї панелі. Якщо порожнє, тоді буде використаний базовий заголовок. Якщо має бути справді порожній заголовок, встановіть "Без заголовка".

en: NOTE: in order to import panel_nodes you must first set the export.module settings to "Save as a new node then edit", otherwise it won't work.
uk: ПРИМІТКА: аби додати до імпорту матеріал-панелі необхідно спочатку встановити налаштування  export.module у "Save as a new node then edit", інакше воно не працюватиме.

en: Region class
uk: Клас області

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
uk: Цей шлях вже використовується. Система не може перезаписувати існуючі шляхи.

en: Menu title
uk: Заголовок меню

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
uk: Панелі: збережено відображення "%title" з ідентифікатором відображення %did

en: Panels: saved display with id %did
uk: Панелі: збережено відображення з id %did

en: Manage this mini-panel
uk: Керувати цією міні-панеллю

en: The name of this style. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цього стилю. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: A description of what this style is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за стиль, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: You must choose an administrative title.
uk: Необхідно обрати адміністративний заголовок.

en: You must choose a machine name.
uk: Необхідно обрати машинну назву.

en: Create custom style
uk: Створити власний стиль

en: Make this style available to other regions or panes
uk: Зробити цей стиль доступним іншим областям або фрагментам панелі

en: Basic styles
uk: Основні стилі

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
uk: Просте вікно з необов'язковою рамкою. Можна встановити колір тексту та рамки.

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Header border
uk: Рамка верхнього колонтитулу

en: Header font
uk: Шрифт верхнього колонтитулу

en: Rounded shadow box
uk: Заокруглена рамка з тінню

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Allows choice of a stylizer style
uk: Дозволяє обирати стиль стилізатора

en: Custom style
uk: Власний стиль

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
uk: Модуль Панелі увімкнено, проте модуль CTools застарілий. Всі модулі, що входять в Панелі, будуть вимкнені до оновлення CTools. Більше інформації на сторінці стану.

en: Panel region
uk: Область панелі

en: Panel pane
uk: Фрагмент панелі

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
uk: Загальний огляд всіх об’єктів, що стосуються модуля Панелі.

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
uk: За допомогою власних макетів можна створювати додаткові, необхідні для цього сайту макети, які потім будуть використовуватися в панелях.

en: There are no custom layouts.
uk: Власні макети відсутні.

en: Manage custom layouts
uk: Керування власними макетами

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
uk: Звичайне відображення панелі. Найбільш поширений варіант.

en: Add new pane
uk: Додати новий фрагмент панелі

en: Customize this page
uk: Персоналізувати цю сторінку

en: Panels In-Place Editor
uk: Редактор "на місці" для Панелей

en: Provide a UI for managing some Panels directly on the frontend, instead of having to use the backend.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс для керування деякими панелями безпосередньо на сторінці, замість переходу в адміністративний інтерфейс.

en: In-Place Editor
uk: Редактор "на місці"

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
uk: Дозволяє привілейованим користувачам оновлювати і перевпорядковувати вміст під час перегляду цієї панелі.

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
uk: Всі незбережені зміни будуть втрачені. Ви впевнені?

en: Placeholder for empty "@title"
uk: Заповнювач для порожнього "@title"

en: This panel is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old.
    
    Click OK to break this lock and discard any changes made by !user.
uk: Ця панель наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. 
    
    Натисніть OK, щоб зняти це блокування і скасувати усі зміни, виконані користувачем !user.

en: Missing layout
uk: Відсутній макет

en: mini panel
uk: міні-панель

en: mini panels
uk: Міні-панелі

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Only one criterion must pass.
uk: Має виконуватись один критерій.

en: Layout: @layout couldn't been found, maybe the theme is disabled.
uk: Макет: @layout неможливо знайти, можливо тема вимкнена.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: У якій категорії має розташовуватися цей макет. Якщо порожнє, категорія буде "Різне".

en: Broken/missing plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін

en: layouts
uk: макети

en: Builders
uk: Конструктори

en: Reuse layout
uk: Повторно використати макет

en: Canvas settings
uk: Налаштування полотна

en: Configure canvas
uk: Налаштувати полотно

en: Canvas class
uk: Клас полотна

en: This class will the primary class for this layout. It will also be appended to all column, row and region_classes to ensure that layouts within layouts will not inherit CSS from each other. If left blank, the name of the layout or ID of the display will be used.
uk: Цей клас буде основним для цього макету. Він також буде доданий до всіх колонок, рядків та областей для забезпечення того, щоб макети в межах інших макетів не успадковували CSS одне від одного. Якщо порожнє, буде використана назва макету або ідентифікатор відображення.

en: Column class
uk: Клас колонки

en: This class will be applied to all columns of the layout. If left blank this will be panels-flexible-column.
uk: Цей клас буде застосований до усіх колонок макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-column.

en: Row class
uk: Клас рядка

en: This class will be applied to all rows of the layout. If left blank this will be panels-flexible-row.
uk: Цей клас буде застосований до усіх рядків макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-row.

en: This class will be applied to all regions of the layout. If left blank this will be panels-flexible-region.
uk: Цей клас буде застосований до усіх областей макету. Якщо порожнє, це буде клас panels-flexible-region.

en: Scale fluid widths for IE6
uk: Масштабувати нефіксовані ширини для IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
uk: IE6 погано працює зі 100% ширинами. Якщо позначено, ширина буде масштабована до 99% для виправлення цієї вади.

en: If a value is entered, the layout canvas will be fixed to the given pixel width.
uk: Якщо значення введене, полотно макету буде зафіксоване на вказаній ширині у пікселях.

en: Column separation
uk: Поділ колонок

en: How much padding to put on columns that are that are next to other columns. Note that this is put on both columns so the real amount is doubled.
uk: Який ширини зробити поле в колонках, що знаходяться поруч з іншими колонками. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох колонок, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Region separation
uk: Поділ областей

en: How much padding to put on regions that are that are next to other regions. Note that this is put on both regions so the real amount is doubled.
uk: Якої ширини додати поле в областях, що знаходяться поруч з іншими областями. Зверніть увагу, що це значення буде додане до обох областей, тобто справжній розмір буде вдвічі більшим.

en: Row separation
uk: Поділ рядків

en: How much padding to put on beneath rows to separate them from each other. Because this is placed only on the bottom, not hte top, this is NOT doubled like column/region separation.
uk: Який відступ зробити знизу рядків, щоб відокремити їх. Оскільки цей відступ робиться лише знизу, не зверху, справжній розмір НЕ буде вдвічі більшим, як у випадку поділу колонок/областей.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
uk: Введіть клас CSS, що буде використовуватись. Наприклад, це може бути використане для автоматичної стилізації відповідно до теми.

en: Save this layout for reuse
uk: Зберегти цей макет для багаторазового використання

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машинна назва цього макету. Вона має бути унікальною і містити лише латинські абетково-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити це значення буде неможливо!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за макет, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: Keep current panel layout flexible
uk: Залишити поточний макет панелі гнучким

en: If checked, this panel will continue to use a generic flexible layout and will not use the saved layout. Use this option if you wish to clone this layout.
uk: Якщо позначено, ця панель продовжить використовувати загальний гнучкий макет і не використовувати збережений. Використовуйте цей параметр якщо необхідно клонувати цей макет.

en: That name is used by another layout: @layout
uk: Назва вже використовується іншим макетом: @layout

en: Columns: 1
uk: Колонки: 1

en: Columns: 3
uk: Колонки: 3

en: Columns: 2
uk: Колонки: 2

en: That name is used by another style: @page
uk: Ця назва вже використовується іншим стилем: @page

en: Use Panels Dashboard
uk: Використання Панелі керування модуля Панелі

en: Allows a user to access the !link.
uk: Дозволяє користувачеві мати доступ до !link.

en: View administrative links on Panel panes
uk: Перегляд адміністративних посилань на фрагментах панелей

en: Configure access settings on Panel panes
uk: Налаштування параметрів доступу до фрагментів панелей

en: Access rules (often also called visibility rules) can be configured on a per-pane basis. This permission allows users to configure those settings.
uk: Правила доступу (котрі частіше називаються правилами видимості) можуть бути налаштовані окремо для кожного фрагменту панелі. Це повноваження дозволяє користувачами керувати цими налаштуваннями.

en: Use the Panels In-Place Editor
uk: Використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
uk: Дозволити користувачеві використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Configure advanced settings on Panel panes
uk: Розширені налаштування фрагментів панелей

en: Administer Panels layouts
uk: Адміністрування макетів Панелей

en: Allows a user to administer exported Panels layout plugins & instances.
uk: Дозвіл користувачеві адмініструвати плаґіни та екземпляри експортованих макетів модуля Панелі.

en: Configure caching settings on Panels
uk: Налаштовування параметрів кешування Панелей

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати кешування при відображенні Панелей та їх фрагментів.

en: Page wizards
uk: Майстри сторінок

en: Create mini panels
uk: Створити міні-панелі

en: Create new mini panels
uk: Створення нових міні-панелей

en: Administer mini panels
uk: Адміністрування міні-панелей

en: Edit and delete mini panels
uk: Редагування та видалення міні-панелей

en: Create panel nodes
uk: Створення матеріалів-панелей

en: Create new panel nodes.
uk: Створення нових матеріалів-панелей.

en: Edit any panel-nodes
uk: Редагування будь-яких матеріалів-панелей

en: Edit all pre-existing panel nodes regardless of ownership.
uk: Редагування усіх наявних панелей незалежно від авторства.

en: Edit own panel nodes
uk: Редагування власних матеріалів-панелей

en: Edit panel nodes owned by this user.
uk: Редагування матеріалів-панелей, створених цим користувачем.

en: Administer panel nodes
uk: Адміністрування матеріалів-панелей

en: Full administrative access to panel nodes including create, update and delete all
uk: Повний адміністративний доступ до матеріалів-панелей включно зі створенням, оновленням та видаленням.

en: Delete any panel nodes
uk: Видалення будь-яких матеріалів-панелей

en: Delete any panel node regardless of ownership
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі незалежно від авторства

en: Delete own panel nodes
uk: Видалення власних матеріалів-панелей

en: Delete any panel node owned by this user.
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі, що належать цьому користувачеві

en: renderer::render_pane_content() hit with a non-array for the context
uk: renderer::render_pane_content() знайшла немасив для контексту

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
uk: Якщо ви збережете цей макет для багаторазового використання, він з'явиться у переліку багаторазових макетів на сторінці admin/structure/panels/layouts, і необхідно буде відвідати її і відредагувати його. Цей макет стане варіантом для всіх створюваних в майбутньому панелей.

en: Landing page wizard
uk: Майстер цільової сторінки

en: Landing pages are simple pages that have a path, possibly a visible menu entry, and a panel layout with simple content.
uk: Цільові сторінки — це звичайні сторінки з шляхом, можливо з видимим пунктом меню і панельним макетом простого вмісту.

en: Add a visible menu entry for this page
uk: Додати видимий пункт меню для цієї сторінки

en: %, !, ?, #, or & cannot appear in the path.
uk: В шляху не можуть бути %, !, ?, #  або &.

en: Panel fields
uk: Поля панелі

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
uk: Відображати поля у панелі замість використання шаблону.

en: Panes
uk: Фрагменти панелей

en: Changed the panels_display.layout field to the correct size.
uk: Встановлено належний розмір для поля panels_display.layout field.

en: Administer Panels styles
uk: Адміністрування стилів панелей

en: Allows a user to administer the styles of Panel panes.
uk: Дозволяє користувачеві адмініструвати стилі фрагментів Панелі.

en: Use panel locks
uk: Використовувати блокування панелі

en: Allows a user to lock and unlock panes in a panel display.
uk: Дозволити користувачеві блокувати та розблоковувати фрагменти у відображенні панелі.

en: Added panels_pane.lock field.
uk: Додано поле panels_pane.lock.

en: panels_pane.lock field already existed, update skipped.
uk: Поле panels_pane.lock field вже існує, не оновлено.

en: Immovable
uk: Нерухоме

en: No lock
uk: Немає блокування

en: Configure lock on !subtype_title
uk: Налаштуйте блокування на підтипі !subtype_title

en: Lock type
uk: Тип блокування

en: Select which regions this pane can be moved to.
uk: Оберіть, в які області може бути перенесено цей фрагмент.

en: Display the pane or region with no markup, not even a title.
uk: Відображати фрагмент панелі або область без розмітки, навіть без заголовку.

en: Change layouts with the Panels In-Place Editor
uk: Змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: Allows a user to change layouts with the IPE.
uk: Дозволити користувачеві змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: A lock you had has been externally broken, and all your changes have been reverted.
uk: Ваше блокування було зняте ззовні і всі ваші зміни були скинуті.

en: Remove body CSS classes
uk: Видалити CSS-класи з body

en: The CSS classes to remove from the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
uk: CSS-класи для видалення з елементу body цієї сторінки. Відокремлювати пробілами. Наприклад: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.

en: Add body CSS classes
uk: Додати CSS-класи до body

en: The CSS classes to add to the body element of this page. Separated by a space. For example: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
uk: CSS-класи для додавання до елементу body цієї сторінки. Відокремлювати пробілами. Наприклад: no-sidebars one-sidebar sidebar-first sidebar-second two-sidebars.
