Panopoly Theme (7.x-1.0-beta5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Sidebar
ug: يان ئىستون

en: Brown
ug: قوڭۇر
