Panopoly Widgets (7.x-1.32) - en to km translation catalogue (19 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: File
km: ឯកសារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Items
km: ធាតុ

en: Prev
km: មុន

en: Table
km: តារាង

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default image
km: រូបភាព​លំនាំ​ដើម

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
km: ជ្រើស​កន្លែង​ដែល​ត្រូវ​រក្សាទុក​ឯកសារ​ចុង​ក្រោយ​ ។ ឧបករណ៍​ផ្ទុក​ឯកសារ​ឯកជន​មានការ​ប្រើ​ប្រាស់​ខ្លាំង​ច្រើន​​ជាង​ឯកសារ​សាធារណៈ ប៉ុន្តែ​អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ចូល​ដំណើរ​ការមាន​កម្រិត​ចំពោះ​ឯកសារ​នៅ​ក្នុង​វាល​នេះ ។

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
km: បើ​សិន​ជា​គ្មាន​រូប​ភាព​ត្រូវ​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ រូប​ភាព​នេះ​នឹង​បង្ហាញ​ឡើង​នៅ​ពេល​បង្ហាញ ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
km: ញែក​កន្ទុយ​ឯកសារ​ដោយ​ប្រើ​ ដកឃ្លា (space) ឬ​សញ្ញា​ក្បៀស (,) ហើយ​មិន​រួមបញ្ចូល​សញ្ញា​ចុច (.) ។
