Pantheon (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: download
ca: descarrega

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
ca: Informació de seguretat: Còpia de seguretat i migració no ha pogut escriure un fitxer de text de prova al directori %directory, i per això no ha pogut comprovar la seguretat del directori. Les còpies de seguretat al servidor es deshabilitaran fins que es pugui escriure al directori de destí i sigui segur.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
ca: Informació de seguretat: Còpia de seguretat i migració no desarà fitxers de còpia de seguretat al servidor perquè el directori de destí és accessible públicament. Si voleu desar els fitxers al servidor, si us plau, assegureu el permisos del directori '%directory'

en: Change file mode (chmod)
ca: Canvia el mode del fitxer (chmod)

en: Change file group (chgrp)
ca: Canvia el grup del fitxer (chgrp)

en: You do not have permission to back up this site.
ca: No teniu permisos per fer una còpia de seguretat d'aquest lloc web.
