Parallax Zymphonies Theme (7.x-1.3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
