Pay-per-node (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: user
bs: korisnik

en: Content
bs: Sadržaj

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Last updated
bs: Zadnji put osvježeno

en: edit
bs: izmijeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Node type
bs: Tip noda

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Created
bs: Kreiran

en: Role
bs: Uloga

en: Order
bs: Poredak

en: No content types available.
bs: Nijedan tip sadržaja nije dostupan

en: @type: added %title.
bs: @type: dodat %title.

en: My account
bs: Moj profil

en: @type %title has been created.
bs: @type %title je kreiran.

en: The post could not be saved.
bs: Članak nije mogao biti sačuvan.
