PBS TV Schedule (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista
