Personalize (7.x-1.0-beta11) - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Action
gl: Acción

en: Block title
gl: Título do bloque

en: The title of the block as shown to the user.
gl: O título do bloque como se mostra a/ao usuario/a.

en: Advanced options
gl: Opcións avanzadas

en: Edit
gl: Editar

en: Test
gl: Proba

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add new
gl: Engadir novo

en: Options
gl: Opcións

en: All
gl: Todo

en: Done
gl: Feito

en: Block
gl: Bloque

en: Overridden
gl: Sobreescrito

en: Advanced
gl: Avanzado

en: General
gl: Xeral

en: Start
gl: Comezo

en: Clone
gl: Clonar

en: Operator
gl: Operador

en: Operation
gl: Operación

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: equals
gl: iguais

en: Revert
gl: Volver

en: Info
gl: Información

en: Completed
gl: Completado

en: Testing
gl: Probando

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Blocks
gl: Bloques

en: Block body
gl: Corpo do bloque

en: The content of the block as shown to the user.
gl: O contido do bloque como se mostra ao/a usuario/a.

en: Context
gl: Contexto

en: contains
gl: contén

en: Report
gl: Informe

en: Element
gl: Elemento

en: report
gl: informe

en: Add a class
gl: Engadir unha clase

en: ends with
gl: remata en

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Ensure that each block description is unique.
gl: Asegúrese de que a descrición de cada bloque é único.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
gl: Unha breve descrición do seu bloque. Úsase na <a href="@overview">páxina de administración de bloques</a>.

en: Personalization
gl: Personalización
