Personalize (7.x-1.0-beta11) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Pages
ps: پاڼې

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Action
ps: چار

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Default
ps: تلواله

en: Add new
ps: نوی زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Done
ps: ترسره شو

en: Block
ps: غونډ

en: Advanced
ps: پرمخ تللی

en: General
ps: ټوليز

en: Info
ps: مالومات

en: Block description
ps: غونډ سپړاوى

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Report
ps: راپور

en: Administrative title
ps: سرليک پازوالنه
