Personalize (7.x-1.0-beta7) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Cancel
os: Аппар

en: Remove
os: Схаф

en: Action
os: Архайд

en: Block title
os: Блочы сæр

en: The title of the block as shown to the user.
os: Блочы сæр архайæг фендзæн ахæмæй.

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
